Sáhodlouhý seznam mrtvol, které volily v Michiganu

Sáhodlouhý seznam mrtvol, které volily v Michiganu

Je skutečně zajímavé, jak lehce se přenáší filmové hororové fikce do reálného života. No řekněte sami, koho z vás by napadlo, že skutečně začnou vylézat hromadně mrtvoly z hrobů a to jen proto, aby mohly volit. Zatím se jedná o zemřelé, kteří se narodili v minulém století, ostatně tak, jako většina z nás. Ale co my víme, třeba se časem podaří vyvolat z hrobu i starší zemřelé a ve volbách tak budou hlasovat i zemřelí, kteří se narodili v 19. století, či dokonce ještě dřív.

Tak si říkám, zda třeba i my si nevezmeme příklad z USA. Možná také v EU zavedeme volby, v nichž budou mít oprávnění hlasovat i lidé dávno zemřelí. A vůbec, proč to nerozšířit třeba i o možnost volby již od narození, že? Nebo co tak přiznat volební právo i dalším živým tvorům, zpočátku třeba těm inteligentnějším. Ostatně, IQ inteligentního šimpanze či gorily je kolem 80, čímž mnohé voliče dokonce předčí.

Ale vraťme se zpět k letošním volbám, které už snad neudiví ničím. Oslavné gratulace Bidenovi z různých stran se daly čekat, ostatně, přišly přesně od těch politiků, jejichž loutkovodič je stejný, jako Bidenův, resp. Harrisové. Asi jen málokdo pochybuje o tom, že právě Harrisová je tím, kdo by v případě vítězství skutečně vládnul. To ostatně potvrzuje i Chiara De Blasio , dcera současného liberálního starosty New Yorku. Ta dokonce potvrdila nejen to, že prezidentkou bude Harrisová, ale také to, co ostatní liberálové zapírají. Fakt, že Biden volby ukradl:

Dcera newyorského starosty se těší na prezidentku Harrisovou a přiznává, že Biden volby ukradl

A jak je to s těmi mrtvolami, které volily v Michiganu? Postačí se podívat na tyto stránky, kde je kompletní seznam více než 1200 voličů ze záhrobí, včetně dat narození – většinou jde o dávno zemřelé americké občany, narozené mezi lety 1900-1920. Komu nejspíš jejich voličské korespondenční hlasy připadly si pak lze lehce domyslet, když víme, že v některých státech rozhodly právě korespondenční hlasy, často velmi těsně…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout