Švédka byla v autobuse napadena vetřelcem, i když křičela, nikdo jí nepomohl

Švédka byla v autobuse napadena vetřelcem, i když křičela, nikdo jí nepomohl

Už dřív jsem psala o několika případech napadení švédských žen a dívek muslimskými vetřelci, přičemž svědci incidentů nad útoky zavírali oči a nijak nereagovali. Národ je tam už zřejmě natolik „zpracovaný“ zhoubnou ideologií multikulturalismu, že se bojí v podobných případech zasáhnout, či alespoň pomoc přivolat ze strachu, že budou nařčeni z rasismu a xenofobie.

Šestnáctiletá Elin seděla v autobuse ve Stockholmu, když si vedle ní přisedl íránský vetřelec a začal ji intenzivně osahávat. I když dívka udělala vše pro to, aby upoutala pozornost ostatních cestujících, nikdo nezasáhl.

„Několikrát jsem nahlas křičela a chtěla ho zastavit, aby to lidé slyšeli,“ říká Elin.

20. července tohoto roku v 18 hodin nastoupila Elin do autobusu do Norsborgu. Posadila se a poslouchala hudbu ve sluchátkách, když se objevil 22letý muž.

„Seděla jsem na pravé straně autobusu a ten muž seděl na druhé straně přes uličku. Rychle se představil a řekl, že si chce přisednout vedle mne. Měla jsem pocit, že se chce na něco zeptat,“ říká Elin.

Muž se mladé Švédky zeptal, kam jede. Přišlo jí to divné, ale odpověděla, že jede za kamarádkou.

„Zeptal se mě, jestli chci společnost, a já jsem odpověděla, že to je v pohodě, protože brzy přijde přítel. Vymyslela jsem si to, choval se totiž divně.“

Po několika zastávkách Íránec náhle zaútočil.

„Chtěl mě držet za ruku, já řekla ne, ale on mě přesto chytil za ruku; já jsem se mu snažila vytrhnout ze sevření. Pak začal znovu a dal mi ruku mezi stehna, křičela jsem, aby přestal. Pak to udělal znovu a řekl, ať to lidi slyší, ať klidně křičím ještě hlasitěji,“ řekla dívka.

„Taky se mě několikrát pokusil políbit. Naklonil se dopředu a já jsem se od něho odtáhla. Objal mě kolem krku, naklonil se a začal se ke mne tisknout…“

Když autobus dorazil do Högdalenu, Elin okamžitě sama vyběhla z autobusu a tak se zbavila útočníka.

Ochranka, která byla v Högdalenu na hlídkách, se setkala s Elin, když šla z autobusového nádraží. Zjistili, že je velmi vyděšená a hlasitě pláče. Členové ochranky pak oslovili dívku a zeptali se jí, jak se cítí, ale zpočátku nedostali žádnou odpověď. Později, když zjistila, že jde o členy ochranky, jim vypověděla, co se stalo.

„Řekla, že v autobuse byl nechutný muž, který ji na nevhodných místech osahával, a že vyběhla z autobusu v Högdalenu, aby před útočníkem utekla,“ vypověděl člen ochranky.

Elin není jedinou obětí 22letého Íránce. 13. září napadl dvanáctiletou dívku ve Svedale, zatímco stála před vchodem do domu. Dvanáctiletou dívku objal, přitáhl ji k sobě a pokusil se ji políbit na tvář. Dívčině matce řekla její kamarádka co se stalo, přičemž matka na místo přivolala policii. Dívka pak byla schopna identifikovat pachatele, který byl zatčen.

Podle matky byla dívka od incidentu velmi rozrušená, hysterická a šokovaná a její psychické zdraví bylo incidentem dlouho poté silně ovlivněno.

22letý Íránec byl nyní odsouzen k pěti měsícům vězení za obtěžování, sexuální obtěžování, krádeže, přijímání kradeného zboží a dva případy vandalismu.

Vetřelec tak nyní bude uveden již v šesti částech výpisu z rejstříku trestů, naposledy byl podmíněně odsouzen 27.srpna 2020. Podle stockholmského okresního soudu tentokrát měl být určen trest odnětí svobody z důvodu recidivy muže v podobném zločinu.

Tentokrát však 22letý muž, který je občanem Íránu, nebyl odsouzen k deportaci. Ostatně, právě Írán patří k zemím, které své občany nepřijímají, pokud s tím oni sami nesouhlasí.

Tento případ je tak dalším v řadě těch, kdy se ukázalo, že ani tehdy, kdy je kolem napadené dívky větší počet svědků, nikdo nezakročí a dokonce ani nezavolá pomoc. Známý je například případ mladé Švédky, která byla napadena tlupou muslimů v metru, aniž by jí jediný z asi padesáti svědků pomohl nebo případ jiné Švédky, která byla napadena a velmi brutálně znásilněna v chodbě bytového domu, kdy několik nájemníků, kteří si útoku všimli, nezavolalo pomoc.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Švédka byla v autobuse napadena vetřelcem, i když křičela, nikdo jí nepomohl

  1. Ti Íránci kteří se přesunuli do Evropy jsou často protežovaní teroristé, Izraelci je využívají na vraždění významných činitelů a vědců v Íránu.
    Tenhle úchyl to má dobré, bojuje na ose planetárního dobra a to se počítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout