Kancelář Epsteinova kumpána byla vykradena, počítačové servery byly ukradeny několik hodin před zveřejněním dokumentů

Kancelář Epsteinova kumpána byla vykradena, počítačové servery byly ukradeny několik hodin před zveřejněním dokumentů

USA nyní doslova hýbe kauza odtajněných Epsteinových klientů, mezi nimiž je i dlouhá řada hollywoodských celebrit a vrcholných politiků. Lze předpokládat, že mnoho prominentních jmen bude na seznamu chybět, navíc ne každý kontakt musí nutně znamenat, že si daný jedinec od Epsteina kupoval nezletilé dívky. Kontakty tohoto typu byly najisto potvrzeny jen u některých jedinců ze seznamu, včetně Billa Clintona.

Kterýkoli jedinec, v minulosti spojený s Epsteinem, samozřejmě nemá zájem na tom, aby se jeho spojení s pedofilním pasákem otevřeně prezentovalo. Není tedy divu, že někdo vykradl před zveřejněním dokumentů kancelář Epsteinova kumpána, zřejmě v očekávání, že zničí důkazy.

Epsteinův prostředník Michael Sitrick řekl Los Angeles Magazine, že zloději se vloupali do jeho kanceláře v Brentwoodu během novoročních svátků a ukradli jeho počítačové servery jen několik hodin předtím, než byla část Epsteinových dokumentů rozpečetěna a uvolněna pro veřejnost.

Soudkyně Loretta Preska ve středu odpečetila první soubor dokumentů ze soudních sporů souvisejících se zneužíváním Jeffreyho Epsteina, který potenciálně obsahoval jména více než 150 lidí.

První sada dokumentů podrobně popisovala náborové techniky Ghislaine Maxwellové, zneužívání obětí obchodování s lidmi princem Andrewem a zálibu Billa Clintona v mladých dívkách.

Druhá část Epsteinových dokumentů byla rozpečetěna ve čtvrtek.

Podle druhé části dokumentů, které získal The Gateway Pundit a které prozkoumal reportér, jedna z Epsteinových obětí, nezletilá dívka přezdívaná „Jane Doe 3,“ uvedla, že byla prodána „prominentním americkým politikům,“ aby získala potenciální informace pro vydírání.

Epstein také sexuálně obchodoval s tehdy nezletilou Jane Doeovou a půjčoval ji k sexu lidem s politickými konexemi a finančně mocným.

Epsteinovým záměrem při „půjčování“ Jane Doe (spolu s dalšími mladými dívkami) takovým mocným lidem bylo zavděčit se jim za účelem obchodního, osobního, politického a finančního zisku, stejně jako získat potenciální informace pro vydírání.

Podle Los Angeles Magazine byl jeden z Epsteinových prostředníků, Michael Sitrick, vykraden krátce předtím, než byly zveřejněny první dokumenty na začátku tohoto týdne.

Deník Los Angeles Magazine uvedl, že Jeffrey Epstein dříve platil Michaelu Sitrickovi 30 000 dolarů měsíčně, aby mu pomohl s krizovým managementem poté, co New York Post zveřejnil článek o princi Andrewovi a Epsteinovi.

Sitrick řekl, že pokud má nějaké dokumenty týkající se Epsteina, nejsou na serverech, které byly ukradeny.

„Kdyby Epsteinovy dokumenty stále existovaly (v jeho firmě), nebyly by o ničem, co bylo pořízeno,“ řekl Sitrick pro Los Angeles Magazine.

Sitrick trval na tom, že se s Jeffreym Epsteinem nikdy osobně nesetkal.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

One thought on “Kancelář Epsteinova kumpána byla vykradena, počítačové servery byly ukradeny několik hodin před zveřejněním dokumentů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout