V Göteborgu bylo minulý týden z 27 vyšetřovaných pachatelů 26 cizinců

V Göteborgu bylo minulý týden z 27 vyšetřovaných pachatelů 26 cizinců

Samozřejmě se jednalo převážně o Araby, zbytek byli Afričané. Jeden Švéd pak spíchal přestupek, který nemá s násilným činem nic společného. Jedná se o pachatele, kteří byli vyšetřováni na území Göteborgu během minulého týdne (tedy mezi 7.-13.12.).

Přistěhovalci jsou nejen v Göteborgu, ale i jinde ve Švédsku, velmi nadměrně zastoupeni jako podezřelí ze zločinů. Na schůzce byli zaměstnanci policie informováni zejména o 26 přistěhovalcích a jednom Švédovi, kteří byli v šetření minulý týden.

Minulý týden bylo v Göteborgu prošetřováno celkem 27 podezřelých zločinců. Přehled jednotlivých pachatelů ukazuje, že 24 z nich má přistěhovaleckou minulost z Blízkého východu a dva z Afriky, zatímco zbývající osoba je Švéd.

Bližší pohled na informace týkající se současných pachatelů arabského a afrického původu mimo jiné ukazuje, že se jedná o lidi s podezřelými teroristickými vazbami. Zadržení pachatelé údajně napadli někoho, kdo mluvil špatně o Alláhovi, dále měli na svědomí přitěžující loupeže, napadení, sexuální obtěžování, násilné trestné činy, drogové trestné činy a nezákonné řízení.

Pokud jde o Švéda, tak ten je podezřelý z provozování nočního klubu, kde si hosté nedrží odstup podle pokynů Agentury pro veřejné zdraví.

Policista potvrdil, že uvedení pachatelé jsou běžným reprezentativním vzorkem pachatelů trestné činnosti v posledních letech.

Zatímco policie poukazuje na to, že přistěhovalci jsou nadměrně zastoupeni v násilných a drogových zločinech, je třeba zdůraznit, že Švédové jsou často jejich zákazníky a podporují tak trh s drogami.

Drtivá většinu zločinců pochází ze zámoří. V posledních letech se většinou jednalo o Afghánce nebo Araby.

Také v posledních týdnech byli pachatelé trestných činů většinou cizinci. Podle policejního zdroje bylo týden předtím zadrženo 9 Arabů, 1 Afričan a žádný Švéd. Týden předtím bylo vyšetřováno 12 Arabů a 3 Švédové, předchozí pak 7 Arabů, 6 Romů, 4 Jugoslávci a 2 Švédové.

Jak je vidět, tak statistiky zločinnosti v jednom jediném švédském městě vedou docela drtivě Arabové. To je ovšem plně v souladu i se statistikami z jiných islamizovaných zemí, například z Francie, Holandska nebo Německa.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout