Muslimští vetřelci demolují turistické apartmány na Gran Canarii (video)

Muslimští vetřelci demolují turistické apartmány na Gran Canarii (video)

V minulosti jsem se v několika článcích zmínila o tristním stavu Kanárských ostrovů, zejména pak ostrova Gran Canaria, který je obzvlášť okupován muslimskými invazisty. Přinesla jsem vám již několik videí, na nichž bylo vidět, jak si užívají v luxusním hotelu nebo naopak, jak protestují proti tomu, že stále nebyli převezeni na evropskou pevninu.

Absolutně šokující pak bylo, když muslimské vetřelce nastěhovali do cizích bytů bez souhlasu majitelů, o jejich nastěhování se zasloužil správce daného resortu, přičemž majitelé bytů byli po zjištění, že jsou jejich byty obsazeny muslimskými parazity, v šoku.

Nyní je zde další video z tohoto ostrova, kde je vidět, jak vetřelci v jednom z aparthotelů řádí:

takto zřejmě dopadne nejeden hotel, obsazený invazisty

Časopis Kanarenmarkt informuje o pozadí videa. Uvádí, že celkem čtyři vetřelci, z toho tři údajně nezletilí, byli v pondělí zatčeni po hádce v bytovém komplexu „Puerto Bello“ v Portoriku na Gran Canarii.

Vybavení pokojů mezitím vyhazovali z balkónů. Všechno v dosahu bylo vyhozeno na ulici. Několik bytů bylo při tom téměř úplně zničeno.

Image result for Puerto Bello gran canaria
apartmánový komplex, v němž vetřelci řádili

V bytovém komplexu, ze kterého video pochází, jsou údajně ubytovány nezletilé osoby. Zasvěcenci a regionální vláda Kanárských ostrovů předpokládají, že přibližně polovina z 600 údajně nezletilých vetřelců, kteří jsou v současné době na ostrově, pouze předstírá, že jsou nezletilí, aby se vyhnuli deportaci. Odhaduje se, že jedna polovina je ve věku 18 – 25 let a druhé polovině je již více než 25 let.

Image result for Puerto Bello gran canaria

Asociacion Unificada de la Guardia Civil (AUGC) z Las Palmas nyní na svém twitterovém účtu vyzývá regionální vládu a ministerstvo vnitra, aby přemístily rezervní a bezpečnostní skupinu se sídlem na Tenerife na ostrov Gran Canaria do Portorika s cílem zvýšit bezpečnost.

Jednotka byla přesunuta do Moganu v lednu na žádost starostky Onalie Bueno kvůli několika incidentům týkajícím se arabských vetřelců a počátkem února byla stažena.

Situace na Kanárských ostrovech by nás měla varovat už proto, že úplně stejně rychle jako tato tradiční dovolenková destinace se může zaplavit i zbytek Evropy. Invaze pokračuje, v letošním roce ještě nebyl jediný den, kdy by nepřistála nějaká loď plná invazistů u břehů Kanárských ostrovů nebo Itálie. Ti se pak rozptýlí po celé Evropě, dokonce i z Kanárských ostrovů je postupně převáží španělská vláda na evropskou pevninu.

Na titulním obrázku můžete vidět, jak apartmán po řádění vetřeleckého dobytka dopadl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout