Fašisté z BLM a Antify napadli příznivce Trumpa (video)

Fašisté z BLM a Antify napadli příznivce Trumpa (video)

Jak možná víte, tak ve Washingtonu proběhl v sobotu pochod za Trumpa. V něm se sešla řada Trumpových příznivců, přičemž se samozřejmě dalo očekávat, že proti nim vyrazí také násilníci z BLM a Antify. Ti si samozřejmě troufli útočit až poté, když pochod skončil a na ulicích už bylo vidět jen malé skupinky Trumpových příznivců.

Skupina levicových demonstrantů zaútočila na řadu Trumpových příznivců, kteří se v sobotu zúčastnili demonstrace v ulicích Washingtonu, DC. Při jednom z nejbrutálnějších útoků byl muž, který se pokusil útok odvrátit, zasažen zezadu, zatímco nejméně dvě ženy mu kopaly a dupaly na hlavu.

Několik videí zachytilo četné útoky ultralevičáků z Antify a BLM, kteří vyháněli Trumpovy příznivce z oblasti předchozího shromáždění. O pár hodin dříve se v DC setkaly tisíce Trumpových příznivců na shromáždění podporující amerického prezidenta Donalda J. Trumpa. Když shromáždění skončilo, vypuklo násilí a lidé se pokoušeli odejít, v čemž jim právě tito násilníci chtěli zabránit a snažili se vyvolat konflikt. Policisté se snažili obě skupiny oddělit.

Sám Donald Trump se k násilí vyjádřil na Twitteru a útočníky označil za „lidský levicový odpad“. Prezident také uvádí, že pachatelé násilí byli zatčeni.

„Levicová chátra ANTIFA byla dnes snadno odrazena velkým davem MAGA, aby se vrátili večer brzy poté, co 99 procent davu opustilo místo. Antifa pak zaútočila na seniory a rodiny. Policie se tam dostala, ale pozdě. Starostka nedělá svou práci!“ napsal Trump v jiném příspěvku.

Demonstranti MAGA křičí: „fuck Antifa!“
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Fašisté z BLM a Antify napadli příznivce Trumpa (video)

  1. Ma tom prvním videu jak mu hned černá tlama nezapoměla ukrást telefon ihned poté,co mu ze zadu dali pěstí a on upadl na zem-je vidět,že černí jsou stejní všude na světě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout