Pokus o vraždu ve švédské multikulturní škole

Pokus o vraždu ve švédské multikulturní škole

Učitelé v těchto školách musí mít skutečně velmi dobré nervy, neboť k různým podobným incidentům tam dochází neustále. Tzv. „přistěhovalecké školy“ jsou většinou základní školy v islamizovaných oblastech, tedy v muslimských ghettech, kde žádné potomky Vikingů nenajdete.

V pondělí vypukla rvačka mezi několika žáky v  problémové  přistěhovalecké škole Pilevall v Trelleborgu. Patnáctiletý student musel být převezen do nemocnice sanitkou s život ohrožujícími řeznými a bodnými ranami.

K incidentu došlo v pondělí kolem 12:20 hodin, záhy poté  přišlo hlášení na policii, že v základní škole došlo k velké rvačce. Když na místo dorazila hlídka, ležel na zemi pobodaný deváťák.

Mladík byl převezen do nemocnice sanitkou. Prostory, kde došlo podle policie k pokusu o vraždu, byly kvůli vyšetřování uzavřeny. Zatím nebyl žádný pachatel zatčen. Během dne policie vyslýchala svědky v naději, že vyjasní průběh událostí a zjistí, kdo ho pobodal.

Přistěhovalecká škola Pilevall již dříve přitahovala pozornost médií pro různé delikty. Mnohokrát tam došlo k bitkám na nože, rozsáhlému vandalismu a nepořádku  ve třídách, žhářství a jiným deliktům. Žáci také neustále vykazují velmi špatné školní výsledky, učitelé si stěžují, že se žáci většinou odmítají sprchovat po sportu a gymnastice a že téměř žádní studenti neumí plavat.

V důsledku toho, co se v poslední době ve škole děje, nechala obec v areálu školy nainstalovat bezpečnostní kamery.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout