Zhodnocení Davosu: Hlavním tématem bylo utužení cenzury a prosazení jednoho „správného“ názoru

Zhodnocení Davosu: Hlavním tématem bylo utužení cenzury a prosazení jednoho „správného“ názoru

V tomto týdnu proběhl každoroční sraz globálních zločinců a jejich loutek v Davosu. Když již předem přišli s tím, že hlavním mottem letošní akce bude „obnovení důvěry,“ tak nebylo jednoduché pochopit, jakou důvěru by chtěli navracet – a především jak by toho chtěli dosáhnout.

Stačilo shlédnout několik debatních panelů a bylo jasné, že řešení navrhují stejné, jaké využívá každá diktatura: tuhá cenzura a prosazování jednoho správného názoru.

Ostatně, také WEF dalo na první příčku hrozeb „dezinformace,“ jak dnes vládnoucí elity nazývají opačné názory či informace, které nejsou v souladu s jimi šířenými nepravdami.

Vyjádření, která podporují zpřísněnou cenzuru, byla slyšet z úst mnoha loutek globálních zločinců, včetně zkorumpované šéfky EK Ursuly von Lejno a vrchní bruselské cenzorky Jourové.

To, že jiné názory považují za větší hrozbu než islámský terorismus, jen potvrzuje, že současný systém, který si říká „liberální demokracie“ je jen převlečený korporátní fašismus.

Ostatně, každá demokracie s přívlastkem je jen převlečenou totalitou.

Už fakt, že politici z celého světa jezdí pravidelně na srazy pořádané nikým nevolenými globálními zločinci, ukazuje, že jejich řízení není zezdola, tedy „od lidu,“ který tyto politiky zvolil, ale od páníčků, kteří je dosadili do politiky proto, aby zastupovali jejich zájmy.

I to je důvod, proč soustavně varuji před volbou politiků, kteří se jakkoli „smočili“ s organizacemi jako WEF, Aspen institut, Trilaterální komise či Bilderberg.

I tehdy, kdy se tváří jako „zachránci národa či lidstva“ ve skutečnosti v pozadí pracují pro někoho úplně jiného.

Ten, kdo není ochoten se odpoutat od WEF a dalších zločineckých organizací – včetně EU – a jejich cílů v podobě Agendy 2030, bude vždy alespoň v pozadí plnit to, co si přejí jeho páníčci.

Zločinné globální elity uvedly opoziční názory jako aktuálně největší hrozbu právě proto, že v některých zemích se již začínají lidé probouzet.

Neděje se tak všude, například u nás většinová masa nadále velmi tvrdě spí. K probouzení dochází zejména tam, kde se již globalistická agenda rozjela v plné síle.

V západoevropských zemích, sužovaných muslimskou invazí, ničivou politikou Green Dealu a genderovými šílenostmi, skutečně probouzení začíná, což je patrné i na tom, že se lid stále více odklání od těch politiků a politických stran, které jsou „zaháčkovány“ u globálních zločineckých organizací, což se u nás zatím neděje.

Každopádně se nyní snaží globální elity toto probouzení zastavit.

Připomeňme si, že:

1 % ovládá svět.
4 % jsou jejich loutky.
90% spí.
5 % je vzhůru a snaží se těch 90 % probudit.
1 % použije 4 % loutek, aby zabránily 5 % v probuzení zbývajících 90 %.

Už tomu rozumíte nebo nadále spíte? 

V současné době dochází k probouzení. Tedy alespoň v některých zemích. U nás vždy trvají podobné procesy déle než jinde, takže ve skutečnosti se ani nedivím, že drtivá většina lidí stále spí velmi hlubokým spánkem.

ALE JINDE SE JIŽ PROBOUZÍ.

A přesně to vadí těm, kteří spadají pod ono 1%, což je malá hrstka globalistů v nejvyšších patrech moci, ale i jejich loutky z řad globálních zločinců (např. Gates, Soros, Schwab..), vrcholní politici z celého světa, šéfové korporací, vedení mediálních domů, globálních neziskovek….

Nyní využívají svých loutek k tomu, aby mohli toto probouzení zastavit. Jednoduše vymýšlí, jak nastolit tvrdší cenzuru – třeba s pomocí AI – a jak zároveň podpořit vlastní hlásné trouby, aby je lidé začali považovat za „studnice jediné pravdy.“

Opačné názory se oproti tomu chystají kriminalizovat, čímž se už ani netají. Chtějí zajistit, že nejen média, ale dokonce i diskutující na internetu budou využívat autocenzuru ze strachu z postihu.

To je důvod, proč Evropská komise vypracovala Akt o digitálních službách, protože „dezinformace“ údajně mohou vyústit v nenávistné projevy, což je dle závěru davoských elit nejnebezpečnější věc na světě.

A nyní se nově v EU odhlasovaly nenávistné projevy jako zločin, za který můžete dostat docela tvrdý trest. Možná i horší, než jaký dostávají někteří džihádisté za útoky a vraždy, po nichž pak končí jen na celkem krátkou dobu v psychiatrickém sanatoriu.

Vždyť i WEF tvrdí, že takzvané „dezinformace,“ tedy opačné názory, jsou mnohem větší hrozbou než terorismus či válka. A dokonce i větší, než údajná „klimatická krize,“ kterou dosud dávali na první místo.

Za sebe mohu potvrdit, že skutečně přituhuje a je zde patrná snaha oponenty zničit, ale o tom se ještě zmíním v jiném článku.

Každopádně je  dobrou zprávou, že se globální zločinci bojí, protože – jak zde neustále připomínám – jediné, čeho se bojí, je probouzení oněch 90% spících mas.

Pokud by totiž většina lidí procitla, tak by neměli šanci své plány realizovat. Uvědomte si, že celý ten vršek pyramidy drží ti dole, ne jejich loutky, ale spáči, kteří nic netuší. Část z nich se však přece jen začíná probouzet.

Pokud přestanou pyramidu „zdola“ držet, tak se celá zhroutí jako domeček z karet

A to je pro ty, kteří ve skutečnosti řídí svět, velmi nebezpečné. To znamená, že začnou přitvrzovat. Aktuálně tedy probíhá tuhý boj oněch 4% loutek proti těm, kteří se snaží spáče probudit.

Na WEF tak v podstatě vyhlásili válku všem, kdo jim stojí v cestě.

Nyní tedy není nic důležitějšího než probouzení dalších lidí. Nepomůže povstání, demonstrace, revoluce. Nic takového.

Jen tehdy, kdy většině spáčů dojde, jaká je skutečnost, lze plány globálních zločinců narušit a zabránit v dokončení jejich realizace.

Nebo snad chcete svět, kde nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a globální zločinci jsou šťastni??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Zhodnocení Davosu: Hlavním tématem bylo utužení cenzury a prosazení jednoho „správného“ názoru

  1. Klídek, nic děsivého nás už nečeká. Těžko lze zabránit 90% lidi aby se mohli vyjádřit. Takový mechanizmus ještě nebyl vynalezen i přes kecy Jourové i ji podobným chytrákům. Už ten hloupý protimluv zavedení tuhé cenzury při zachování svobody slova. Chybí ji minimální vzdělání jinak by se musela červenat při takových bludech. Great reset je mrtvý coby neživotaschopný.

    1. Ale áno! Dá sa to! Vtedy, keď vlastníci kapitálu sú ako na Slovensku cudzinci! Maliari, inštalatéri, zámočníci……. si médiá nezaplatia! A potom jedinou podmienkou diktatúry je byť na vrchole inovácií! Takáto spoločnosť sa zrúti druhý deň potom, keď inovácie začnú prúdiť zpoza hraníc!

  2. Hlavný denník píše, že summitu sa zúčastnil aj Alexander /Sándor/ Soros, dnes už fakticky konajúci namiesto svojho prestarnutého fotra. Už sa tu o ňom popísalo naozaj veľa, aj o jeho čiernom milencovi. Prosím Slovanku ,aby uviedla podrobnosti o jeho stretnutiach v Davose, ak ich zistí.

  3. Lidé se probouzejí a už se to nezastaví, rozhodně ne kriminalizováním jiného názoru, než je „ten jediný správný“. To je stejné, jako kdyby chtěl někdo hasit oheň olejem nebo lihem místo vodou. Tímto opatřením naopak ještě lidi více rozzuří a probere i ty největší spáče. U nás se probouzíme později, protože ty šílenosti jdou k nám ze Západu se zpožděním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout