Německo: Další lékařka byla odsouzena na více než 2 roky nepodmíněně za vydávání výjimek z nošení roušek

Německo: Další lékařka byla odsouzena na více než 2 roky nepodmíněně za vydávání výjimek z nošení roušek

V Německu jde již o čtvrtý takový rozsudek, kdy byla lékařka odsouzena za to, že zejména dětem vydávala výjimky z nošení roušek. Alarmující je, že tento verdikt již padl v době, kdy se z odtajněných protokolů německé RKI zjistilo, že vláda od samého počátku věděla, že roušky ničemu nepomáhají – a dětem dokonce výrazně škodí.

V právním státě by tak měli být naopak souzeni ti, kteří tento nástroj ovládání mas nařizovali, aby vyvolali hysterii a později ospravedlnili nucenou aplikaci experimentálních genových injekcí.

Jenže jak víme, tak Německo (a nejen to) právním státem dávno není…

 Německá lékařka byla odsouzena ke dvěma letům a osmi měsícům vězení za vydávání výjimek z nošení roušek a očkování proti COVIDu.

Sedmašedesátiletá doktorka Bianca Witzschelová dostala také zákaz práce lékařky po dobu tří let a pokutu ve výši 47 000 eur, což se podle soudu rovná částce, kterou údajně vydělala za vydání přibližně 1 000 výjimek.

Apollo News uvádí, že Witzschelová údajně vydala „falešné“ certifikáty, které v letech 2021 až 2022 osvobodily pacienty od nošení roušek nebo experimentálních injekcí proti COVIDu v 1 003 případech v celém Německu.

Soud také potrestal Witzschelovou za držení paralyzéru bez povolení.

Německý soudce zcela ignoroval drtivé důkazy o tom, že experimentální injekce proti COVIDu způsobily miliony úmrtí a vážných poškození zdraví a nebral na vědomí ani nedávné dramatické prohlášení bývalého ministra japonské vlády, který se za taková úmrtí omluvil, stejně jako rozsáhlé důkazy, že roušky nezastaví šíření COVIDu a mohou uživatelům skutečně ublížit.

To ostatně prokázaly i odtajněné protokoly německé RKI.

S lékařkou zacházely německé úřady jako s mimořádně nebezpečným násilným zločincem. Witzschelová byla držena ve vazbě od 28. února 2023. První den procesu se konal 14. listopadu, osm měsíců po jejím uvěznění.

Proces nezačal v obvyklé trestní soudní síni Okresního soudu v Drážďanech, ale v přísně střeženém křídle drážďanské věznice na Hammerwegu, kde probíhají soudy s nejtěžšími zločinci.

Kromě toho byla Witzschelová  první den procesu přivedena do soudní síně několika bezpečnostními důstojníky, informoval Apollo News.

Poté, co byla Witschelová v únoru 2023 zatčena, novinář Boris Reitschuster přirovnal obrovské úsilí a zdroje, které německé úřady vložily do jejího případu, k mnohem horším, násilným zločincům, kterým se často dostává shovívavějšího zacházení.

„Pokud stát téměř pravidelně nechává na svobodě závažné zločince, protože soudní systém je zahlcen a například pedofilové znovu a znovu vyváznou bez trestu odnětí svobody, zatímco zločiny s politickým pozadím jsou zároveň nadměrně stíhány, pak tomu musí čelit kritická žurnalistika,“ napsal Reitschuster.

Podle státem financovaného zpravodajského pořadu „Tagesschau“ museli být příznivci Witzschelové vyvedeni ze soudní síně, když soudce přečetl rozsudek, protože si začali hlasitě stěžovat a zpívali německou hymnu.

Ve svém vysvětlení rozsudku soudce ohledně COVIDu tvrdil: „Měli jsme epidemii, která byla srovnatelná s cholerou v 19. století.“

Novinář Stefan Magnet v reakci na X uvedl: „Soudce, který odsoudil Dr. Witzschelovou k dlouhému trestu odnětí svobody, přirovnal Covid ve svém ospravedlnění k epidemiím cholery v 19. století! Tehdy zemřel každý druhý nakažený!“

„Je naprosto šílené, jak se dnes tento soudní systém chová,“ dodal.

Kromě důkazů o úmrtích a vážném poškození zdraví v důsledku očkování proti COVIDu se dále ukázalo, že injekce jsou neúčinné při prevenci přenosu viru.

Několik studií také ukázalo, že roušky nepomáhají při zmírňování šíření COVIDu-19 a mohou mít negativní zdravotní účinky na nositele.

Studie publikovaná v časopise Annals of Internal Medicine v listopadu 2022 nezjistila žádný rozdíl mezi prachovými respirátory a chirurgickými rouškami při zastavení šíření COVID-19. Tato zjištění se odrazila v metaanalýze Cochrane z ledna 2023 o účinnosti roušek.

Studie z května 2023 publikovaná v časopise Ecotoxicology and Environmental Safety naznačuje, že respirátory mohou dokonce nositele vystavit nebezpečným hladinám toxických sloučenin spojených se záchvaty a rakovinou.

V podstatě tak lékařka, která byla souzena jako těžký zločinec, možná ve skutečnosti zachránila zdraví mnoha lidem, kteří díky ní nemuseli nosit velmi škodlivé respirátory nebo si aplikovat genové injekce…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Další lékařka byla odsouzena na více než 2 roky nepodmíněně za vydávání výjimek z nošení roušek

    1. Pořádek zkrátka musí být. Porušila státní nařízení a nic na tom nemění, že bylo nesmyslné a přímo zločinné. Jednou dávali film, kdy byl v Německu půl roku po válce popraven člověk za dezerci z whrmachtu během války. Jednou byl odsouzen a nic na tom nezměnilo, že ten soud byl nacistický.

  1. Co k tomu říci? Vládnoucí věrchuška patří na popraviště, ví to, ale je u moci, tak se brání. Pokud je lidé nepopraví, zhynou…a budou si za to moci sami. U nás to není o nic lepší…stát se domnívá, že jsme jeho majetkem….a debilové to akceptují….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *