Civilní garda musela zakročit proti vetřelcům, kteří řádili na Gran Canarii

Civilní garda musela zakročit proti vetřelcům, kteří řádili na Gran Canarii

Nedávno jsem přinesla informaci o tom, jak muslimští vetřelci, většinou z Maroka, devastují hotel, kde byli ubytováni. Jednalo se o údajné „nezletilce“, samozřejmě bez dokladů. Mimo nich se vzbouřili i další invazisté, ubytovaní v nedaleké škole. Všem jde o jediné: dostat se dál do Evropy.

Rezervní a bezpečnostní skupina (GRS) č. 8 Civilní gardy se po dvou týdnech vrací do obce Mogán poté, co zde opakovaně došlo k incidentům, které byly klasifikovány jako závažné nebo velmi závažné, to vše v režii muslimských vetřelců, ubytovaných v turistických letoviscích.

Jeden z těchto incidentů  se stal v komplexu Puerto Bello, který byl totálně zdemolovaný. Přítomnost civilní gardy v obci potvrzuje, že incidenty oznámené starostou Mogánu a Sjednoceným sdružením civilních stráží Las Palmas nejsou ojedinělé. Proto je zapotřebí využít specializovanou jednotku, která by pomohla zajistit bezpečnost občanů.

proti vetřelcům v hotelu musela zasáhnout garda

Zásah GRS v Mogánu a jeho odstrašující síla dokázaly před několika týdny snížit v místě kriminalitu ze strany invazistů. Incidenty, jako byl ten, který se stal v Puerto Bello v pondělí, ospravedlňují návrat této jednotky do obce. Pokud by zůstala v místě, jak starosta důrazně požadoval, k těmto událostem by nemuselo dojít, nebo – pokud by se staly – nedosáhly by takového rozsahu. Jak ukázaly záběry zveřejněné v různých médiích, letovisko se stalo zcela neobyvatelným.

Přítomnost gardy v Mogánu by měla být zajištěna až do úplného přemístění vetřelců – dospělých a údajně nezletilých – do příslušných přijímacích zařízení.

K tomu jen dodávám, že vetřelci jsou postupně přesouvání na evropskou pevninu, zejména pak ti, kteří o sobě tvrdí, že jsou nezletilí. Ty totiž nelze deportovat. Jak myslíte, že se bude tento dobytek, který zvládl zcela zdemolovat celý hotel, chovat v Evropě??

Titulní obrázek: Takto dopadly koupelny i v dalších hotelových pokojích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout