Muslimský vetřelec omámil a utopil švédskou přítelkyni, ve vězení pobyl jen 2,5 roku

Muslimský vetřelec omámil a utopil švédskou přítelkyni, ve vězení pobyl jen 2,5 roku

Další z nesčetného množství případů, kdy se evropské soudy vysmívají původním obyvatelům a zcela nepokrytě nadržují muslimským invazistům. Ti se stávají téměř beztrestnými a mnohé tresty vypadají, jako kdyby v zemích EU již platilo právo šaría. V tomto případě se dokonce sám kriminálník z Iráku vysmívá celému soudnímu systému i vězeňství.

Irácký vetřelec byl původně odsouzen k 18 letům vězení za vraždu své bývalé přítelkyně. Odvolací soud však rozsudek zamítl, protože nebylo přesně jasné, kolik léku Tramadol vstříkl ženě do těla. Trest byl proto změněn na 3,5 roku vězení, přičemž čin byl překvalifikován na porušování práv žen a napadení. Nyní byl Iráčan předčasně propuštěn, přičemž neprojevuje žádné výčitky svědomí, ale jen se vysmívá soudnictví.

26. dubna 2018 byla 29letá matka Annie nalezena mrtvá ve vaně ve svém bytě v Solně. Zatímco k činu došlo, byla v bytě přítomna i její malá dcera, která v té době spala.

Pětadvacetiletý Abbe Abdalla Alsaadi, známý pod přezdívkou „Blattelito“, byl zatčen pro podezření z vraždy ženy. Alsaadi, který podle švédské daňové agentury emigroval z Bagdádu v Iráku v roce 1999 a získal švédské občanství v roce 2005, přiznal, že byl v jejím bytě v daný den, ale popřel, že by ji zavraždil.

Policejní vyšetřování dospělo k závěru, že Alsaadi pomocí injekční stříkačky vstříkl Annie do těla smrtící množství léku, odpovídající 20-30 tabletám léku proti bolesti Tramadol, který je pouze na předpis. Alsaadi pak údajně umístil Annie do vany naplněné vodou a utopil ji. Alsaadiho motivem vraždy bylo údajně to, že na něj Annie tlačila, aby skončil se svým kriminálním životem.

Z policejního vyšetřování je také zřejmé, že Alsaadi předtím Annie osm měsíců týral, vyhrožoval jí a systematicky ji zneužíval. Annie řekla Alsaadimu, že ho za soustavné týrání nahlásí na policii.

4. dubna 2019 odsoudil okresní soud v Solně Alsaadiho za vraždu, závažné porušení práv žen, napadení, trestné činy se zbraněmi, nezákonné výhrůžky, obtěžování, pomluvu, přitěžující pomluvu, sexuální obtěžování, řízení bez řidičáku, vandalismus, vícenásobné drogové trestné činy a dopingové trestné činy na 18 let do vězení.

Alsaadi má už i starší záznamy v trestním rejstříku a to za násilné napadení, násilí proti důstojníkovi, výhrůžky policistovi, protiprávní řízení, hrubou nedbalost v dopravě, řízení v opilosti s přitěžujícími okolnostmi a několik porušení zákazu nošení nožů na veřejnosti. Ale i přes jeho kriminální minulost a důkazy proti němu, se odvolací soud rozhodl verdikt zcela překvalifikovat a výši trestu změnit.

Odvolací soud rozhodl, že státnímu zástupci se sice podařilo prokázat, že Alsaadi aplikoval Annie injekčně Tramadol, ale ne v jaké výši. Odvolací soud se proto domnívá, že vzhledem k tomu, že bylo zjištěno, že žena dříve užívala Tramadol, není jisté, že se lékem nepředávkovala sama.

Odvolací soud proto zrušil rozsudek okresního soudu a zprostil Alsaadiho obvinění z vraždy. V důsledku toho byl trest odnětí svobody na 18 let snížen na 3,5 roku za přitěžující porušování práv žen, napadení ve dvou případech, trestné činy se zbraněmi, nezákonné vyhrožování ve dvou případech, sexuální obtěžování, přitěžující pomluvu, pomluvu, drobné drogové trestné činy, drobné dopingové trestné činy, řízení bez řidičáku a vandalismus v pěti případech.

Alsaadi byl nyní propuštěn na podmínku poté, co si odpykal dvě třetiny – 2,5 roku – trestu – a ve středu na sociálních sítích oznámil, že je nyní svobodný muž. Alsaadi tak učinil, aniž by projevil výčitky svědomí za své činy, místo toho se vysmívá švédskému soudnictví. Také říká, že by byl na svobodě ještě dříve, kdyby se neporval ve vězení, což mělo za následek dvě pozastavená propuštění.

V posledních 24 hodinách Alsaadi zveřejnil několik videí na Snapchatu, v nichž také neprojevuje výčitky svědomí, ale nadále oslavuje kriminální životní styl, kterým žil předtím, než byl zatčen a uvězněn.

Ve videích Alsaadi mimo jiné říká: „Jsem zpátky mrchy“. Kromě toho píše: „Seru na vězeňskou službu, seru na systém.“.

Tolik k dalšímu otřesnému případu, který jednak ukazuje bezbřehou naivitu mnoha Evropanek, které si volí za partnery podobné kreatury, i když moc dobře ví, že pro ně budou vždy jen onuce, ale také se zde opět ukázalo, komu slouží evropské soudnictví.

Za poslední dobu jde už o pěknou řádku případů, v nichž je rozsudek soudu pouhým výsměchem obětem či jejich pozůstalým. Pak není divu, že se systému vysmívá i tento kriminálník, který moc dobře ví, že je takřka beztrestný a to pravděpodobně jen proto, že se jedná o zadání „shora“.

Nejedná se totiž jen o Švédsko, k podobným rozsudkům nad kriminálními muslimskými vetřelci dochází ve všech zemích EU, také od nás známe podobné případy. Nevěřím tedy tomu, že se jedná o náhodu. A pokud se někdy náhodou objeví rozsudek nad muslimem, odpovídající závažnosti trestného činu, jedná se o výjimku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout