Novinář infiltroval sraz WEF, objevil tam i satanskou tapiserii (video)

Novinář infiltroval sraz WEF, objevil tam i satanskou tapiserii (video)

Každoročně si zve Klaus Schwab svoje oddané loutky do Davosu, kde na jedné straně vedou veřejnosti otevřené debaty, na té druhé utajované rozhovory za „oponou.“

Podobně jako v případě Bilderbergu se pravidelně snaží i tyto srazy infiltrovat  nezávislí novináři, kteří se pokouší přinést nějaké ty informace zevnitř.

Americký novinář, který letošní sraz WEF navštívil, natočil reportáž, ve které nejprve vidíte jeho cestu do Davosu s tím, že on sám si je vědom, že jede do „jámy lvové,“ kde se světovládné elity a jejich loutky domlouvají na tom, jak budou i nadále ničit svět.

Cílem je svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Těmi, kdo budou mít výsady vlastnictví, mají být samozřejmě tyto „elity.“

Novinář Larry Alex Taunton nezapomněl připomenout hlavní cíl WEF a Agendy 2030, kterým je depopulace. Jak sám podotýká: to vy jste ten uhlík, který chtějí zredukovat.

Ve videu se dále objevuje hodně záběrů debatérů, které jsme si zde již dříve okomentovali. Zajímavé postřehy měl ovšem i z debaty o cílech Agendy 2030 vedené bývalou britskou premiérkou Theresou Mayovou.

Během této debaty v Davosu bylo spatřeno pozoruhodné umělecké dílo, které vyvolává na sociálních sítích rozruch.

Je to tapiserie Walthamstow, tapiserie od umělce a transvestity Graysona Perryho. V roce 2014 ji zakoupilo muzeum Bonnefanten v Maastrichtu s podporou VriendenLoterij.

Prostřednictvím tapisérie Perry zkoumá vliv různých znamení na naše životy. Tapiserie zobrazuje život člověka od narození až po smrt. Cesta začíná narozením dítěte a vede krvavou stopou až do úst ďábla.

Novinář Larry Alex Taunton zachytil umělecké dílo, když šel v utajení na WEF. Vstoupil do konferenční místnosti plné elit, které spolu hovořily o cílech udržitelného rozvoje.

Tapiserie visela na zdi vedle něj.

Na videu ji spatříte cca od 8:35 min., je vidět za skupinkou politiků na obrázku, kousek zahlédnete i v jiných částech videa, zde na titulním obrázku, kde jsou vidět účastníci debaty o Agendě 2030, je vidět kousek tapiserie vlevo.

Po skončení zasedání před satanskou tapiserií zapózovala bývalá britská premiérka Theresa Mayová.

Na sociálních sítích lidé tapiserii komentovali a v podstatě se shodli na tom, že jde o satanské dílo, které je podporou nejen satanismu, ale také depopulační politiky.

Jeho umístění na WEF – a k tomu ještě v místnosti, kde se vedly debaty o Agendě 2030 – je více než symbolické.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Novinář infiltroval sraz WEF, objevil tam i satanskou tapiserii (video)

  1. čo čakať od židomurarov a židonacistov+sionistov??? plánujú vyvraždiť svet, hlavne bielych gójov medzi 2025 až 2030!!! dôkazov mam dosť, no je aj veľa arogantnyvh ignorantov, takže už sa neunúvam, stále ma osočujú, a nezaoberaju sa obsahom môjho vyzkumu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout