Muslim napadl na ulici Švédku, spravedlnosti uniká (video)

Muslim napadl na ulici Švédku, spravedlnosti uniká (video)

O případu jsem psala už před časem, kdy se video objevilo poprvé. Video se ze švédské alternativy rozšířilo na mnohá média po celé Evropě. Až v momentě, kdy o něm psala také britská mainstreamová média, se případu začala věnovat také švédská policie s tím, že nejprve zjistili, kdo je násilníkem, který ženu hrubě napadl.

Švédská televize nakonec vyhlásila pátrání jak po násilníkovi, tak po oběti, která se obávala incident nahlásit.

https://twitter.com/i/status/1305072064341127168
Video, poukazující na násilí, jemuž jsou mnozí Švédové vystaveni

Od té doby je podezřelý pachatel, dvacetiletý Ali Al Rubaie, registrován v Rosengårdu v policejním pátrání.

Podle informací od policejního důstojníka je Ali zločinec, který je zároveň členem gangu a živí se prodejem drog. V minulosti se objevil v trestním rejstříku za závažné trestné činy týkající se držení a použití zbraní, napadení, nezákonného zadržování, přitěžující protiprávní hrozby, porušení zákona o hořlavých a výbušných látkách, za trestné činy praní špinavých peněz a několik drogových deliktů.

Jak je vidět, tak ve svých dvaceti letech toho má muslim za sebou poměrně hodně. To, že není k nalezení, je při jeho stylu „obživy“ docela logické. Podobné kriminální živly velmi lehce zapadnou do jakékoli místní uzavřené muslimské komunity, kde je policie nehledá.

Zajímavý je i fakt, že v situaci, kdy má za sebou tento muslimský násilník tak rozsáhlou trestnou činnost, je stále na svobodě. Na druhou stranu se není čemu divit, že stále víc obětí ze strany původních obyvatel se obává incidenty jako napadení nebo loupež nahlásit. To vše ze strachu z pomsty.

Jak jsem před časem upozornila už v tomto článku, tak mnohé oběti trestných činů ze strany muslimských zločinců, se stávají za to, že čin nahlásily, obětí pomsty. Podobně to řešily například arabské gangy, které útočily granáty na domy občanů, kteří je za trestnou činnost udali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *