Další videa z Davosu: Novináři odchytili a konfrontovali Tedrose, Jourová horovala pro cenzuru (videa)

Další videa z Davosu: Novináři odchytili a konfrontovali Tedrose, Jourová horovala pro cenzuru (videa)

Mezi mnoha debatami proběhla na půdě WEF také ta o nemoci X, kterou vedl šéf WHO a vlastně jen opakoval to, co už víme: vše je třeba řešit na globální úrovni.

Na zasedání nazvaném „Nemoc X“ Tedros Adhanom Ghebreyesus uvedl, že abychom byli lépe připraveni a porozuměli nemoci X, musí být „Pandemická dohoda“ WHO přijata globálně.

„Jde o společného nepřítele,“ pokračoval Tedros a dodal: „Bez společné reakce budeme čelit stejnému problému jako za COVIDu.“

Vysvětlil, že v květnu tohoto roku dojde k jejímu schválení a členské státy vyjednávají mezi zeměmi o její implementaci.

„Je to společný globální zájem a velmi úzké národní zájmy by neměly stát v cestě,“ pokračoval a dodal: „Národní zájmy jsou samozřejmě přirozené, ale mohou být obtížné a ovlivnit jednání.“

Tedros také prohlásil, že COVID je první nemoc X a kdykoli může přijít znovu (už třeba jako jiná „nemoc X“).

Ještě před tímto rozhovorem konfrontoval Tedrose reportér Rebel News Avi Yemini a zeptal se ho na jeho názor na globální lockdowny a povinné očkování.

Tedros k tomu neměl co říct.

 

Včera proběhl mimo jiné i debatní panel, který byl věnován zásadním otázkám, které se nesly prakticky celým srazem:

„Proč stále méně lidí věří mainstreamovým médiím?“

„Jak se zbavit konkurence v podobě alternativních médií?“

Byla to vlastně debata v duchu motta celého letošního srazu, kterým bylo „obnovení důvěry.“ Tu chtějí samozřejmě obnovit tím způsobem, že lidem budou prezentovány jen jednostranné názory.

Debata se tedy vedla v duchu „obnovení důvěry“ v mainstreamová média. Závěr je celkem jednoduchý: Pokud budou mít lidé předložen jen jeden jediný názor, který nebude nikým veřejně rozporován, pak mu plebs uvěří a důvěra v mainstream se rázem navrátí.

Mluvící ženské hlavy – v čele s Jourovou – samozřejmě tvrdily, že za nedůvěru v mainstream mohou alternativní média a seznaly, že je třeba lépe cenzurovat.

Vrchní bruselská cenzorka hovořila o zostření cenzury po začátku ukrajinského konfliktu a mimo jiné tvrdila, že cenzuru dělají pro dobro občanů.

Jourová také tvrdila, jak těžké je pro ni „regulovat“ informace a prosazovat jeden jediný názor, když půlku života prožila v totalitě. Nicméně nakonec shrnula, že cenzura je nutná.

Záhy si protiřečila prohlášením, že pro EU je důležitá svoboda projevu, aby posléze opět zdůraznila, jak je pyšná na cenzurní zákony, které EU zavádí.

Jourová opět radila méně zkušeným v tom, jak nejlépe zničit alternativní média, mimo jiné zmínila, jak se postarala o demonetizaci, tedy o způsobech, jak zajistit, aby provozovatelé těchto médií na jejich provozu prodělávali a nevyplatilo se jim je provozovat.

Také hovořila o cenzurních zákonech, které v EU zavedla (pozn.: cenzura platforem jako Facebook, Instagram nebo X). Připomínám, že za měsíc se má v cenzuře dále přitvrdit.

V poznámce také zmínila cenzuru za Covidu, kdy byli údajně nuceni cenzurovat i názory některých odborníků, neboť nerazili správný narativ.

Mluvilo se i o využití AI při cenzuře. Jourová však nebyla schopna odpovědět na otázku, jak AI pozná, co je dezinformace a co ne.

Umíte-li anglicky a máte-li na to žaludek, můžete video s vrchní bruselskou cenzorkou shlédnout níže v prostříhané podobě, celý pořad najdete zde.

 

Dnes už jen dojíždí poslední den diskuzních panelů. Aktuálně se například debatuje o tom, že letos čekají volby 4,2 miliardy lidí. Globální zločinci mají samozřejmě strach, že by některé volby nemusely dopadnout zrovna v jejich prospěch.

Obávají se zejména výsledku amerických prezidentských voleb a voleb do europarlamentu. Není divu, že jedním z debatérů je také nový šéf Sorosovského impéria Alexander Soros.

A zřejmě se mají čeho obávat. V USA je nyní velmi populární toto video návštěvníka WEF, který prohlašuje, že každý, kdo není připraven odebrat moc nevoleným byrokratům a vrátit ji americkému lidu, není připraven být součástí příští konzervativní administrativy.

Říká, že lid si přeje, aby byli tito nikým nevolení globalisté odříznuti od veškerého rozhodování o jejich zemi:

Debaty končí již v poledne, kdy se všichni globální zločinci a jejich loutky rozletí do svých domovů, aby za sebou zanechali pěkně dlouhou uhlíkovou stopu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Další videa z Davosu: Novináři odchytili a konfrontovali Tedrose, Jourová horovala pro cenzuru (videa)

 1. Zaťať tej židovskej beštii Jourovej sekerou do hlavy … je málo! Nacisti boli v prípade českých Židov až príliš benevolentní, a Hácha a protektorátne vlády tiež, veď si len spomeňte na ortodoxného vyznavača judaizmu Jana Fischera v čele vlády… nehovoriac už o takých zločincoch, ako Václav Havel či Pavel Rychetský.

 2. vypičene ANO jako vždycky a tohle zkurvené ANO má spolupracovat ve V4 tomu muže věřit jen Debil Česká Republika do V4 nikdy nepatřila to jen Babiš ji využival pro své podnikatelské zajmi hlavně že tet polovina jeho Europoslancu jde proti Madarsku

 3. Tedros, Lejnova, Jourova, Rychetsky, Bourla, Gates, Schwab a mnoho jinych jsou zlocinci co patri minimalne nadosmrti za mrize, kde by meli ale pracovat. Co zpusobili stejne nikdy za mrizema odpracovat nemohou.

 4. sionismus je komunismus a nacismus, je s podivem jak ty zrůdy melou hovna a myslí si, jak jsou skvělý
  patří do basy a na doživotí, někteří co se podíleli na genocidě lidstva tresty smrti, bez diskuze
  spravedlnost je dožene, uvidíte jak budou brečet u vojenských tribunálů, které budou
  protože justice for all
  pověsit je všechny a máme klid a mír na Zemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout