Vědkyně, která se zasloužila o vývoj genových mRNA přípravků, trpí paralýzou obličeje (video)

Vědkyně, která se zasloužila o vývoj genových mRNA přípravků, trpí paralýzou obličeje (video)

Jak jistě víte, tak firma Pfizer byla vlastně pouze prodejcem mRNA genových přípravků proti Covid-19. Vyvinuty byly firmou BioNTech pod vedením tureckého páru – lékařky Özlem Türeci a jejího manžela Ugura Sahina.

Nicméně postupem času se v médiích objevoval spíš jen Sahin, jeho partnerka byla vidět mnohem méně. Nyní se ukázalo, že u ní již před časem došlo k paralýze obličeje.

Pochybuji, že by ona sama ze sebe udělala pokusný subjekt (na to mají miliardy ochotných pokusných morčat). Spíš se zdá, že by mohlo jít o nějaký „pracovní úraz,“ ke kterému mohlo dojít při vývoji genových injekcí.

Özlem Türeci, turecko-německá lékařka, pomohla v roce 2020 vyvinout první genovou injekci na bázi messenger RNA proti COVIDu pro biotechnologickou společnost BioNTech.

Nicméně, přestože byla mainstreamovými médii za její vynález široce chválena, média o jejím nedávném stavu mlčela.

Robert Kogon upozornil na zprávu, že Türeci trpí paralýzou obličeje neboli Bellovou obrnou.

Paralýza byla patrná už při rozhovoru s BBC v roce 2022:

Nicméně i na starším videu z roku 2021 je tato paralýza znatelná:

Informační dokument FDA z prosince 2020 o genových injekcích proti COVIDu potvrzuje, že způsobuje případy Bellovy obrny:

Nejznámější případ post-vaxinační paralýzy obličeje potkal zpěváka Justina Biebera, který v červnu 2022 oznámil, že trpí Ramsay Huntovým syndromem (RHS).

Image

U kanadské herečky Jennifer Gibson se také objevila Bellova obrna dva týdny po podání vakcíny Astra-Zeneca.

Jak zdůrazňuje Kogon, Türeci skutečně měla tento stav už před vyvinutím takzvaných vakcín proti COVIDu, ale nezdálo se, že by jím trpěla, když byla mladší.

„Mohla však nějak rozvinout poruchu v souvislosti s její laboratorní prací na mRNA léčivech?“ ptá se. „No, nevíme.“ Ale níže uvedená fotografie Sahina a Türeciové z 90. let ukazuje, že jako mladá neměla Türeci žádnou stopu po paralýze obličeje.

„Jedna věc je jistá: Kdyby Albert Bourla trpěl částečnou paralýzou obličeje, všichni by o tom mluvili a sociální sítě by toho byly plné. Ale Bourla je pouze generálním ředitelem společnosti, která drogu prodává,“ píše Kogon.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vědkyně, která se zasloužila o vývoj genových mRNA přípravků, trpí paralýzou obličeje (video)

  1. tí turci sa o nič nezaslúžili, ich firma sa potácala na pokraji krachu, nemali skoro žiadnych zamestnancov, nemali žiadnych zamestnancov.
    Na vývoji vakcíny sa pracovalo rovnako dlho ako na vývoji vírusu a zadávatelia výskumnej úlohy boli tí istí. Títo tureckí manželia akurát súhlasili s tým, že sa pod autorstvo mrňa vakcíny podpíšu a zrazu z nich boli super úspešní a najmä bohatí vedci. Na výskume a vývoji mRNA prípravkov pracovalo veľa vedcov a vedeckých ústavov, uvažovalo sa o nich ako o perspektívnom spôsobe liečenia napr. rakoviny. Aj prof. Turánek a myslím že aj dr. Lakota v nejakom rozhovore pred 2 rokmi, kde sa postavili jasne proti kovid očkovaniu, zároveň sa vyjadrili, že netreba hneď metódu mRNA zavrhovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout