Pro ty, kteří mají krátkou paměť (video)

Pro ty, kteří mají krátkou paměť (video)

Vážení čtenáři, prvním videem vám představuji svůj nový kanál nazvaný „Probouzení spáčů,“ kde 2x – 3x do měsíce najdete nové video či audio nahrávky na různá témata.

Budu se samozřejmě dotýkat zásadních aktuálních témat a občas si připomeneme i události, na které možná již mnozí z vás zapomněli.

Částečně půjde o audionahrávky s komentářem k aktuálním tématům nebo k některé ze součástí globalistické agendy a zčásti o spíše zábavná videa, kdy se podíváme na věci více či méně vážné poněkud s nadhledem.

Přesně z tohoto ranku je i první video, ve kterém si připomeneme časy nedávno minulé. Předpokládám, že dlouhý komentář není zapotřebí.

 

Na závěr doufám, že kanál vydrží a nebude mi smazán jako ty předchozí. Pokud k tomu dojde, videa zveřejním jinde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 49 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Pro ty, kteří mají krátkou paměť (video)

 1. ono to je vseobecny problem s ludmi ze nejaka skupina sa pomocou financii, natlaku, medii a manipulacie.. zmocni velkej casti obyvatelstva aby mohla napachat nejaku skodu na celom obyvatelstve. a ked bezny clovek chce proti tomu bojovat, tak ta osprostena-kontrolovana skupina ludia ktorych si tyto akteri pripravili v zaciatku sa postara o to aby tyto bezni ludia neuspeli pretoze na nich sami zautocia. skratka je to ako mentalny virus kde ludia bojuju sami proti sebe a v prospech cudzich akterov. ako dcera utociaca na otca pretoze jej vysokoskolsky ucitel v skole na prednaske povedal ze ma, lebo …

  preto sa hovori ze dobre casy robia slabych ludi. slabi ludia robia zle casy. zle casy robia silnych ludi. silni ludia robia dobre casy. a tak dokola ide cely cyklus.

  problem vsak je ze silni ludia existuju pocas celeho cyklu, ide len o to ze slabi ludia znemoznia silnym vykonat to co je pre spolocnost potrebne aby sa napravila a boli znovu dobre casy. inak povedane deni nedovolia rodicom jednat lebo je riesit problemy je bolestive. toto plati az kym tie casy nie su az take zle ze oponovat silnym ludom je bolestivejsie nez ich nechat napravit spolocnost a znovu zaviest dobre casy. inak povedane, ludia ako skupina nikdy nejednaju s tym ze myslia dopredu, iba s tym ze myslia co je teraz. naopak jedinec vzdy jedna tak ze mysli dopredu pretoze sa nema na koho ineho spolahnut, je proste sam takze musi zit v realite. nema na koho hodit neuspech proste a zlyhanie moze byt fatalne. co v stade neplati lebo sa to vsetko rozlozi na kazdeho jedinca.

  cize ludia si mozu o covide a jeho povodoch mysliet co chcu, pokial sa vsak cela spolocnost nerozhodne ze je cas ich potrestat, tak sa tak nestane. a ludia ktory sa nechali oklamat(prakticky umyselne/dobrovolne az) si nikdy nepriznaju chybu a preto nedovolia napravu a potrestanie vynnikov, pretoze by sami priznali ze sa na tom podielali svojou poddajnostou a nesu taktiez cast viny.

  1. Svene, lehce se obávám, že menší skupina opichanců už toxíně nevěří, ale je schopna si šlehnout znovu… Projev ministra zdravotnictví je silně návykové.

 2. Ale Pani Prezidentka povedala , že vakcína je sloboda a nemáme sa báť zomierať ! Tak prečo stresujete ? Alebo myslíte , že Pani Prezidentka by mohla klamať ? Fuj! Čo ste to za ľudia! Tak si tu žite a my zomrieme! Ale budeme aspoň naočkovaní!

 3. Celé to video i komentáře jsou ŽVÁSTY,typu po bitvě je i každý blbec generál.Oni tomu totiž VĚŘILI a dělali svou práci v duchu své víry.Kategorická vyjádření Flégra a podobných byla účelová,bylo lepší se odpovídat za stav,který je dnes,než to zlehčovat a dnes vysvětlovat milion mrtvých.Takzvaní vědci nemohli přiznat,že nevědí skoro nic,pak by se jich mohl někdo ptát,za co brali peníze.Vždy je lepší předpovídat to horší,strach,odpovědnost nedovolí jinak.
  Ještě jednou,nebezpečí bylo menší,účinnost vakcín také,ale oni to nevěděli a konali v dobré víře a JINAK KONAT NEMOHLI!

  1. Promiňte pane, ale tak to opravdu nebylo. Nebyli v žádné dobré víře, ale byli v loajální oddanosti jasnému lhaní a podvádění, a to jen proto, že se to od nich žádalo a očekávalo, a za své lhaní a podvádění čerpali výhody.
   Kdo svůj život nepročumí tupě u bedny poplatný kravinám, okamžitě chápal, že thriller o covidu byl stejný nesmysl jako hromada výmyslů, které nás obklopovaly a obklopují, třeba o novičoku v Salisbury, který figurky v podobě premiérů a hlav států bleskově akceptovali a okamžitě ochotně odsoudili smyšlené viníky bez důkazů, stejně jako například ricin v kufru, za který okamžitě a bez vyšetřování vyhostili diplomaty, stejně jako absurdní vysvětlení Vrbětic (co proboha mohlo být zjevnějším idiotismem?!), které okamžitě po befelu vydávali za nezvratný fakt.
   Celý covid nebyl nemoc, ale plošná celosvětová propaganda. Výroba nevolnosti a tedy přílivu pacientů se děla prostřednictvím spouštění 5G nebo distribuce laboratorního jedu do populace. Jed se přenášel rozprašováním do ovzduší přes agenty nebo chemtrails, přes distrubuci ve špejlích a respirátorech, a přes očkování. Z toho bylo lidem šoufl, a zmasírovaní non stop propagandou se ochotně hlásili dobrovolně do systému výroby obětí. Nemocnicím najednou propláceli pohádkové peníze za pacienty s covidem, tak každý pacoš holt měl covid, i ty mrtvoly se tam vyráběly snadno a rychle napojením na dýchač nebo předepisováním předražených a zcela nevhodných dreků.
   Promiňte pane, ale asi jen nenapravitelný naiva nebo obzvlášť tupý idiot to dodnes nechápe.
   Ano, Babiš, rozumím vám, patřite do té první skupiny. Pro vás naděje. Pro mě hajzl. Chcete věřit, že nevěděl. Já vím, že evidentně věděl. Věděl, protože nejen covid, ale i novičok, ricin a Vrbětice. Tak to prostě je.

  2. oldo, vaše úvaha není správná, bylo dost bojovníků proti strukturální blbosti a jak dopadli víme. Naštěstí čeho dosáhli ještě s úplností nevíme, jelikož o korupci sviní u koryt není pochyb, tak se snad alespoň brzy dozvíme. Na vlně sr vezlo mnoho užitečných idiotů, typ strašidlo Micík nebo komerční Čtvrtníček aj. a pohnutek měli dost. Tábor rozumných odpůrců, taktéž různých typů, absurditu doby zmírnil a ukázal, že se bez toxín a náhubků žít dá i v období teroru. Babiš je svině, jelikož mi bral svobodu, o tom nehodlám s nikým polemizovat. Komu je ten gauner milý, tak ať si ho pověsí na hajzl. Kdo to kdy viděl, aby zodpovědný orgán byl vládou přehlížen! SUKL se velmi jasně vyjádřil k opichu dětí, a nějaký kokot jednorožec si usmyslel opak?!!!? Kde jsme, tam jsme a teď se z toho dostat.

 4. AA team SFV tj Avantgarda Aktivistu teamu Sjednocených Formaci Voličú podporuje všechny voliče.

  Zvláště ty,kteří se rozhodli pranýřovat a odhalovat v zájmu volicu používání tzv politické korektnosti tj lhaní,podvádění,špiny,které se k nám přihnalo jako tsunami znamenající vykrádání republiky.
  Dále má pokračovat ,její depopulace a propagování prostřednictvím GŘ tv toho nejhoršího hnoje,kdy dokonce i zdánlivě osoby kritizující režim,což však je spíše jen pochvala pro ty,kterým se daří už tak zubožené voliče přimět skočit na špek jako v rn89.
  Tak se to děje dlouhých 35 let, aniž by byli ti kteří to zpusobuji dopadení a označení za pomahače banksteru že starých londýnských bank,které jim pujcily peníze a tak jsou plně na nich a jejich Aspen institutu bílých koní nenažraného boháče Rockefelera,kdy je třeba zvláštní daní nejméně 90% tyto zloçince ,kteří si osedlali gangsterské metody nepostižitelnosti zdanit a zbavit je tak nastroju jimiž chtějí zničit zejména svoje voliče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout