Berlínský imám říká, že ženy nesmí chodit samy ven a musí být absolutně poslušné (video)

Berlínský imám říká, že ženy nesmí chodit samy ven a musí být absolutně poslušné (video)

A máme tu dalšího z řady imámů, které vám průběžně představuji. Zdůrazňuji, že se jedná o imámy, kteří působí v evropských zemích, nicméně sami jsou proti evropskému stylu života. V jejich kázáních se odráží to, že vyznávají pouze právo šaría a Korán, který říká, že život muslimů musí kopírovat život Mohameda. A to ve všem, včetně jejich postoje k ženám, jež jsou považovány za pouhý majetek manžela a v dětství, než jsou provdány, jsou majetkem otce.

Následující video je s anglickými titulky, takže kdo umíte anglicky, prosím, poslechněte si, co se káže v berlínské mešitě. V mešitě města, které se chlubí tím, jak je multikulturní, Města, které chce ze 35% obsadit tamní úřady muslimskými invazisty.

Copak asi říká feministické vedení Berlína na tohoto imáma??

O čem tedy imám hovoří? Neumíte-li anglicky, pak vám to alespoň zhruba osvětlím. Imám si nejprve stěžuje na to, že po letech už nejsou ženy takové, jako zamlada. Doslova se zmiňuje, že jsou jen tuk a kosti.

Pak hovoří o evropských ženách, či těch, které mohou vidět muslimové ve filmech. Říká, že vycházejí ven nezahalené, přičemž nabádá muslimy k tomu, aby v případě, kdy takovou ženu na ulici či ve filmu uvidí a přijdou na ně choutky, šli okamžitě ke své ženě a s tou měli sex. Neboť tak to prý chce Alláh.

Také říká, že žena za žádných okolností nesmí sex odmítnout a to ani tehdy, má-li „své dny“. Je povinna být svému pánovi kdykoli po vůli. Dále imám říká, že žena by neměla nikam chodit, měla by být celý den doma, uklízet, vařit, starat se o děti a o manžela. Ven by jí nemělo být bez manželova doprovodu vůbec povoleno chodit.

Žena by také neměla spát mimo domov a neměla by chodit do práce, neboť i to by bylo mimo domov. Jednoduše, imám říká, že žena by neměla dělat nic bez povolení svého manžela. Ten si samozřejmě jinak může dělat co chce.

Pokud by se jednalo o nějakou zemi na Blízkém či Středním východě, tak by to ani nestálo za pozornost. Nicméně, zde se jedná o Berlín, tedy město, které je vedeno až fanatickými sluníčkáři, město, které se chlubí nejen multikulturalismem, ale s nadšením podporuje i LGBT agendu, navíc velmi pečlivě dbá na genderové kvóty.

Pokud to pak shrnu, tak v důsledku je to tak, že multikulturní Berlín podporuje muslimskou invazi – tedy invazi největších odpůrců LGBTQ i feminismu – a na druhé straně stejně nadšeně podporuje právě tyto dvě oblasti současné ideologie. Tedy opět jsme u již mnohokrát proklamované podpory zcela neslučitelných ideologií. To, že berlínská radnice podporuje obojí, ukazuje na její zvrácenou politiku.

Nicméně, toto není problém výhradně Berlína, ale všech evropských metropolí, jejichž obyvatelstvo již tradičně takto zvráceně volí. To už pak ovšem cosi vypovídá i o tom obyvatelstvu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Berlínský imám říká, že ženy nesmí chodit samy ven a musí být absolutně poslušné (video)

 1. Tomu pánovi kouká chuť udělat radost Alláhovi z očí.
  To má z toho, že se ho neujala Šojdrová, ti Lidovci to flákaj.
  Tak snad se to zlepší , až se s TOPkou a ODSkou dostanou do parlamentu, začlenění sirotci budou mírní jako beránci Boží.
  Ámen
  ?

 2. Ono je to celkem fuk, protože kázání sjíždějí i na internetu.
  A vybírají si jenom co se jim hodí, rozhodně se nevyhýbají fetu a chlastu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout