Německo: Pes měl hledat bombu v mešitě, dovnitř mohl až po zakrytí tlap

O tom, že je pro muslimy pes nečisté zvíře, jistě všichni víte. Právě proto jen představa, že by se jakýkoli pes objevil v mešitě, je pro mohamedány zlým snem. Jenže co dělat, když žijete v zatím ještě ne plně islamizované zemi, kde se psi využívají mimo jiné i na hledání výbušnin? V situaci, kdy je hlášena bomba v mešitě mají tedy muslimové před sebou dilema: Buď si do mešity vpustí psa, aby výbušninu našel nebo budou doufat, že tam žádná bomba není a počkají, jestli jim místo, kde vzývají Alláha, nevyletí do luftu.

Celé šílenství patologicky přehnané úvahy o „náboženství míru“, jehož věřící se rádi vidí jako oběti a považují za samozřejmost to, že mají na území Evropy zvláštní práva, jejichž odmítnutí je okamžitě interpretováno jako diskriminace nebo islamofobie, ukázala policejní operace v Mannheimu.

V pátek, v reakci na anonymní oznámení, že v mešitě Yavuz Sultan Selim v Mannheimu je bomba, byl na místo vyslán tým se speciálně cvičeným psem. Policie, kterou přivolali sami muslimové, nechala mešitu vyklidit a uzavřít z okolí. Ale pak přišlo to nejlepší: psovi, který byl nasazený k detekci výbušnin, museli nejprve zakrýt tlapy, než mohl být vpuštěn do modlitební místnosti, aby neznečistil zem v mešitě. Dokud psovi tlapy nezakryli, odmítli ho do mešity vpustit.

Zajištění toho, aby pes náhodou neznečistil mešitu tím, že se dotkne tlapami podlahy či dokonce koberce, se zde zjevně přikládala přinejmenším stejná důležitost jako zmaření hrozícího útoku. Vysvětlení přišlo ihned ze strany vedení místního sdružení mešit. Vedení prohlásilo, že koberec, na němž se muslimové klaní k Alláhovi, nesmí být znečištěn psem.

Zdá se, že německá policie, která je stále více posedlá protirasistickým přiznáním viny (viz nedávné rozhodnutí, že policie nesmí v Berlíně zasahovat proti nebílým), se více obávala toho, že by haram pes mohl zranit city muslimů, než samotné bombové hrozby. Mimochodem, šlo o falešný poplach, takže nasazení psa bylo nakonec zbytečné.

Německo se neustále snaží podlézat muslimům, ale o realitě, která nyní rezonuje celou Evropou, raději mlčí. O tom, že i Němci naplnili svoji zemi tisíci džihádistů, kdykoli připravených útočit, se německá média nikterak nešíří. Mnoho se nehovoří ani o tom, že vídeňský útočník měl několik kompliců právě v Německu. Na druhou stranu se Němci neostýchali uspořádat hon na „xenofoby a islamofoby“ a to ve spolupráci dalších 8 zemí Evropy, včetně ČR.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout