V USA otevřeli první plenkové lázně určené pro dospělé, kteří se cítí být miminkem

V USA otevřeli první plenkové lázně určené pro dospělé, kteří se cítí být miminkem

V „pokrokových“ zemích se dnes můžete prohlásit za kohokoli a cokoli a ostatní jsou povinni se k vám podle toho chovat a také vás podle vašeho přání oslovovat. Počet různých bizarních identit, které rozhodně nekončí u „trans,“ se rozrůstá. A spolu s tím se zvyšuje i poptávka po zvláštních službách pro tyto úchylné jedince.

Kontroverzní podnik nedávno otevřel své brány v Atkinsonu v New Hampshire, což vyvolalo mezi obyvateli města zvědavost a obavy.

Plenkové lázně  se staví jako bezpečná zóna bez předsudků, která vychovává a hýčká milovníky a nadšence plen prostřednictvím hluboce pohlcujících zážitků.

Lázně otevírají své dveře dokořán osobám starším 21 let, které ocení pohodlí a bezpečnost plen.

„Plenkové lázně jsou tu, aby sloužily všem jedincům nosícím plenky, kteří hledají přijetí, oddech a péči. Zahrnujeme jedince starší 21 let  všech ras, pohlaví, sexuálního přesvědčení a preferencí. Oslavujeme ty pravé. 

Jsme LQBTQIA++ přátelští a afirmační.  Pouze hosté starší 21 let tak mohou  obdržet naši velmi elitní péči 1:1,“ uvádí se na webových stránkách.

Více z jejich  webu:

Jaká je návštěva v plenkových lázních?

Každá návštěva, stejně jako každý návštěvník, je samozřejmě jiná. Naši vysoce specializovanou individuální péči však přizpůsobujeme zcela každému z našich jedinečných hostů.

Začneme diskusí, abychom potvrdili cíle, hranice a souhlas. Diskutujeme a domlouváme se na plánu sezení. Vystupujeme a hrajeme si podle rozhodnutí a pak si užíváme následnou péči.

Představte si bezpečný pobyt bez předsudků, kde se můžete otevřeně vyjádřit a podílet se na svých oblíbených činnostech, jídlech, svačinkách a péči. Aktivity sahají od hraní, vyprávění, zdřímnutí, přes mazlení, přebalování, vybarvování, až po recitování říkanek a zpívání.

Mezi luxusnější služby patří hyponoregrese, jóga, masáže, proměny a dokonce i prasátko!

Před vaší speciální návštěvou zasíláme svačinový nebo jídelní lístek, abychom měli dobroty speciálně pro vás. Naše nabídka se bude vždy obměňovat, aby byla stále zajímavá.

V létě si můžete plavat s rukávky a nafukovacími čluny v bazénu, piknikovat pod stromem se svým plyšovým medvídkem, hrát kuličky na terase nebo se houpat na houpačce na verandě a podávat čaj svým panenkám na verandě.

V zimě můžeme vyrábět sněhové anděly, stavět sněhuláky, pít horké kakao zpod oblaků šlehačky a posypů, zdobit perníčky nebo cukroví.

Na víkendových/dovolenkových pobytech v penzionu si můžete užít horský výlet za sběrem listů nebo šišek, cestovat na pláž a hrát si ve vlnách, postavit hrad z písku nebo hledat mušle. Jsme jen 40 minut od obrovského Kittery Outlets a 1,5 hodiny od obřího LL Bean Outlet Mall na nádraží Freeport Village.

Pláže a hory jsou vzdálené jen krátkou a malebnou jízdu autem.

Co si mám přinést?

Soustředíme se na celý smyslový zážitek a naše školka voní jako dětský pudr a teplé sušenky. Máme měkké přikrývky a fusaky, zvukový strojek, který vydává zvuky lůna, zvuky přírody nebo hraje ukolébavky – a krásné teplé zářící noční světlo.

Máme reproduktor Bluetooth pro přehrávání uklidňující hudby, ohřívač vlhčených ubrousků, ohřívač lahví a ohřívač oleje. Máme spoustu svačin, aby byla bříška také šťastná.

Pokud potřebujete více barev a stimulace nebo jen pohodlí se svými věcmi, vezměte si s sebou svou oblíbenou přikrývku, plyšové hračky nebo dokonce oblíbené plenky, ale vaši velikost budeme mít pro váš pobyt k dispozici.

Při ceně 300 USD za hodinu za lázeňskou péči v jeslích „Adult Baby-Diaper Lover“ (ABDL) není luxus „oživení vnitřního dítěte“ levnou záležitostí. Lázně také nabízejí virtuální herní termíny a prvotřídní celodenní zážitek, který slibuje sezónní outdoorové aktivity, jako je stavění sněhuláků v zimě nebo pikniky v létě.

Reakce obyvatel z okolí byly veskrze negativní, přičemž někteří prohlašují, že již nebudou chodit do parku, který nyní používají úchylní dospělí, neboť se bojí, že by podobný pohled mohl šokovat děti.

Dr. Colleen Ann Murphy, majitelka lázní a certifikovaná lékařka integrativní medicíny a sexuoložka, hájí své podnikání jako terapeutické odbytiště pro jednotlivce, kteří se potýkají s traumatem.

„Pomáhá jim to zpracovat jakékoli trauma,“ řekla Murphyová. „Mnohokrát je to trauma z dětství, když byli v plenkách nebo právě vylézali z plen a chtějí cítit bezpečí, které měli předtím.“

„Nežádám, aby to pochopili,“ řekla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.8]

10 thoughts on “V USA otevřeli první plenkové lázně určené pro dospělé, kteří se cítí být miminkem

  1. Škoda,že Andropov bol príliš zbabelý,aby prvý použil zbrane hromadného ničenia proti USA , resp. dal profesionálmi z tajných služieb
    zabiť neľudského diktátora Reagana /alebo aspoň jeho spriaznené duše Kohla či Thatcherovú/ – práve v rokoch 1982-1984 vrcholila studená vojna… Zmohol sa akurát tak na bojkot olympijských hier v Los Angeles.

  2. No není to nádherný vzor pro KoZa? Nic lepšího si evropané ani přát nemohli, doufám, že je tam budou přebalovat mladé ženy a mladí muži, aha oni vlastě nevědí co to je muž a žena, oni tam v té emerice jsou nejen bezpohlavní, ale i bezmozku. Visněná emerika hip, hip hurá.

  3. Pokud je nekdo prachatej a je ochoten platit za neco, co jinym neskodi, proc ne? Myslim,ze tady bych s timto byznysem neuspel, malo prachatych Cechu takto ujetych, jinak bych do toho sel, za 7000 Kc na hodinu? Plus drahe ubytovani, draha strava……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout