Italský admirál varuje, že z Libye jdou do Evropy samí zkušení bojovníci

Italský admirál varuje, že z Libye jdou do Evropy samí zkušení bojovníci

My, kdo sledujeme násun džihádistů ze zemí Středního a Blízkého východu i z Afriky už dlouhodobě, toto samozřejmě víme. To jen záměrně manipulativní média a politici nás chtějí přesvědčit, že do Evropy jdou jen malí sirotci, schopní bez jakéhokoli doprovodu dospělého urazit tisíce kilometrů. Další nám pro změnu tvrdí, že se do Evropy vydali samí přínosní doktoři a inženýři, kteří jsou přímo nažhaveni na to, aby byli platnou posilou evropských ekonomik.

Tomu už ovšem věří jen úplný hlupák, nicméně, bohužel, se takovýchto hlupáků najde po celé Evropě dostatek.

„Libyjský chaos představuje nebezpečí pro Evropu. Je prakticky jisté, že nyní sem převážíme zahraniční bojovníky IS, tedy velmi zkušené džihádisty, kteří již bojovali v Sýrii, pak se vydali do Libye a odtud na Sicílii.“ Takto varuje Evropany italský admirál Nicola De Felice.

„Co mě znepokojuje, je bezohledné pendlování lodí neziskovek mezi libyjským pobřežím a Itálií. Tyto lodě jsou potenciálními letadlovými loděmi teroristických skupin. Vzpomínám si, že Carola Racketeová se Sea Watch 3 přivezla tři libyjské vrahy do Itálie, kde byli odhaleni a zatčeni až poté, co přistáli a páchali další kriminalitu,“ řekl De Felice (o případu jsem před časem také psala).

Stávající politika otevřených dveří může jen zhoršit situaci. Italské ministerstvo vnitra již o Vánocích vydalo dekret, který jasně hovořil o „přetrvávání mezinárodní teroristické hrozby“.

Je však třeba zdůraznit ještě něco jiného: Brzy bude v Libyi více „zahraničních skupin bojovníků“, kteří nejen podkopávají národní bezpečnost tím, že kontrolují pohyb invazních toků, zbraní a drog, ale také do Evropy importují armády žoldáků.

De Felice doslova prohlásil: „Co mě mate, není ani tak to, co dělají jiné národy jako Turecko nebo Rusko, ale to, co naše vláda nedělá pro ochranu našich národních zájmů. Zachování svobody národa je přímo úměrné schopnosti jeho vlády chránit své národní zájmy. Bez státníků schopných definovat a provádět národní bezpečnostní strategii je Itálie ztracena,“ vyjádřil výstižně italský admirál Nicola De Felice.

Probruselští politici budou samozřejmě vždy podporovat politiku EU, která je pro původní Evropany genocidní. Vždyť je to právě EU, kdo především dotuje pašerácké neziskovky, které džihádisty do Evropy záměrně přiváží. Byli to právě Evropany volení europoslanci, kdo před časem sborově tleskal právě pašeračce Racketeové, díky níž a její neziskovce se již do Evropy dostaly tisíce džihádistů.

Evropané si tak sami platí dovoz vlastních vrahů či vrahů svých potomků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout