V Řecku vyvolalo poprask video Pákistánců, kteří vyhrožují nožem poblíž Akropole (video)

V Řecku vyvolalo poprask video Pákistánců, kteří vyhrožují nožem poblíž Akropole (video)

Video, které není svým způsobem nijak ojedinělé, je jen dalším z mnoha, na nichž džihádisté žijící v Evropě nebo mířicí do Evropy naznačují, jaké jsou jejich skutečné cíle. Vzkaz je jasný: teď jste na řadě vy, tedy Evropané.

Toto video má navíc i další symboliku, protože bylo natočeno poblíž historického místa, řecké Akropole, jednoho z těch, kde se rozvíjela evropská civilizace, kterou tito barbaři přichází zničit.

Sami Pákistánci jistě tuto symboliku nechápou, ale Řekové ano.

V Řecku, které je zaplaveno Pákistánci, rozhodně toto video neberou na lehkou váhu.

Migranta, který pózoval s nožem a palestinskou vlajkou s Akropolí v pozadí v příspěvku na Tik-Toku, hledají úředníci Státní bezpečnosti.

Úřady se domnívají, že se jedná o muže pákistánského původu, a vyšetřují, zda se jedná o stejnou osobu jako uživatel, který video zveřejnil na svém účtu na sociálních sítích na Nový rok.

Kromě „protagonisty“ příspěvku se policie snaží identifikovat dalších sedm lidí, pravděpodobně stejné národnosti, kteří jsou na videu zachyceni. Pokud by byli dopadeni, mohli by čelit obvinění z porušení zákona o zbraních, podněcování k násilným činům a znesvěcení národní památky.

Vide, které kolovalo po internetu, bylo dlouhé 13 sekund a bylo pravděpodobně pořízeno na kopci Areopagus.

Jeden ze sedmi cizinců je nejprve zobrazen, jak drží v levé ruce palestinskou vlajku a v pravé ruce pak ukazuje nůž. Bezprostředně poté osoba, která pořizuje video svým mobilním telefonem, otočí kameru směrem ke zbytku skupiny.

Další cizinec si prsty vytvoří pistoli, zatímco třetí člen skupiny si zakryl část obličeje šátkem. Kolem nich jsou turisté a další lidé, kteří byli na Nový rok na přeplněném místě s výhledem na Akropoli.

Policisté z aténského bezpečnostního ředitelství podrobili video Tik-Tok podrobnému vyšetřování, ale zdá se, že neexistují žádné další odpovídající starší příspěvky.

Zdá se, že většina videí ukazuje stejné tváře pákistánského původu, což by mělo usnadnit vyšetřování při identifikaci dosud neznámých cizinců.

 

U videa je uvedeno:

Kopec Areopag byl kdysi místem nejváženějších mužů starověkých Athén; nyní je to místo, kde se na Nový rok scházejí pákistánští zločinci, kteří se ohánějí noži a mávají palestinskými vlajkami.

Areopag, vedle Akropole, je také známý jako „Áresův pahorek,“ protože je to místo, kde byl bůh války a odvahy Ares souzen bohy za vraždu Alirrothia, jednoho z Poseidonových synů.

Ve starověku byl Areopag  také sídlem Rady šlechticů a Soudního dvora, který se zabýval především vraždami. Areopagský koncil byl Athéňany vysoce respektován a Lykúrgos, legendární zákonodárce ze Sparty, jej označil za „nejušlechtilejší příklad Řeků,“ protože jeho rozsudky byly obecně považovány za spravedlivé a imunní vůči politické zaujatosti.

Nyní je Areopagus místem, kde se Pákistánci mohou v noci poflakovat, konzumovat drogy a předvádět své zbraně.

A nakonec, jsme-li u tématu muslimské invaze, ještě aktuální ukázky z Itálie, kam stále připlouvají lodě plné vetřelců. Tito Arabové v minulých dnech připluli k italským břehům bez vědomí úřadů, takže nejsou vedeni v žádných statistikách. Asi podobně jako mnoho dalších…

Proto se naskýtá otázka: Kolik džihádistů již okupuje Evropu??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “V Řecku vyvolalo poprask video Pákistánců, kteří vyhrožují nožem poblíž Akropole (video)

  1. Skutoční grécki vlastenci zo strany Zlatý úsvit, na rozdiel od špinavých zradcov každého druhu /napr. Syriza/, boli nemilosrdne rozprášení a skončili na dlhé roky v base… Mimochodom, súčasná „grécka“ vláda má nápadne blízko k Erdoganovi a nečudoval by som sa faktickému odovzdaniu niektorých ostrovov tomuto diktátorovi , resp. tajným rokovaniam na túto tému /ako to urobil Vučič s Vojvodinou, ktorá už vlastne patrí iba Maďarom a Orbánovi/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout