EU, Al Jazzíra a Seznam – jedna a tatáž proislámská propaganda (video)

EU, Al Jazzíra a Seznam – jedna a tatáž proislámská propaganda (video)

Už dávno je mi jasné, že jde o spojené nádoby. Propagandisté z řad EU a na ni napojených médií v rámci celoevropského mainstreamu si až nápadně souzní s hlavním propagandistickým médiem muslimského světa, Al Jazzírou. Nejinak je tomu nyní, kdy se všichni tito výše uvedení podporovatelé islamizace rozhodli, že za každou cenu dopomohou přemístění několika tisíc džihádistů z Bosny do celé EU.

V několika článcích zde jsem upozornila na požár tábora Lipa v Bosně, který založili sami muslimští vetřelci, většinou z Pákistánu a Afghánistánu. Po zapálení tábora se rozběhla neskutečná propaganda ve všech probruselských médiích napříč Evropou. Více jsem se k tomu vyjádřila už v tomto článku, kde jsem reagovala na to, jak velkou starost má o džihádisty, kteří si sami zapálili tábor, Seznam.

Dnes jsem tedy narazila na další video, tentokrát z provenience Al Jazzíry, což je takový názorový souputník nejen EU, ale i celého mainstreamu, včetně výše zmíněného Seznamu. Na Facebooku Al Jazzíry pak můžete vždy po jakémkoli útoku džihádistů v Evropě vidět spoustu souhlasných komentářů a chvály úspěšnému džihádistovi. Tyto příspěvky, schvalující vraždy Evropanů, samozřejmě nikdo nemaže.

Je nadmíru zajímavé, že nikoho z těchto proislámských propagandistů nenapadlo to nejlepší řešení ze všech. Řešení, které se přímo nabízí a je zcela logické. Džihádisty, z nichž je drtivá většina bez dokladů, je možné vyzvat k odchodu tam, odkud přišli. A to bez ohledu na jejich obvyklé tvrzení, že jsou nezletilí, všichni dobře víme, že v 99% případů tomu tak není.

Jenže k tomu, aby odešli domů, je nikdo nevyzve, ani se nikdo o jejich deportaci do země původu zasazovat nebude. Tito džihádisté jsou úplně stejně, jako mnoho jiných, určeni k tomu, aby Evropu obsadili a islamizovali ji. Na tom ostatně ruku v ruce spolupracují všechny příslušné podvratné organizace (především OSN – UNHCR, EU a různé vysoce ziskové neziskovky), ale i mainstreamová média a příslušní evropští politici, kteří se mají postarat o patřičnou propagandu. To, že v tom všem jede i s nimi spřízněná Al Jazzíra či Muslimské bratrstvo, sponzorované mimo jiné i z EU, je pak zcela logické, vždyť jde o jejich nejvyšší zájem.

Proto zde mám zejména pro vás, kdo kauzu „zapálený tábor v Bosně“ sledujete, video, které Al Jazzíra natočila. Ani nemusíte umět anglicky, stačí vidět záběry, z nichž jednoduše pochopíte, na čí city hodlá hlavní médium islámské propagandy cílit. Video Al Jazzíry jede na stejné vlně propagandy, jako mainstream napříč EU. Předpokládám, že zejména v zemích, jako je Německo nebo Švédsko, padne na úrodnou půdu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout