Další velké problémy s elektromobily hlásí americké Chicago

Další velké problémy s elektromobily hlásí americké Chicago

Občas v některých našich médiích slyším nesmyslné tvrzení, že na zelenou agendu najíždí výhradně Evropa. To však rozhodně není pravda, týká se to všech progresivisty vedených zemí, tedy i demokratických států USA, Austrálie, Japonska či nemalé části jihoamerického kontinentu.

Také v USA se v některých demokraty vedených státech dávno najíždí na stejná pravidla, jaká požaduje Green Deal EU. V těchto státech se úplně stejně tlačí na elektromobilitu a dokonce se tam také zavázali k ukončení provozu aut na fosilní paliva do roku 2035.

Baštou Demokratické strany je také Chicago, kde si již nemalý počet majetnějších obyvatel vyměnil svoje „špinavé“ auto za „čistý“ elektromobil. Nyní místní zjišťují, že v tuhé zimě, jaká v USA v posledních dnech panuje, se tato předražená hračka může prodražit ještě víc…

Majitelé elektromobilů v oblasti Chicaga nebyli tento týden v třeskuté zimě schopni nabíjet svůj předražený způsob dopravy, takže na veřejných nabíjecích stanicích zůstaly roztroušeny řady „mrtvých“ elektromobilů.

Ukazuje se, že koupě bezcenného auta pro signál ctnosti pro životní prostředí má nezamýšlené důsledky.

Fox Chicago v pondělí oznámil, že nabíjecí stanice se v posledních dvou dnech proměnily ve hřbitovy elektromobilů, protože teploty ve větrném městě a jeho předměstích klesly na záporné dvouciferné hodnoty.

Jeden muž, Tyler Beard, se od nedělního odpoledne pokoušel dobít svou Teslu na supernabíjecí stanici Tesla v Oak Brook.

Nic. Žádná šťáva. Stále na nula procent. Po třech hodinách.

Ale Beard byl jen jedním z desítek majitelů vozů Tesla, kteří se neúspěšně pokoušeli napájet svá vozidla na stejné nabíjecí stanici v Oak Brook. Fox 32 Chicago poznamenal, že scéna připomínala dlouhé fronty a opuštěná auta na několika dalších nabíjecích stanicích v oblasti Chicaga.

Jeden muž nabídl stručnou a výstižnou reakci na katastrofu na nabíjecí stanici Oak Brook a v celé oblasti: „Máme tu spoustu mrtvých robotů.“

Kevin Sumrak řekl televizi Fox 32, že v neděli večer přistál na mezinárodním letišti O’Hare v Chicagu a našel svou Teslu mrtvou. Byl nucen najmout si odtahový vůz, aby našel funkční nabíjecí stanici.

Tesla se k situaci odmítla vyjádřit, a to i přes četné žádosti médií.

Tito jedinci se mohli vyhnout své současné nesnázi tím, že by zůstali u tradičních vozidel s benzínovým pohonem. Jak vysvětlilo několik automobilových odborníků, baterie elektromobilů ztrácejí značný dojezd a výkon, když se ochladí.

V krajně levicovém Chicagu je však něco jako zdravý rozum nedostatkovým zbožím.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Další velké problémy s elektromobily hlásí americké Chicago

  1. Ano, v Chicagu, prevazne cernosskem meste, je zdravy rozum vzacnost, v tom s clankem souhlasim. Protoze zdravy rozum by majiteli elektromobilu rekl, ze musi nabijet driv, nez je baterie vybita. Ano, chicagsti majitele jaksi nepochopili (inu cernosi), ZE NELZE NABIT PRAZDNOU, ZMRZLOU BATERII. To nejde ani u spalovaku, bili to chapou. I ja mam elektromobil, nemam s nim problemy ani v zime, asi proto, ze jsem bily.

  2. Ano, v Chicagu, prevazne cernosskem meste, je zdravy rozum vzacnost, v tom s clankem souhlasim. Protoze zdravy rozum by majiteli elektromobilu rekl, ze musi nabijet driv, nez je baterie vybita. Ano, chicagsti majitele jaksi nepochopili, ZE NELZE NABIT PRAZDNOU, ZMRZLOU BATERII. To nejde ani u spalovaku, bili to chapou. I ja mam elektromobil, nemam s nim problemy ani v zime, asi proto, ze jsem bily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout