Afričan vyhrožoval Italce, byl obžalován z rasismu

Afričan vyhrožoval Italce, byl obžalován z rasismu

Tento případ je zajímavý především tím, že je tentokrát z rasismu nařčen černoch, který vyhrožoval a nadával bělošce. Nicméně to, že na něj byla podána žaloba, zatím nic neznamená. Pokud tento případ dostane na starosti někdo, kdo je podobně smýšlející jako ti, kdo žalovali Salviniho za únos, když nechtěl pustit africké vetřelce do Itálie nebo jako soudkyně, která osvobodila pašeračku vetřelců Racketeovou poté, když ohrozila se svojí lodí plnou afrických invazistů lodě italské pobřežní stráže, pak se africký vetřelec nemusí žádného soudu obávat.

Co si vetřelci myslí o evropských ženách? To zcela jasně řekl jistý černoch, který byl posléze za verbální napadení jisté Italky zažalován.

Třicetiletý africký přistěhovalec ze subsaharské Afriky, žijící v italské Olbii, je vyšetřován za vyhrožování a rasovou nenávist.

Obětí je žena ze Sardinie z města Gallura. Z rasismu byl obžalován kvůli některým výrazům, kterými častoval Italku.

Co tedy africký invazista řekl?

„Vy bílé ženy jste jako kurvy černochů. Jste dobrý jenom na roztahování nohou, jen když vidíte černochy. Teď jdu domů, vezmu klacek a zlomím ti ho o hlavu…“

Těmito slovy častoval africký vetřelec ženu, která však odmítla jeho výhružky a urážky jen tak přejít a Afričana zažalovala. Podle soudců je hrozba umocněna slovy nenávisti založenými na „rase, náboženství nebo etnickém původu“.

Italka, která vetřelce žalovala, jistě moc dobře ví, že její žaloba příliš nevyřeší. Každopádně dal africký vetřelec dostatečně hlasitě najevo, že do Evropy nepatří. Uvědomí si to ovšem soudce? Obávám se, že ne…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout