Biden plánuje přijmout záhy po inauguraci skoro 30 tisíc muslimů

Biden plánuje přijmout záhy po inauguraci skoro 30 tisíc muslimů

Jedná se o muslimy především ze Somálska a Sýrie a menší počet z Jemenu, kteří už dříve žádali o azyl v USA, ale z bezpečnostních důvodů jim nebyl na základě Trumpových pokynů poskytnut.

Neziskové skupiny potvrdily, že ke 27. říjnu žádalo celkem 27 023 osob o přesídlení do Spojených států. Podle dvou humanitárních organizací se jedná o 12 924 žadatelů o azyl ze Somálska, 14 084 ze Sýrie a 15 lidí z Jemenu. Biden již potvrdil, že záhy po nástupu na prezidentský post tyto muslimy přijme.

Těmto žadatelům však neměl být azyl přiznán, dokud nebudou u dotčených provedeny bezpečnostní prověrky. Trump navíc omezil celkový počet přijímaných žadatelů o azyl ročně na maximálně 15 tisíc, přičemž právě muslimové mezi nimi příliš figurovat neměli.

Lze tedy předpokládat, že v případě potvrzeného vítězství Bidena nastoupí také USA poměrně rychlou cestu k islamizaci země. V případě, že budou všichni tito žadatelé přijati tak, jak ostatně očekává i sám Biden, bude to podnětem dalším zájemcům o azyl v USA.

A nakonec, bylo by velmi krátkozraké věřit, že tento styl politiky nijak neovlivní tu evropskou. Zcela jistě i v rámci EU se bude přijímat víc, než doposud a islamizace bude urychlena. Ostatně, to vše je plně v souladu s Agendou 2030, jejíž realizace se navíc má o několik let urychlit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout