Invazisté vstupují do domovů obyvatel Kanárských ostrovů (videa)

Invazisté vstupují do domovů obyvatel Kanárských ostrovů (videa)

Tento dovolenkový ráj Evropanů nyní zasáhla muslimská invaze takovou měrou, že to v minulosti nemá obdoby. Invazisté jsou ubytováváni v hotelech, kde jsou běžně evropští turisté, kteří jsou však nyní většinou nuceně uzavřeni doma. Likvidace turismu tak prospěla ze všeho nejvíc právě vetřelcům a všem, kdo je na cestě do Evropy podporují.

V obci San Bartolomé de Tirajana na Gran Canarii je pravděpodobně jen otázkou času, než se situace z hlediska invaze vyhrotí. Obyvatelé El Salobre a Lomo de Los Azules jsou otráveni. jsou nuceni si stále více chránit svůj majetek a jsou ponecháni na holičkách všemi příslušnými orgány. Situace se den za dnem stále víc zhoršuje.

invazisté z Maroka lezou přes plot na soukromý pozemek

Vzhledem k tomu, že se údajně nezletilí vetřelci přestěhovali do tábora, vytvořeného před několika týdny pro 160 lidí, obyvatelé nemohli odpočívat, museli být nadále ve střehu. Invazisté znovu a znovu přelézají ploty jejich nemovitostí a neprojevují úctu ani ke starším lidem. Všechna volání o pomoc od obyvatel zatím zůstala bez povšimnutí.

čerstvá zásilka afrických invazistů

Situace je stále znepokojivější. Starosta Conchi Narváez (Španělská socialistická strana, tedy strana, která má celou invazi na svědomí, neboť ji podporuje) je nakonec požádán, aby se této záležitosti ujal a poskytl více ochranných opatření. Pouliční osvětlení by nemělo být v noci zhasnuto a policie by měla být v ohrožených místech přítomna častěji a během celého dne.

Včera ráno kolem 09:40 doplula další loď plná afrických vetřelců na pláž Amadores na Gran Canarii. Na palubě bylo 15 černochů ze zemí subsaharské Afriky. Pokud se tato loď dostala na pláž během dne – bez povšimnutí radarem – není jasné, kolik lodí se na ostrovy dostává po setmění.

K případu Kanárských ostrovů jen dodávám, že i zde doplácí na vstřícnost španělské vlády k invazi, ostatně, sami obyvatelé Kanárských ostrovů volili socany. Vetřelci nejsou deportováni, část jich zatím na ostrovech zůstává, část je postupně letadly dopravována na evropskou pevninu. Kam odchází po přistání se ovšem neví, podle zjištění se o jejich další osud už nikdo nestará. Zřejmě se tak poté rozmístí po celé Evropě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout