Nová analýza studií ostře kritizuje genové injekce

Nová analýza studií ostře kritizuje genové injekce

Již bezpočet studií, které jsou však v mainstreamu a na sociálních sítích účelově cenzurovány, prokázalo, že genové injekce poškozují zdraví, aniž by tomu, kdo si je nechá aplikovat, jakkoli pomohly.

Velmi detailně se tyto studie věnují zejména nejčastěji používaným výrobkům od Pfizeru a Moderny.

Nyní další analýza Hammerovy studie ostře kritizuje genové injekce, které jsou doprovázeny nesčetnými vážnými vedlejšími účinky a představují bezprecedentní globální lidský experiment.

Nová,rozsáhlá studie (COVID-19 mRNA Vaccines: Lessons Learned from the Registrational Trials and Global Vaccination Campaign), na které pracovali Dr. Peter A. McCullough a Steve Kirsch, a která byla zveřejněna na odborném portálu Cureus, ukazuje, jak extrémně špatný je poměr přínosů a škod u této nevyzrálé očkovací technologie. 

Aby to bylo srozumitelné, zde je úvod do analýzy:

Naše chápání očkování proti COVID-19 a jeho dopadu na zdraví a úmrtnost se od prvních očkovacích kampaní výrazně změnilo. Publikované zprávy z původních randomizovaných studií fáze 3 dospěly k závěru, že mRNA vakcíny COVID-19 by mohly významně snížit příznaky COVID-19. 

Mezitím se objevily problémy s metodami, prováděním a podáváním zpráv o těchto zásadních studiích. Opakovaná analýza dat studie Pfizer odhalila statisticky významný nárůst závažných nežádoucích příhod (SAE) ve skupině, která dostala vakcínu.

Po povolení nouzového použití (EUA) byla identifikována řada SAE, včetně úmrtí, rakoviny, srdečních příhod a různých autoimunitních, hematologických, reprodukčních a neurologických poruch. 

Navíc tyto produkty nikdy neprošly odpovídajícím bezpečnostním a toxikologickým testováním podle dříve zavedených vědeckých standardů. 

Mezi další klíčová témata obsažená v tomto přehledu literatury patří publikované analýzy vážného poškození člověka, problémy s kontrolou kvality a nečistoty související s procesem.

To jsou mechanismy, které jsou základem nežádoucích příhod (AE), imunologický základ pro neúčinnost vakcín a týkající se trendů úmrtnosti na základě údajů z registračních studií.

Nesoulad mezi riziky a přínosy podpořený dosavadními důkazy hovoří proti dalším posilovacím vakcinacím a naznačuje, že mRNA vakcíny by měly být alespoň odstraněny z programu očkování dětí, dokud nebudou provedeny příslušné bezpečnostní a toxikologické studie. 

Regulační schválení mRNA vakcín COVID-19 na úrovni celé populace nebylo podpořeno poctivým posouzením všech relevantních registračních údajů a vhodným vyvážením rizik a přínosů. 

Vzhledem k rozsáhlým, dobře zdokumentovaným závažným nežádoucím účinkům a nepřijatelně vysokému poměru škod a přínosů vyzýváme vlády, aby podpořily globální moratorium na produkty s modifikovanou mRNA, dokud nebudou zodpovězeny všechny relevantní otázky týkající se kauzality, zbytkové DNA a abnormální produkce proteinů.

Vysoce alarmující přehled o vakcínách COVID a jejich katastrofálním dopadu na lidské zdraví s odkazem na 293 recenzovaných studií byl právě publikován v časopise Cureus.

Tyto důkazy činí doporučení pro další očkování trestným činem!

 

Autoři rozsáhlého rozboru, který cituje celkem 293 (!) vědecky ověřených studií, odvedli skvělou práci. Poukazují také na to, že klinické studie byly mimo jiné prováděny nanečisto a nebyly dodržovány vědecké standardy. 

Kromě toho, s přihlédnutím k existujícím údajům, vysvětlují, že očkovací programy ani nezačaly pomáhat snižovat celkovou úmrtnost. Autoři také vysvětlují, že došlo k významnému podhodnocení vážného poškození způsobeného genovými injekcemi.

Údaje shromážděné z těchto téměř 300 studií ukazují, jak byla veřejnost neustále obelhávána tvrzeními o bezpečnosti a účinnosti vakcín. Docházelo k podvádění, manipulaci a klamání.

Výsledek: bezpočet lidí na celém světě nyní musí žít s trvalými zdravotními problémy a mnozí dokonce zemřeli kvůli tlaku na očkování.

A to vše za podpory vlád, mnohdy též takzvaných „opozičních“ stran a mainstreamových médií. Ale dodnes, přes všechny tyto důkazy a fakta, mezi většinou těch, kdo na aplikaci genových injekcí tlačili, není patrná žádná skutečná lítost.

Mimochodem, už zítra se zde můžete těšit na exkluzivní video, které bude určeno zejména pro ty, kteří už zapomněli…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Nová analýza studií ostře kritizuje genové injekce

 1. 100 krát vám mám opakovať , že Pani Prezidentka povedala , že vakcína je sloboda a nemáme sa báť umierať !? A čo povie Najvyššia Veliteľka Armády predsa musí byť pravda – tak neprovokujte – my sa nebojíme zomierať!

  1. DUKAZÚ,ŽE VIRUS C19 BYL UMELE VYTVOŘEN S CILEM DEPOPULACE PLANETY JE DOST.

   Majitele velkých peněz v čele s bílým koněm Rockefelera nikdy nepřestanou s pokusy využít těchto nezdaněných peněz proti obyvatelům planety a budou doporučovat dále očkování nedostatečné prozkoumanými vakcinami ,aby nenazranym zpusobem vydělali další krvavé peníze.
   Jejich doporučení je a bude trestní čin a jedina možnost je zvláštní daň 99,9 se % s jejichž pomocí jim budeou nám občanů ukradené aktiva odebrána ,což oni CBDC jinak realizují sami.

   Pokud se to nestane budou tito satanisticti zločinci realizovat dále nejen spekulativní rabování planety, ale její obyvatelé budou muset žít s těmito novými daněmi ve formě nových „odpustku“ zeleného údělu a s trvalými následky ve formě svých zdravotních problému. .

 2. Čo to stále melete dokola ???
  Znie to ako obhajoba vakcinácie, ale sú aj vedlajšie účinky. Znie to akoby článok písal niekto zaočkovaný.
  Nazvyte to konečne pravými slovami ! ! !
  JE TO CIELENÁ DEPOPULÁCIA ĽUDSTVA. ! ! !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout