Princ Philip v minulosti opakovaně prozradil, jaké jsou plány globalistů (video)

Princ Philip v minulosti opakovaně prozradil, jaké jsou plány globalistů (video)

Pokud chcete znát záměry globalistů, pak je třeba velmi pozorně naslouchat tomu, co říkají. Vše se dřív či později splní. A platí to i pro ty, kteří jsou již po smrti.

I proto je dobré si čas od času tyto výroky připomenout. Nezapomeňte, že i ti, kteří již nežijí, mají své následovníky, většinou velmi pilné žáky, kteří následují odkaz svých předků.

Nyní si připomeneme slova jednoho z největších propagátorů depopulace,  jehož potomci nyní velmi oddaně následují depopulační klimatickou agendu.

Britská královská rodina patří k nejvyššímu patru moci, takže výroky a činy jejích členů jsou možná důležitější než výroky Gatese či Schwaba, kteří jsou jejich slouhy.

Princ Philip se za svého života opakovaně zmínil o tom, že je potřebná razantní depopulace. Tento názor plně kopíruje i politiku, kterou prosazuje také Římský klub.

Král Karel III je pro změnu velkým propagátorem Velkého resetu a s tím související klimatické agendy, což je agenda depopulační.

Princ Philip ve videu prohlásil: „Rostoucí lidská populace je největší výzvou pro ochranu přírody.“

Tazatelka: „A máte nějaké názory na to, co by se s tím mělo dělat?“

Princ Philip: „Zkuste hádat.“

Vzpomeňte si, že je to tentýž muž, který v roce 1988 v rozhovoru pro Deutsche Presse-Agentur řekl:

„V případě, že se reinkarnuji, rád bych se vrátil jako smrtící virus, abych přispěl k řešení přelidnění.“

Časopisu People také řekl:

„Růst lidské populace je pravděpodobně nejvážnější dlouhodobou hrozbou pro přežití. Čeká nás velká katastrofa, pokud se to nepodaří zastavit – nejen pro přírodu, ale i pro lidský svět.

Čím více lidí tady bude, tím více zdrojů budou spotřebovávat, tím více znečištění vytvoří, tím více budou bojovat… Nebude-li populace kontrolována dobrovolně, bude ovládána nedobrovolně nárůstem nemocí, hladověním a válkami.“

Nakonec připomínám, že globalisté nejčastěji zmiňují jako ideální počet lidí na planetě něco mezi půl miliardou až 2 miliardami.

Philip byl zastáncem počtu, který je blíže k nižší hranici…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Princ Philip v minulosti opakovaně prozradil, jaké jsou plány globalistů (video)

  1. Incest páchajúca sviňa, sama zrodená z incestu… o jeho synovi, o. i. kamarátovi multikultúrnych Spice Girls /založených teplými producentmi/ , škoda aj hovoriť.

  2. Nanejvýš zajímavé, že největší zastánci a organizátoři depopulace lidí na planetě jsou bezvýhradně ti, kteří mají obrovské majetky. Zřejmě si ale neuvědomují, že tyto majetky získali v nesmyslné průmyslové výrobě všech věcí, které nic nevydrží a lidé je musí nakupovat stále dokola. Většina lidí je pod tlakem obchodních nabídek všech těchto předmětů, bez nichž se předchozí generace bez problémů obešly. To oni vyčerpali bezhlavě zdroje planety kvůli zisku a znečistili ovzduší se všemi důsledky. Dnes by to možná rádi napravili, ale nikoliv ze svých peněz.

  3. Depopulácia je určite dobrá vec. Ale je nutné začať ju zhora , teda depopulovať od najbohatších. Depopulácia , ktorú presadzujú oni – najchudobnejších – nemá význam , pretože prírodu najviac znečisťujú práve najbohatší!

  4. Mel pravdu! Jen kvuli politicke korektnosti a obvineni z rasismu neupresnil to vylidnovani. Musel mluvit o “lidech”, i kdyz slo o negry a araby. Bili maji populaci 1.4 na jeden par, tam ta populace klesa sama a automaticky, tam neni co resit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout