„Toto je válka“: Musk reaguje na šokující plán jak „zabít Twitter“, který zahrnuje britské poradce Kamaly Harrisové

„Toto je válka“: Musk reaguje na šokující plán jak „zabít Twitter“, který zahrnuje britské poradce Kamaly Harrisové

Ve Velké Británii Starmerova diktatura pokračuje v propouštění zločinců a zatýkání disidentů, kteří se účastnili demonstrací proti výměně obyvatel nebo něco pouze napsali na sociální sítě.

A aby byla svoboda slova umlčena navždy, přichází nyní tento v zemi stále více nenáviděný diktátor s plánem na zrušení sociální platformy, která je dlouhodobě trnem v oku nejen jemu, ale i bruselské diktatuře či americkým demokratům.

Elon Musk reagoval na šokující zprávu novinářů Paula Thackera a Matta Taibbiho, která odhaluje, že britské Centrum pro boj proti digitální nenávisti – které radí kampani Kamaly Harrisové – má za cíl „zabít Muskův Twitter.“

Na své sociální síti napsal: „Tohle je válka.“

Ve výbušném úniku s důsledky pro nadcházející prezidentské volby v USA interní dokumenty Centra pro boj proti digitální nenávisti – jehož zakladatelem je britský politický operativec Morgan McSweeney, který nyní radí kampani Kamaly Harrisové – ukazují, že skupina plánuje doslova „zabít Muskův Twitter“ a zároveň posílit vazby s Bidenovou/Harrisovou administrativou a demokraty, jako je senátorka Amy Klobucharová.

Také WHO předložila několik návrhů zákonů na regulaci online „dezinformací.“

Kancelář senátorky Klobucharové na žádost o komentář neodpověděla.

Dokumenty získané The DisInformation Chronicle Racket ukazují extrémní zaměření CCDH na Muska – „Kill Musk’s Twitter“ je první položkou v šabloně jejích měsíčních poznámek k agendě, které se datují do prvních měsíců letošního roku.

ZABÍJET, ZABÍJET, ZABÍJET: Bez ohledu na to, o čem dalším CCDH mluví, „Kill Musk’s Twitter“ je jeho prvním bodem podnikání

Centrum pro boj proti digitální nenávisti je protidezinformačním aktivistickým spojencem Labouristické strany premiéra Keira Starmera a nástrojem šíření zpráv pro labouristický neoliberální mozkový trust Labour Together.

Jak CCDH, tak Labour Together byly založeny Morganem McSweeneym, kterému se připisuje pilotování Starmerova vzestupu do Downing Street.

Dokumenty CCDH mají zvláštní význam, protože McSweeneyho političtí operativci z Labour Together učili volební strategii Kamalu Harrisovou a Tima Walze, což vedlo Politico k tomu, aby označilo Labouristickou stranu a Demokraty za „sesterské strany.

Zaměření CCDH na „Kill Musk’s Twitter“ také přispívá k právním otázkám ohledně statusu neziskové organizace osvobozené od daní jako organizace 501(c)(3).

Podle IRS by CCDH mohla ztratit svůj zvláštní daňový status, pokud „podstatná část jejích aktivit se pokouší ovlivnit legislativu.

Přesto třetí položkou CCDH na jejím každoročním seznamu priorit je „Spustit regulační opatření EU a Velké Británie,“ přičemž  skupina dříve zaměstnávala firmu Lot Sixteen, aby lobbovala v kancelářích Kongresu ohledně „dezinformací“ ve Washingtonu.

Jak The DisInformation Chronicle, tak Racket poslaly několik rozsáhlých otázek současnému generálnímu řediteli CCDH Imranu Ahmedovi, dalšímu britskému politickému operativci napojenému na McSweeneyho Labour Together.

Navzdory opakovaným žádostem o komentář Ahmed odmítl odpovědět.

V posledních dvou měsících Washington Post a Politico, mimo jiné, zveřejnily sérii článků o britských poradcích z Labour Together, kteří zachraňují kampaň Harrisové a Walze.

Politico vykresluje McSweeneyho jako „volebního strůjce“, který nejprve pomohl Keiru Starmerovi porazit levičáka Jeremyho Corbyna a stát se šéfem Labouristické strany, a to až po Starmerovo „drtivé“ vítězství nad konzervativci a stal se premiérem letos v červenci, což naznačuje, že McSweeney a jeho tým mohou provést podobný zázrak pro Harrisovou.

McSweeney je vzestupnou postavou, protože byl právě povýšen na šéfa Starmerova štábu v rámci jakéhosi palácového převratu po náhlé rezignaci dlouholeté labouristické stálice Sue Grayové.

McSweeney je oslavován také pro mistrovství v získávání finančních prostředků a temných peněz, protože v posledních dvou letech údajně přetáhl k Labouristické straně řadu nových bohatých dárců.

Po 25 letech, kdy byl „zvláštní vztah“ v podstatě „jednosměrný“, kdy washingtonští politici radili Britům, demokraté nyní věří, že se od labouristů mají co učit, jak vysvětlil Politico.

Demokraté se údajně poučí z taktické brilantnosti labouristů.

Starmer například kontroval obviněním bývalého konzervativního premiéra Rishiho Sunaka z měkkosti vůči imigraci tím, že slíbil, že rozbije zločinecké gangy převážející migranty přes Lamanšský průliv.

To však ve skutečnosti nikdy neměl v úmyslu, což se ukazuje i po jeho zvolení, kdy se invaze nebývale zvýšila.

Nová britská vláda se také domnívá, že porážka Harrisové by zanechala Starmera samotného jako „strážce středolevého plamene“ a ve „znepokojivé izolaci“ jako poslední naději Velké atlantické aliance.

Kromě poskytování volební strategie začalo letos v létě klepat na dveře Harrisové více než 100 „současných a bývalých labouristů.

Vyslání labouristů do USA bylo v britských médiích vylíčeno jako sobecký gambit, který má udržet americkou válečnou mašinérii těsně spojenou s Izraelem a Ukrajinou, a miliardami amerických dolarů proudícími oběma směry.

To jsou však pouze viditelné části britské invaze. McSweeneyho Labour Together působí v USA již několik let prostřednictvím cenzorské CCDH.

Recept Starmer/Labour Together na znovuzískání moci ve Velké Británii se silně spoléhal na agresivní snahy CCDH deplatformovat rivaly na levici i pravici lobbováním za obvinění z fanatismu, dezinformací a dalších přečinů.

Jak uvádí Tablet a Racketjedním z úspěchů CCDH bylo umlčení Starmerových kritiků na levici tím, že vedlo bojkot inzerentů pro zpravodajské weby, jako je levicový Canaryna základě toho, že jejich propalestinské názory jsou antisemitské.

McSweeney byl chválen za to, že přesvědčil Starmera, že musí obětovat jednotu strany, aby demoralizoval krajně levicovou frakci, jak uvedl Politico.

Ve Spojených státech vedla dnes již zaniklá odnož CCDH s názvem Stop Funding Fake News několik úspěšných bojkotů médií napříč celým spektrem během nepokojů BLM

Tehdy byly cenzurovány a demonetizovány (zrušení reklamy) mnohé americké weby, které kritizovaly nepokoje BLM a poukazovaly na způsobené škody a na fakt, že mainstream tyto nepokoje, při nichž docházelo k rabování a hořely celé městské čtvrti, bagatelizuje či dokonce podporuje….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Toto je válka“: Musk reaguje na šokující plán jak „zabít Twitter“, který zahrnuje britské poradce Kamaly Harrisové

  1. Válka sa ešte len začne, ale nie len v oblasti slobody slova či vojenská !
    Finančná kríza sa nezadržateľne rúti na svet a ceny zlata a striebra len rastú a rastú, pričom banky, miliardári a investori ich nakupujú ako besní ! Kedy to praskne naplno? Vyriešia to predĺžene USA treťou svetovou vojnou? Briti sú tiež v riti ! :o)))
    https://kryptomagazin.cz/23-10-2024-prehled-trhu-bitcoin-klesa-po-odrazu-od-69-000-usd-zlato-prorazi-nad-2-760-usd/ a https://www.hlavnespravy.sk/desiatky-krajin-stahuju-zlato-z-americkych-a-britskych-trezorov/3688346

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *