Bill Gates v Davosu: „Nové generace vakcín nebudou podávány jehlou“ (video)

Bill Gates v Davosu: „Nové generace vakcín nebudou podávány jehlou“ (video)

Nyní se ještě krátce vracím ke včerejšímu Davosu, kde mimo oficiální diskuzní panel v rozhovoru pro média hovořil Gates o tom, jaké budou vakcíny blízké budoucnosti.

Bill Gates, který nemá žádné zdravotní vzdělání, je přesto neustále oslovován jakožto vakcinační „expert,“ zatímco skuteční experti, skeptičtí k jemu podporovanému narativu, jsou zatracováni.

V tom, že bude většina nových vakcín mRNA, již mají dávno čelní „vakcinátoři“ jasno, nicméně podle všeho se již brzy změní i způsob jejich aplikace.

Bill Gates říká, že vakcíny COVID nové generace budou mít „delší trvání“ a místo jehel se budou používat náplasti.

V Davosu v rozhovoru se Shereen Bhanovou z CNBC-TV18 Gates vyjádřil důvěru ve vývoj vakcín nové generace, které slibují delší trvání, širší pokrytí a posun směrem k bezjehlovému podávání.

„Dbáme na to, aby pro všechny tyto vakcíny byla dostatečná kapacita. Je tu konkurence. Takže ceny budou stále klesat a my budeme mít nové vakcíny,“ řekl Gates.

„Budeme mít vakcínu proti TBC, vakcínu proti malárii, vakcínu proti HIV a dokonce i věci jako vakcíny proti COVIDu. Potřebujeme, aby měly delší trvání, větší pokrytí. A místo použití jehly použijeme malou náplast. Takže pandemie skutečně ukázala, že jsme do těchto inovací nedostatečně investovali, a naši partneři v Indii jsou součástí toho, jak tyto průlomové produkty vyrobíme,“ dodal.

Gates, jehož nadace Bill & Melinda Gates Foundation nedávno investovala 23,6 milionu dolarů do americké společnosti Micron Biomedical na vývoj technologie bezjehlových vakcín, zdůraznil důležitost cenově dostupných, přístupných a inovativních řešení vakcín.

Tato technologie bude využívat zařízení podobné náplasti s rozpustnými mikrojehličkami.

Společnost Micron Biomedical oznámila:

Micron Biomedical, společnost zabývající se biologickými vědami, která vyvíjí prvotřídní rozpustné produkty na bázi mikročipů, které zjednodušují a zlepšují přepravu, skladování a podávání léků a vakcín, dnes oznámila grant ve výši 23,6 milionu dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových, který bude financovat masovou výrobu bezjehlových vakcín.

Výrobní závod umožní komercializaci první vakcíny proti spalničkám a zarděnkám založené na mikročipové technologii, která je indikována pro děti ve věku 9 měsíců, jakmile bude schválena příslušnými regulačními orgány po další klinické studii.

V zemích s nízkými a středními příjmy zůstávají spalničky hlavní příčinou úmrtí, a to především kvůli omezenému přístupu k vakcínám, které vyžadují chlazení během přepravy a skladování. Společnost Micron vyvíjí bezjehlovou verzi vakcíny proti spalničkám a zarděnkám (MR) založenou na technologii microarray.

Tato technologie snižuje potřebu chladicího řetězce a umožňuje komunitnímu zdravotnickému pracovníkovi očkovat dítě během několika minut aplikací technologie na kůži a stisknutím tlačítka, které potvrdí podání. Podání vakcíny je prakticky bezbolestné.

Tolik informace ke Gatesem sponzorovaným vakcínám.

Připomínám také, že vakcinační aliance GAVI, což je Gatesem založená a financovaná organizace, již přinesla seznam nemocí, které by mohly být onou „nemocí X,“ která způsobí příští „pandemii.“

Bylo by nejspíš dobré sledovat, jaké další modernizované vakcíny společnost Micron vyrobí, možná by nám to lépe napovědělo, co onou nemocí X ve skutečnosti bude.

GAVI uvádí, že pravděpodobnou nemocí X může být některá z následujících:

 • Horečka Rift Valley
 • Hantavirus
 • Další koronavirus
 • Krymsko-konžská hemoragická horečka
 • Horečka Lassa
 • Marburg
 • Žlutá zimnice
 • Chřipka H5N1 a H7N9
 • Chikungunya
 • Ebola
 • Virus Nipah

Pokud tedy začne Micron vyvíjet náplasťovou „vakcínu“ na některou z výše uvedených nemocí, může být právě ta onou „nemocí X.“ Po vyhlášení „pandemie“ by pak byla prezentována jako „záchrana lidstva.“

Nezapomínejte, že v roce 2018 financoval Bill Gates v té době neznámou a krachující firmu BioNTech, která byla posléze – na konci roku 2020 – se svými mRNA injekcemi Pfizer prezentována jako „spása, která vyvede lidstvo z pandemie.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.6]

3 thoughts on “Bill Gates v Davosu: „Nové generace vakcín nebudou podávány jehlou“ (video)

  1. GATES JE LIDSKA ZRUDA, KTERA ZBOHATLA V MILIARDACH NA POCITACOVYCH TECHNOLOGIICH

   Ostatní miliardáři jim pohrdaji a něchtějí ho prý do jejich klubu přijmout Stanovili mu podmínku že má stát v čele depopulace planety a eliminace tzv zbytečnych jedliku,přičemž peníze určené na social považuji za svoje a jejich zabíjení nemocemi a valkami si je doufají všechny nenazranym zpusobem přivlastnit.
   Je na voličích,aby jejich špinave metody včas odhalili jinak bude proti nim použito metody CHUCPE tj obrazným zpusobem, vrah své matky žáda před soudem o shovívavost,protože nyní je sirotek.
   Tak je podvod,lež a špina hybnou silou jejich spekulací s penězi,kdy si představuji,že místo výroby zboží stačí spekulovat a tisknout dolary ,pustí uzdu inflaci,hyperinflaci a konečnou válkou vyhubi pokud možno všechny svoje voliče.
   Správu bilionu převzal Larry Fink z Blackroku a jeho pákou ma byt Zelený úděl výběru“ odpustku“ brzy i na vaše komíny a nesmíte přijít na to,kde tyto peníze skončí.
   Vidite sami co se stalo v Ostravě z hutě bývalého názvu NHKG,kde pověsili kapitalisté na krk vyloupenemu státu navíc tisíce volicu,kteří zvolili pétidemolici.No ní👹?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout