Chlípný italský kněz vydělával na migračních centrech, vetřelcům platil za sex

Chlípný italský kněz vydělával na migračních centrech, vetřelcům platil za sex

Tento skandální kněz, názorová kopie satanáše Bergoglia, velký podporovatel africké invaze, má na krku různá obvinění. Už před časem vyšlo najevo, že vetřelce v integračních centrech vykrmuje viagrou a zahrnuje dary, aby mu byli po vůli, posléze se zjistilo, že si na tyto „sexuální úplatky“ přivydělával tím, že kradl dotace na integrační centra.

První skandál, který vyšel na světlo světa v roce 2018, praskl tehdy, když se ozval jistý nejmenovaný africký host jednoho z migračních center. Ten byl údajně chlípným knězem nucen k sexu i přesto, že se to dotyčnému jedinci nikterak nezamlouvalo.

Kapucínský mnich vyhrožoval jednomu z vetřelců, když odmítal s ním mít sex. Dotyčný Afričan žil čtyři roky v komunitě „Oasi 7“, přijímacím středisku pro uprchlíky v Bergamu, které založil právě otec Antonio Zanotti (73 let), obviněný ze sexuálního násilí.

Ve stejném centru nakonec našli tři oběti chlípného mnicha: „I když to nebyla moje touha mít sex s mnichem, nemohl jsem proti tomu nic dělat. Otec Zanotti mi začal dávat drahé dárky, cokoliv jsem chtěl, to mi koupil. Když jsem splnil jeh požadavky, dostal jsem peníze,“ říká. „Vyhrožoval mi, že bez něj a jeho dobroty strávím svůj život uprostřed ulice se zoufalci.“

„Donutil mě vzít viagru. Vždycky mi říkal: „Chceš peníze, můj drahý, mám spoustu peněz a ty nemáš nic.“ Má jich tolik, protože provozuje přijímací střediska, kde hostí vetřelce na náklady italských či evropských daňových poplatníků (migrační centra dostávala i dotace z EU).

Milenec otce Zanottiho dále vypověděl: „Byl jsem na stanici v Bergamu, když dva Albánci, které jsem znal, protože bydleli ve stejné komunitě, mě obklopili, zbili a zfackovali, nechali mě na zemi krvácet a pak mi řekli: ‚Už se tam nevracej nebo uvidíš, jdi co nejdál odsud‘. Teď žiju na chráněném místě, ale obávám se, že by se mi mohlo stát něco zlého.“

K dispozici má policie také materiál, včetně některých tvrdých filmů a fotografií, které již byly zaslány do Vatikánu a na státní zastupitelství v Římě k přezkoumání.

To je tedy první případ, kdy si tento italský kněz zajišťoval „hračky“ z Afriky, které si platil z peněz, vybraných na dotace pro svoje migrační centra.

Druhý případ souvisí s tím prvním, zde se totiž ukázalo docela přesně to, kde bral úchylný kněz peníze na své sexuální hrátky s vetřelci.

Otec Antonio Zanotti, 73 let, je zakladatelem přijímacích center, která se v posledních letech pustila do přistěhovaleckého podnikání, v tomto případě družstevní obnovy Antegnate. S ním podnikali vedoucí družstva, Anna Maria Preceruti, 58, z Pavese, a Giovanni Trezzi, 38, z Crema, manažeři několika center.

Všichni tři jsou obviněni z podvádění státu od roku 2017 do září 2018 tím, že za družstvo obdrželi 126 616 eur na úhradu výdajů, které byly účtovány, ale nebyly plně využity. Peníze zpronevěřili například tak, že brali příspěvky i na ty přivandrovalce, kteří už dávno odešli. Kněz dostal 4 roky vězení, proti rozsudku se on i ostatní odvolali.

Karabiniéři, kteří prováděli kontrolu hospodaření, chtěli vidět, jak jsou zařízení řízena, zejména jak byly pravidelně využívány peníze, které prefektura dala za každého ubytovaného jedince (34 eur za den).

Jak vidíte, tak velmi často právě ti, kdo se nejvíc ohání humanitou a potřebou pomoci, to dělají s postranními úmysly bez ohledu na následky. Drtivá většina různých „neziskovkářů“ z vysoce ziskových promigračních a pašeráckých neziskovek dělá tuto činnost právě z čistě zištných důvodů.

Dnes se vyplatí zejména tento druh byznysu. Pokud si založíte promigrační či integrační neziskovku, pak máte jistotu, že vás stát ani Brusel nenechá na holičkách. Dokonce i nyní, v krizi, proudí těmto parazitům neskutečné částky na grantech i dotacích. A jak je vidět na případě chlípného mnicha, tak i představitelé církve se rádi přiživí. Nebo třeba i sexuálně „oživí“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout