Co nás čeká v roce 2024?

Co nás čeká v roce 2024?

Ne, nebudu se pouštět do věštění jako baba Vanga nebo Nostradamus. Podíváme se spíš na to, co se reálně chystá, co by se mohlo stát a také si připomeneme jednu letitou konspirační teorii, která se vztahuje právě na rok 2024.

Dění u nás je samozřejmě velmi významně ovlivněno zvenčí. I to je důvod proč nemá příliš cenu se zabývat naší politikou, kterou již plně opanoval u našich voličů velmi oblíbený Aspen institut.

Jakákoli vláda, která je aktuálně u vesla, především poslouchá páníčky v Bruselu, Berlíně a Washingtonu. A právě v Bruselu a Washingtonu dojde v letošním roce k poměrně důležitým událostem, které mohou velmi zásadním způsobem ovlivnit dění také u nás.

Než se zastavíme u jednotlivých událostí, které jsou v plánu, podíváme se na asi nejzajímavější předpověď pro rok 2024. Jde o takzvanou „operaci Blue Beam.“

Již před lety se objevila informace, která se postupně rozšířila jako jedna z hlavních konspiračních teorií ve vztahu k přechodu k Novému světovému řádu.

Podle ní mají globalisté právě v letošním roce využít velmi lehkou manipulovatelnost mas (nyní již ověřenou za plandemie) a zosnovat falešnou mimozemskou invazi.

Zjevnou agendou je globální technokratická totalitní vláda pod rouškou záchrany planety před sofistikovanou civilizací plánující naše zničení. To samozřejmě znamená, že by na všem musely spolupracovat vlády bez ohledu na postavení v multipolárním světě.

O to víc by ovšem lidé uvěřili, že je vše skutečné. Nepřátelé by se totiž mohli spojit jen tehdy, kdy se objevil jakýsi „globální nepřítel,“ tedy někdo, kdo ohrožuje celou planetu.

V poslední době jste možná také zaznamenali velmi časté zmínky o návštěvách mimozemšťanů na naší planetě –  a to ať už v různých pořadech v televizi nebo v článcích na internetu. UFO řešil dokonce i americký kongres a objevila se nová svědectví od lidí, kteří údajně spatřili UFO.

To může být samozřejmě snaha podprahově lidem vnutit, že nám skutečně hrozí nějaký útok „z nebes.“ Možná si sami vzpomínáte, že asi 10 – 15 let před vyhlášením světové pandemie v roce 2020 se objevil neobvykle velký počet různých filmů o epidemiích.

Také tehdy šlo o to, aby na tuto událost lidi připravili, aby se pak ochotněji podřizovali mnohdy zcela nelogickým nařízením.

Jak by tedy údajně vypadala falešná mimozemská invaze?

Představte si hologramy promítané na obloze s vesmírnými loděmi velikosti měst. Následovaly by zprávy s upozorněními a pokyny, které mají lidé dodržovat, aby se vyhnuli zničení. Věřili byste hlavám států, že se všichni zapojí do takového podvodu? Uvěřili by tomu lidé? A co víc: uvěřili by tomu v tak rozděleném světě?

Vzhledem k tomu, že většina zvolených politiků a hlav států byla zapojena do závažných zločinů proti lidskosti, včetně karantény, vnucování experimentální genové terapie a cenzury svobody slova, nebylo by přitažené za vlasy myslet si, že politici nebudou ochotni konat tak, jak jim zavelí jejich loutkovodiči i v ještě šílenějším „divadle.“

Představte si, že globalisté použijí drony a hologramy k vytvoření iluze vyspělých bytostí z vesmíru nabízejících na jedné straně zkázu a na druhé spásu v podobě jednoho celoplanetárního vedení.

Zdá se to snazší než nosit hadr na obličeji, stát v rozestupech a mít zakázáno přejet do sousedního okresu. Zařízení na vymývání mozků je již na svém místě a zdá se, že technologie k jeho provedení je připravena.

Ano, jde o velmi bizarní předpověď a alespoň já osobně si nemyslím, že k něčemu podobnému dojde. To spíš může dojít k nějakému globálnímu kyberútoku, po kterém dojde na nějakou dobu ke kolapsu digitalizované společnosti.

I to je dlouho předpovídáno, stejně jako lokální blackout, do kterého se řítí zejména Evropa. Tedy pokud bych měla predikovat nějaké události, které svět postihnou v globálním měřítku, bylo by to právě něco podobného.

Vyhlášení další pandemie zatím neočekávám, to bude reálnější až v době, kdy vstoupí v platnost pandemická smlouva a nové změny Mezinárodních zdravotních předpisů. K tomu by mělo dojít až v roce 2025.

Nyní ale pojďme dál a podívejme se na reálné scénáře pro tento rok. Tedy na to, co nás čeká a nemine.

Budeme-li postupovat chronologicky, tak hned v lednu čeká celý svět pravidelný sraz globalistů a jejich loutek v Davosu. Jako obvykle tam jistě bude i několik našich politiků. Ještě před samotným summitem vás budu samozřejmě informovat o tom, kdo se bude srazu účastnit – a tak jako obvykle přinesu i zajímavé výstupy z tamních debat.

Nyní přeskočíme až do května, kdy se bude na půdě Světové zdravotnické organizace v Ženevě konat shromáždění, na kterém dojde k přelomovým hlasováním.

Jednak půjde o hlasování ke změnám Mezinárodních zdravotních předpisů. Tyto změny mají za cíl zavést diktaturu WHO ve všech členských zemích, přičemž v posledních měsících jsou již další úpravy dokumentu prováděny tajně, takže veřejnost nemá šanci se k nim dostat.

Pokud bude pro tyto změny hlasovat více než polovina členských zemí, začnou nové MZP platit od května 2025. Změny budou platné i pro ty členské země, které budou hlasovat proti.

Druhým důležitým hlasováním bude schválení pandemické smlouvy WHO, která de facto předává veškeré rozhodování v případě vyhlášení pandemií WHO. Její úředníci budou nadřazeni nejen národním vládám, ale i ústavám členských zemí. Pandemickou smlouvu musí schválit 2/3 členských zemí a poté musí být odsouhlasena vládami (hlasování v parlamentech se nepožaduje).

Pandemická smlouva začne platit okamžitě poté, co ji ratifikuje prvních 30 vlád členských zemí WHO, tedy pravděpodobně to bude ještě v letošním roce. Pandemická smlouva získá „plnou sílu“ až po schválení diktátorských změn MZP, nicméně při případném vyhlášení pandemie třeba na podzim 2024 by mohla být využita například k zavádění některých restrikcí.

Odpor proti těmto dokumentům zatím vychází téměř výhradně ze strany občanů a různých skupin právníků, zdravotníků či aktivistů, nikoli však ze strany vlád, takže jejich schválení nic zásadního nebrání.

Pokud se dále přesuneme do června 2024, tak v tomto měsíci se odehrají pro země EU poměrně zásadní volby do europarlamentu. V zemích jako Německo nebo Francie – tedy v zemích poměrně silných co do počtu obyvatel – sílí odpor proti eurohujerům, takže tyto volby mohou dopadnout docela zajímavě.

Brusel již došel do závěrečné fáze likvidace suverenity evropských zemí a výměny jejich obyvatel, je tedy nezbytné vyslat do centra této zločinecké organizace co nejvíc odpůrců těchto kroků. Jen tak lze diktát přinejmenším zmírnit či dokonce zastavit.

Pokud chcete vědět, jak kdo hlasoval v posledních letech v některých důležitých hlasováních, pak se můžete podívat na přehled zde.  Možná vám pomůže se rozhodnout komu dáte svůj hlas. Neúčastí samozřejmě podpoříte eurohujery, protože ti budou u voleb v plném počtu.

Uvědomte si však, že do EU nevolíte ani tak strany jako příslušné frakce, tedy zajímejte se především o to, jakou frakci svým hlasem posílíte.

Poslední pro naši politiku a další světové dění velmi zásadní událostí letošního roku jsou volby prezidenta USA na podzim 2024. I když v současné době vede průzkumy Trump, stále není nic zcela jisté.

Výsledek voleb rozhodne nejen o (ne)pokračování  válečných konfliktů, ale také o dalším směřování nejen západního světa. Aktuální situace napovídá, že Biden bude včas vyměněn za jinou loutku.

Nicméně ta bude zřejmě představena na poslední chvíli, tedy jen velmi krátce před primárkami, aby se na ni nestačilo najít dostatek kompromitujících informací. Aktuálně je již několik tipů možných náhradníků za Bidena, hovoří se například o Michelle Obamové nebo o Gevinu Newsomovi, guvernérovi Kalifornie.

Pokud by nevyhrála žádná loutka Deep state (čemuž se samozřejmě pokusí samotný Deep state za každou cenu zabránit), pak by zřejmě velmi brzy skončil ukrajinský konflikt, na kterém je dlouhodobě (již z dob před rokem 2014) zainteresována většina Bidenovy administrativy, skládající se z nejhorších jestřábů Deep state v minulosti spojených právě s Ukrajinou.

Pokud se podíváme na globální dění, tak zde vidím zásadní posuny v chystané digitální diktatuře.

Během letošního roku dojde celosvětově k masovějšímu zavádění digitálních identit (ID) i digitální měny (CBDC) a jejich dalšímu provázání, zřejmě přijdou ke slovu i mezinárodní očkovací pasy propojené s ID, některé země budou ve velkém testovat měření uhlíkové stopy a stále více měst bude vytvářet 15minutové zóny zapojené i v rámci programu „chytrých měst.“

To vše bude samozřejmě doprovázeno bojem proti hotovosti, která má být postupně zrušena.

Každopádně očekávám, že rok 2024 bude velmi bouřlivý. Bude nadále ve znamení „boje“ o spící masy, které stále netuší, k jakým procesům aktuálně dochází a jaké dopady by mohly mít.

Já osobně doufám v průlom v žalobách podaných po celém světě na covidové zločince, neboť první taková vyhraná žaloba kdekoli ve světě by mohla strhnut vlnu dalších úspěšných žalob, což by také konečně probudilo další spáče.

A probouzení těchto spících mas je i nadále zásadním úkolem těch, kteří již pochopili, kam světové dění směřuje. Tyto spící masy totiž samy nevědomě globalistům pomáhají v realizaci jejich zrůdných plánů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 52 Průměrně: 4.8]

8 thoughts on “Co nás čeká v roce 2024?

  1. v eurovolbach hlavně volit koalici SPD s Trikolorou at je frakce ID velice silná pak bude možné se zbavit nesmysli typu Green Deal a podobně řekl bych že roky 2024 a 2025 budou ty nejzasadnějši hlavně kvuli tomu co přijde ne jen další Plandemie ale do konce roku 2025 se bude realizovat i předaní veškeré suverenity do Bruselu aby mohla vzniknout Federalizovaná Evropská Unie po vzoru USA už žádná suverenita vubec v ničem a tomu musíme všemi prostředky zabránit čeká nás bud návrat k cele V4 + Rakousko nebo nás čeká zánik

  2. O invazi mimozemšťanů jsem skálopevně přesvědčen.

    Vlastně – už jsou dávno tady.

    Lze je nazvat pětislepená kolaborantská a vlastizrádná vláda národní zkázy.

  3. Už z komentarov vidím aka je “ ulica“ ignorantska= teda nevzdelaná.Nikdy sa nezaujímajú o anticku ARCHEO-ASTRONÓMIU, Precesiu Zemskej osi, cykle nasej Galaxie,solarneho systemu a cyklom Zeme…Sem tam čítajú mytologie a náboženske mýty v ich bibliach,korane a inych vytvoroch cloveka, bez toho aby si vsimli v nich OPAKUJÚCE SA ČÍSLA z jednej a tej istej astronomie točiacej sa okolo Precesneho cyklu Veľkeho roku= Anno Magnus meraný v židovom kalendari ako A.M….Nikdy ich nenapadne že ČÍSLA a MATEMATIKA je jediný(!) Univerzalny jazyk PRAVDY, čo neklame! A tak nikdy neprídu na také “ tajomstvá“ ako opisujú knihy: Hamletov Mlyn; Evanjelia vo Hviezdach; Čisla v Písme; ci Labuť( Cygni)-Klúčové súhvezdie (znovuzrodenia)! A tak ani nikdy neobjavia dátumy zmeny cyklov v posv.horach, jazerach,studniach, jaskyniach, výskach obeliskov a dĺžkach tienov na rovnodennosti a slnovraty…Nikdy ich nenapadne čo je v rozmeroch pyramíd, či v
    iných pamiatkach sveta! A UŽ VÔBEC NEVEDIA ŽE EXISTUJE USA KALENDAR( 2 V JEDNOM) MRAKODRAPOV, a nenapadne ich vôbec nič, mimo ohlupujuce doktríny politikov ci farárov! A už vôbec nechapu čo sa deje v dnešnom svete! Veď antika nám zanechala pamiatky po minulej civilizacii, ako aj DÁTUMY, pravdepodneho zániku našej civilizacie v rozpätí cca 10 rokov! A ten rok je vo výske Khu-fu= Chepsovej pyramíde, ako 5,793 prorockých palcov,palec za rok( tzolkin za cól) po apex chybajuceho vrcholca, či v posvätnej hore Athos,jej výške, na Trojzubcovom poloostrove Macedónska, ako symbol aj Veku Vodnára, vo Veľký Jubilejny rok Krista v 2033, kedže katolici tvrdia že ho ukrižolali židia a rimania v roku 33…Aj 5,793 A.M. je Gregoriánsky rok 2033…A je aj v tom Kalendari mrakodrapov, či v USraelskom štatnom znaku a zastave, ale aj v 911 Databaze! Študujem to cez 40 rokov,celosvetove, a teraz po napísani tohoto, budem čakať ako špinavo mi vynadajú arogantni ignoranti co NIČ nevedia o tychto cykloch ako ani 5 vekoch slnka, a podobne…Pritom kalendare su v terakotovej armade Číny, v komplexe Kremlina či v plánoch astronom.Prahy, v hlavnych menach sveta, ako je Dolar,Libra,Duro, ale aj v Rubloch,Yane, Yenoch, atď…V počte ludi istych Dvokomorovych parlamentov, ako aj Letnych a Zimných OH, či v MS vo futbale, a podobne, kazde 4 roky keď su prestupne roky kalibrovaním kalendarov! Kalendare su aj v NASA programoch raketoplanov či v Apollo-letoch na Mesiac a v únii Apolla so Soyuzom v 1975, atď…Iba ludia su slepí, nechcu sa samovzdelávať a vidieť,či počuť…Pritom je to všetko medzi nimi vonku, len nepochopia napriklad že isté čisla Precesie sa opakujú doslova všade!!! Bohu zdar a čakam na nadavky na moju osobu, lebo kritici nemôžu kritizovat moje slova pre ich nevzdelanost v tomto..

  4. Rok 2024 bude zhoršením sa situacie vo svete, mozno s jednym-dvomi vojnami navyse, no Veľká vojna ma začať až v 2025! ona už vlastne prebieha, no prepukne v nuklearny a kratky záver WW3…Buducich 7 rokov sveta bude plných chaosom, civilnych vojen a revolucii…az do nuklearneho Armagedonu…Tento datum je aj v žido-greckej Biblii, ci v Korane, ale aj v Rig Vede a v iných knihach cyklov sveta! Biblia je ako Koran, iba Jeden vek slnka, a Anno Magnus ma 5 vekov slnka, či 2 polovicky Anno Magnus: Od Vodnara po Leva; a od Leva po novy Vek Vodnára…Aj Veľka Sfinga ho symbolizuje, a v rozmeroch je DATUM. Pekný deň, čakam na útoky na moju osobu po 40+rokoch štúdií tohoto fenomena pod menom antická archeo-astronomia, čo nie je(!) zvrátená “ astrologia“!!! Astronomia a astrologia su dva rozličné pojmy!!! A archeo s významom “ ako hore,tak aj dolu“, napriklad Horný Egypt okolo kozmickej rieky, a Dolny Egypt okolo Nílu…Čo videli hore, to stavali nielen okolo Nilu, ale aj Gangy v Indii, a okolo iných riek, napriklad Jordánu, Seiny,Temze,Vltavy,Dunaja, atď…Pekny deň…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout