Hamburk: Libyjský vetřelec zavraždil dvacetiletou studentku

Hamburk: Libyjský vetřelec zavraždil dvacetiletou studentku

Další z úděsných důsledků německé politiky. Jako mnohokrát předtím i nyní vraždil jeden z hostů Merkelové. Německý chalífát si už začíná na podobné případy zvykat, ostatně, každý den, každou hodinu tam jeden člověk konvertuje k islámu. Tristní je, že je tento budoucí chalífát za našimi humny.

Násilník z Libye, který už byl dávno z Hamburku vyhoštěn a neměl tam co dělat, zavraždil v neděli dvacetiletou studentku Viktorii L., známou jako Vika, ve sklepě na kola v bytovém domě na hamburském Rahel-Varnhagen-Wegu. Podle prvotních zjištění spáchal muž na mladé dívce násilí, nakonec ji udusil. Dvaadvacetiletý Libyjec informoval hasiče a po příjezdu do suterénu dovedl záchranáře k údajně „zraněné osobě“. Tvrdil, že  ženu našel náhodou, ale během vyšetřování se ukázalo, že je jejím vrahem právě on.

„Když záchranáři našli tělo bez života a zalarmovali policii, volající utekl,“ uvedla policejní mluvčí. Policie zahájila rozsáhlou pátrací akci a podezřelého zatkla v 18.10 na Henriette-Herz-Garten. Vetřelec nejprve uvedl policii falešnou identitu.

Teaser-Bild
dům, kde byla dívka zavražděna

Hamburské oddělení vražd na místě převzalo vyšetřování. Policisté v bílých ochranných oblecích hledali stopy a spolehlivé důkazy. Tělo leželo v tmavém suterénu mezi zaparkovanými jízdními koly, nářadím a odpadky.

Přesná příčina smrti zůstala zpočátku nejasná. Prokurátoři pak v pondělí ráno nařídili, aby byla provedena naléhavá pitva. Výsledek pak potvrdil počáteční podezření z vraždy: dvacetiletá školačka byla udušena.

video-poster
zadržený Libyjec

Zadržený Libyjec, který se již v minulosti objevil (jak by tomu mohlo být jinak) v trestním rejstříku za trestné činy související s drogami a krádežemi, předstoupil před vězeňského soudce, který ho poslal do vazby pro podezření ze zabití – údajně zabil 20letou Viki v afektu.

Mladá žena už v prosinci podala na policii stížnost na neznámého pachatele za stalking.

Dvaadvacetiletý Šaríf A., který přišel v roce 2016 do Hamburku jako „uprchlík“, byl poté „přerozdělen“ do Plauenu ve Voltlandkreisu a byl v režimu strpění až do dubna, studentku neustále pronásledoval.

Teaser-Bild
místo, kde byla dívka nalezena

Sousedé dcery ukrajinských přistěhovalců jsou šokováni: „Byla to taková milá dívka, byla milována svými rodiči, často chodila na procházku se svým psem, vždy se starala o svou malou sestru. Je to opravdu hrozná tragédie.“

O rodiče oběti se postarali zaměstnanci krizového zásahového týmu. V pondělí odpoledne opustili byt v Neuallermöhe.

Opět jde o případ absolutní neschopnosti policie, která měla hlášení o stalkingu, nicméně nechala nadále vetřelce, aby dívku pronásledoval. Je velmi pravděpodobné, že měli policisté obavu muslimského násilníka zadržet a vyslechnout, aby nebyli nařčeni z rasismu a xenofobie. Nebylo by to poprvé, kdy díky podobnému jednání policie došlo v Německu či jiných islamizovaných zemích k vraždě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout