Další šílený návrh, jak nasunout africké vetřelce do Evropy, přichází z EU i OSN

Dlouhodobě si stojím za tím, že EU byla založena ne pro dobro Evropanů, ale pro jejich likvidaci a nahrazení muslimskými vetřelci z Afriky a zemí Středního a Blízkého východu. A to, že mám v tomto směru pravdu, se stále častěji potvrzuje. O to víc mne šokuje, jak velkou podporu mají napříč EU strany, podporující setrvání ve 4. říši. U nás tyto partaje podporuje 90% lidí, jinde je to stejné nebo jen o málo lepší. Pak si nejspíš Evropané nahrazení africkými kobylkami zaslouží…

V rámci evropské komise považuji za „trio největších škůdkyň“ šéfku EK, dámu vyškolenou na srazech Bilderbergu, Ursulu von Lejno, dále největší ostudu naší země a zároveň vrchní cenzorku Jourovou a tuto trojici pak doplňuje Švédka Johanssonová, dlouhodobě prosazující neomezené přijímání invazistů do Evropy.

K těmto škůdkyním nyní můžeme směle přiřadit dalšího podporovatele nekonečné muslimské invaze, působícího taktéž v Evropské komisi. I ten přišel na způsob, jak dostat do Evropy co nejvíce muslimských vetřelců (zejména z Afriky). A v tomto duchu již na základě poptávky Bruselu připravuje plán.

Bývalý italský ministr hospodářství navrhuje otevřít pracovní agentury v afrických zemích, aby řídily invazní toky a poskytly stabilitu evropskému důchodovému systému. Tento návrh podpořila Evropská komise. Tedy EK nám chce nakukat, že afričtí invazisté jezdí do Evropy za prací. Této pohádce stále ještě někdo věří??

Nyní na podrobnostech tohoto plánu pracuje právě bývalý italský ministr hospodářství a ekonom Domenico Siniscalco, místopředseda Morgan Stanley a předseda vědeckého výboru Nadace Mattei.

Iniciativa ekonoma vychází z rozhovorů, které vedl na posledním zasedání Mezinárodního měnového fondu. Zejména konfrontace s egyptským ministrem financí odhalila, že během příštích pěti let vstoupí na trh práce v zemi 5 milionů mladých lidí. Rozšířením analýzy na celý africký kontinent a desetiletým obdobím do roku 2030 společnost Siniscalco spolu se skupinou výzkumných pracovníků vypočítala, že na trh práce bude realizováno 440 milionů nových vstupů, z nichž pouze třetina najde příležitosti ve své zemi původu.

Stručně řečeno, tito zločinci, převlečení za ekonomy, chtějí do Evropy přesunout několik set milionů afrických vetřelců během deseti let. A tím chtějí de facto splnit plány Agendy 2030.

Místo toho, aby dávali práci mladým Evropanům (v Itálii a Španělsku je obrovská nezaměstnanost mladých, což se ve stávající situaci ještě zhorší), budou dovážet stamiliony muslimských vetřelců z Afriky. Skutečně ještě někdo věří tomu, že by se dotyční stali platnou posilou ekonomik evropských zemí?? Tomu snad nevěří ani EK, která tak zřejmě jen plní své zadání: přestěhovat Afriku do Evropy a zároveň tím zlikvidovat původní Evropany.

Tito takzvaní experti musí být vymazáni z povrchu zemského, neboť konají na pokyn nadnárodních společností, které chtějí zničit evropské národy. Budoucnost Evropy pod kuratelou globalistů není budoucností Evropanů.

A to není vše. Podle britských médií se nelegální invazisté v posledních letech dostali do pozice, kdy opustili centrum v Tripolisu, které je financováno EU. Dokonce jim zaplatili, aby odešli, a použili tyto peníze na cestu lodí do Itálie. Stručně řečeno, OSN platí ilegálům a platí tak i pašerákům. V praxi OSN platí pašerákům z peněz Evropanů, aby do Itálie (a potažmo i dál do Evropy) přivedli nelegální muslimské vetřelce.

Somálský ilegál, který mluvil s Guardianem řekl, že byl součástí skupiny více než 50 nelegálních vetřelců, kteří opustili Libyi v listopadu a prosinci a byli zachráněni lodí Ocean Viking, patřící neziskovce Méditerranée. Teď jsou prozatím tito Somálci v Itálii.

Skupina Somálců byla převezena do centra UNHCR v Tripolisu poté, co poškodili veřejné detenční středisko Tajoura před šesti měsíci.

Po několika měsících je úředníci UNHCR (patřící pod OSN) přiměli k odchodu do Evropy.

Skupina patří mezi vetřelce, kteří podle UNHCR souhlasili s opuštěním centra výměnou za „balíček městské pomoci“, který má „podpořit uprchlíky a migranty žijící v městských oblastech Libye“. The Guardian vyslechl více než tucet těchto přistěhovalců, kteří vzali tento balíček.

Používají ho, aby zaplatili pašerákům, kteří je poté odvezou do Itálie.

Jak vidíte, tak EU i OSN nadále pilně pracují na přemístění stamilionů vetřelců z Afriky do Evropy. A to vše za nezájmu Evropanů, jejichž pozornost je odváděna jinam.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout