I z vašich daní jdou peníze na pomoc džihádistům, kteří si sami zapálili tábor

I z vašich daní jdou peníze na pomoc džihádistům, kteří si sami zapálili tábor

Samozřejmě – jak jinak – jdou přímo přes podvratnou EU. V několika článcích jsem zde upozornila na to, jak si muslimští vetřelci z tábora Lípa v Bosně zcela zřejmě vzali příklad z afghánských invazistů, kteří zapálili řecký tábor Moria na ostrově Lesbos.

Zapálení tábora v Bosně tak bylo zcela jistě účelové podobně, jako tomu bylo v Řecku. Značná část bývalých obyvatel tábora Moria již byla dávno přepravena do jim vysněných destinací, například do Německa, Švédska či Finska. Ve stejný výsledek tak zcela zřejmě doufali i vetřelci z tábora Lípa, jimž výrazně dominují Pákistánci a Afghánci.

Nedávno jsem se zmínila o tom, že je to právě EU, kdo si o „bezprizorní chudáčky“ dělá starosti. Další reakce se dala očekávat, EU již vyčlenila na pomoc těmto invazistům patřičnou částku. Peníze, které pochází z daní občanů EU, mají tedy nyní pomáhat džihádistům, kteří se vydali Evropu islamizovat. To je ostatně ve 4. říši běžný standard.

Bosnia: Humanitarian emergency for 1,000 migrants in Lipa - InfoMigrants
vetřelci, kteří si sami zapálili tábor, žádali pomoc od EU, ta promptně zareagovala

Evropská unie v neděli 3. ledna oznámila, že zvýší svou humanitární pomoc o 3,5 milionu eur na pomoc vetřelcům v Bosně, jejichž životní podmínky považuje za „nepřijatelné“. Vyzvala k přestavbě nedávno vypáleného tábora Lipa.

Tyto dodatečné finanční prostředky, jejichž cílem je, cituji: „pomoci uprchlíkům a zranitelným migrantům, kteří čelí humanitární katastrofě v Bosně“, jsou navýšením k původním 4,5 milionům eur, které Brusel přidělil v dubnu 2020. Celkem je tedy na tento účel vyčleněno 8 mil. eur.

Od 23. prosince, kdy vetřelci zapálili svůj tábor poblíž bosenského města Bihac, jich zůstalo tisíce bez domova.

Evropská komise, která financuje provoz několika přijímacích středisek pro muslimské vetřelce v Bosně a Mezinárodní komise, vyzývají k dočasnému znovuotevření centra v Bihači během zimy, ale obecní a krajské orgány jsou proti.

Centrum bylo uzavřeno v říjnu, pod tlakem obyvatel, kteří byli sužováni kriminalitou v táboře ubytovaných muslimských vetřelců. Toto centrum by prý mohlo ubytovat 2 000 lidí. Ale i federální vláda, která zprvu také vyzvala k jeho znovuotevření, se nakonec svého záměru vzdala, jak potvrdil v neděli během návštěvy tábora Lipa bosenský ministr vnitra Selmo Cikotic.

Jak myslíte, že nakonec vše dopadne? Zcela jistě tak, že si džihádisty z Pákistánu a Afghánistánu převezmou různé evropské země poté, kdy na ně bude apelovat Brusel s pomocí dobře placených neziskovek.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout