USA: Vrah, který své oběti předhodil prasatům, si odpykává trest v ženské věznici poté, co se prohlásil za ženu

USA: Vrah, který své oběti předhodil prasatům, si odpykává trest v ženské věznici poté, co se prohlásil za ženu

V USA, ale i v Kanadě, Velké Británii, Španělsku a dalších „pokrokových“ zemích se ženské věznice povážlivě plní biologickými muži. V samotných USA je již takových mužů několik set a není snad týden, aby se neobjevila informace o dalším.

V ženských věznicích však zdaleka nekončí jen zlodějíčci nebo defraudanti. Většina mužů, kteří se prohlásí za ženy, aby mohli svůj trest strávit mezi ženami, má za sebou násilnou trestnou činnost, včetně znásilnění dětí či vražd.

Dalším takovým bizarním případem je muž, který svými oběťmi krmil prasata. Bezcitný zabiják se posléze prohlásil za ženu, což mu každopádně zajistí mírnější vězení – a možná bude i dalším z řady těch, kteří své spoluvězenkyně znásilnili.

Biologický muž odsouzený za strašlivé vraždy dvou mužů si odpykává svůj 50letý trest v nápravném zařízení pro ženy. Veterán z Vietnamu a veterán amerického námořnictva Susan Monica, rozený Steven Buchanan, rozřezal těla svých obětí a nakrmil jimi prasata na farmě o rozloze 20 akrů, kterou vlastnil ve Wimeru v Oregonu.

V roce 1991 koupil Buchanan farmu o rozloze 20 akrů v Oregonu, kde v letech 2012 a 2013 zabil dva údržbáře, než jejich mrtvolami nakrmil prasata, která choval na pozemku.

V roce 2015 byl odsouzen k minimálně 50 letům vězení a několik nových zdrojů, které o případu informovaly, hovořilo o Buchananovi jednoduše jako o „ženě,“ aniž by zmínily, že je biologický muž nebo transka.

„Zastřelil jste dva lidi a nakrmil jste jimi prasata,“ řekl soudce Tim Barnack Buchananovi během vynesení rozsudku. „Nevím, jak jinak bych to řekl.“ Vážil si prasat víc než lidí. Může to znít drsně, ale jste chladnokrevný zabiják.“

Podle ministerstva nápravných zařízení státu Oregon je Buchanan uvězněn v nápravném zařízení Coffee Creek, což je ženské zařízení. Je uveden pod svým ženským jménem Susan Monica a v oficiálních záznamech je popisován jako „žena.“

V roce 2012 najal Buchanan 59letého Stephena Delicina, aby mu pomohl s prací na farmě výměnou za finanční kompenzaci a ubytování.

Podle Buchananova svědectví se tito dva zapletli do fyzické hádky poté, co Buchanan zjistil, že Delicino má v držení dvě jeho zbraně. Během konfrontace kvůli údajné krádeži Buchanan tvrdí, že zbraň selhala, zasáhla Delicina zezadu do hlavy a zabila ho.

Nicméně, Buchananův příběh o smrti Delicina byl nekonzistentní. Různě tvrdil, že se Delicino střelil do hlavy sám, že oběť zastřelil v sebeobraně — předtím, než jeho ostatky sežrala Buchananova prasata.

To, co zbylo z Delicinovy ​​mrtvoly, později našli vyšetřovatelé v plastových pytlích na pozemku, ale až poté, co Buchanan znovu zabil.

Následující rok si Buchanan najal Roberta Haneyho (56) jako pomocníka tím, že podal inzerát, že hledá výpomoc. V létě 2013 se Haneyho děti znepokojily, když nemohly kontaktovat svého otce a podaly zprávu o pohřešovaných osobách úřadu šerifa okresu Jackson.

Haneyho syn Jesse v dokumentu pro Oxygen prozradil, že 1. ledna 2014 navštívil Buchananovu farmu, aby se zeptal, kde je jeho otec, a aby získal jeho věci. 

„Dva měsíce jsme mého otce neviděli ani o něm neslyšeli.“ Všichni jsme začali panikařit,“ řekl. „Byla tam jeho kožená bunda. Jeho pes stále pobíhal kolem a všechny jeho nástroje tam byly… Vstávaly mi z toho vlasy na hlavě.“

Když se důstojníci nejprve Buchanana ptali na Haneyho zmizení, řekl jim, že údržbář skončil a opustil farmu. 

Přesto se objevilo podezření, když byl Buchanan zachycen na záběrech bezpečnostních kamer, jak používá Haneyho kartu Oregon Trail Electronic Benefits Transfer (EBT) k platbě za položky ve Walmartu den poté, co tvrdil, že Haney opustil jeho farmu.

Strážci zákona provedli na pozemku příkaz k domovní prohlídce a byli šokováni zchátralými podmínkami Buchananovy farmy, která zahrnovala hromady odpadků, hnijící jídlo a průmyslový odpad. 

„Tu nemovitost bych popsal jako děsivou. Byl tam velmi silný smrad, hodně rozkladu,“ řekla Oxygenu bývalá detektivka z Jackson County Julie Denneyová .

Poté vyšetřovatelé objevili zbytky lidské nohy. „Bylo jasné, že to nebyla zvířecí kost. Zdálo se mi, že je to lidská noha, která byla odříznutá od poloviny stehenní kosti až po prsty,“ řekla Denneyová.

Detektivové přivedli Buchanana k dalšímu výslechu a v tu chvíli Buchanan vyprávěl bizarní příběh o tom, jak dostal Haneyho z jeho bídy.

Buchanan tvrdil, že před několika měsíci objevil svá prasata, jak požírala Haneyho vnitřnosti. „Jeho vnitřnosti byly všude kolem,“ tvrdil. 

„Byl sežrán, já jsem věřil, že je živý,“ řekl Buchanan detektivům během rozhovoru. „Vytrhl jsem ho z jeho utrpení.“ Dělám to pro svá zvířata a bylo to poprvé, co jsem to udělal pro člověka a věděl jsem, že je to špatné, ale kdyby to bylo jedno z mých prasat, které by tam venku trpělo, udělal bych to samé.“   

Forenzní antropoložka Státní policie Veronica Vanceová vypověděla, že Haney utrpěl tři až čtyři střelná poranění hlavy. Jeho nohy byly useknuty sekerou, i když nebylo jasné, zda k tomu došlo před nebo po Haneyho smrti. Navíc jeho stehenní kosti vykazovaly známky toho, že je ohlodalo zvíře.

Buchanan uvedl, že úřady o incidentu neinformoval, protože se obával, že jeho prasata budou utracena. Když se vyšetřovatelé zeptali, zda na jeho pozemku najdou ještě něco dalšího, Buchanan nakreslil mapu s „X“ a řekl: „Přímo tam. To je místo, kde najdete Steva,“ s odkazem na Delicina.

„Lidského života si moc nevážím,“ přiznal Buchanan během nahrané zpovědi. „Můj pocit je, že jediná věc, která je na planetě špatná, jsou lidé. Nebýt nás, byla by tady všechna ostatní zvířata, dokonce i ptáci dodo.“

Hlavní detektiv zapojený do případu soudu řekl, že Buchanan přiznal, že podobným způsobem zabil více než tucet obětí. „Řekla mi, že kdyby mi řekla o těch 17 dalších, strávila by zbytek života ve vězení,“ řekl detektiv Eric Henderson, přičemž mluvil o Buchananovi jako o ženě.

Delicinova dcera Eva řekla Oxygenu, že také věřila, že existuje více neidentifikovaných obětí.

„Myslím, že je tam víc lidí… Nevím, jaký by byl motiv… Nemyslím si, že zabijete dva lidi tímto způsobem a že to nebylo předem promyšlené.“  Myslím, že to udělal i jiným lidem… a dokonce i vyšetřovatelé se domnívají, že na jeho pozemku je více lidí.“

Buchanan byl zatčen 14. ledna 2014 a obviněn ze dvou obvinění z vraždy a zohavení mrtvoly prvního stupně a z jedné krádeže identity, uvedl tehdy list Mail Tribune.

Desítky vyšetřovatelů z místa činu prohledávaly nemovitost a během následujících týdnů vykopaly přes 100 děr. Přestože odhalili ostatky Haneyho a Delicina, stejně jako osobní věci obětí, žádná další těla nebyla nalezena.

Bývalý Buchananův spolubydlící ve věznici Jackson County svědčil o tom, že po obdržení narozeninového přání od Buchanana podepsaného „od nejsladšího vraha v okrese Jackson“ mu přeběhl mráz po zádech.

Není jasné, kolik dalších mužů prohlašujících se za ženu je v současnosti drženo v ženských zařízeních ve státě Oregon…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “USA: Vrah, který své oběti předhodil prasatům, si odpykává trest v ženské věznici poté, co se prohlásil za ženu

  1. já jsem Lesba takže patřím i do LGBT komunity pokud bych byla jednou v base nechci byt v base s dotěrnými muži i ženy mohou mít penis jako já

  2. pomaly ale iste začínam nadobúdať názor, že pre nás obyčajné ženy bude ten kalifát a šaria lepšie riešenie ako ten bordel čo je teraz v západnom svete.

    1. Súhlasím. Hlavne pre celebrity , lezby, influencerky , feministky , moderátorky, hviezdy reality show a podobný odpad spoločnosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout