Největší park ve Florencii ovládli afričtí drogoví dealeři (video)

Největší park ve Florencii ovládli afričtí drogoví dealeři (video)

O nigerijské drogové mafii jsem psala hned v několika článcích. Nigerijci ovládli trh s drogami nejen v Itálii, i když tam právě této oblasti trestné činnosti velmi výrazně dominují. Ovládli trh s drogami zejména ve větších městech, aniž by byla jejich přítomnost nějak zásadně řešena.

největší park ve Florencii ovládli nigerijští drogoví dealeři

Jak můžete vidět na videu, tak občas sice dojde k razii, nicméně zakrátko jsou dealeři zpět. A pokud nějaký náhodou odpadne, neziskovky brzy přivezou náhradníka. Vždyť právě na lodích neziskovek připlula drtivá většina afrických drogových dealerů.

Jak známo, tak i neziskoví parazité, fungující coby jednosměrné taxi z Libye do Itálie, moc dobře ví, koho vezou. Veškerá kriminalita tak jde především na vrub těch, kdo africký odpad do Evropy vozí. A samozřejmě i těch, kdo tyto vysoce ziskové neziskovky sponzorují, přičemž jedním z hlavních sponzorů je i EU. Kriminálníci z celé Afriky tak velmi rádi využijí příležitosti dostat se do pseudohumanistické Evropy, která se o ně postará. Nebo jim alespoň dopřeje překračovat zákony, aniž by se museli obávat stíhání či krutých podmínek afrického vězení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout