Mezinárodní petice proti udělení Nobelovy ceny za vývoj genových injekcí

Mezinárodní petice proti udělení Nobelovy ceny za vývoj genových injekcí

Nedávno jste si zde mohli přečíst o chystaných demonstracích, které mají za cíl na jedné straně upozornit na nejméně 17 milionů mrtvých v důsledku genových injekcí, ale také na skandální udělení Nobelovy ceny výzkumu, který nepřímo vedl k mnoha úmrtím.

Jak jistě víte, tak Nobelova cena za fyziologii a medicínu byla udělena dvěma vědcům, kteří se podíleli na vývoji technologie takzvaných „mRNA vakcín,“ které však nejsou žádnými vakcínami, ale genovou terapií.

V důsledku tohoto skandálního rozhodnutí byl záhy ve Švédsku, kde jsou Nobelovy ceny udíleny, vyhlášen celosvětový protest proti udílení ceny jedincům, kteří pomohli tak jedině k další depopulaci, protože jejich přípravky mají mimo jiné i účinky na plodnost, což již zaznamenává většina silně proočkovaných zemí na razantním poklesu porodnosti.

Celosvětový protest proti Nobelově ceně | Prosince 10, 2023

V neděli proběhnou v několika zemích vigilie při svíčkách za 17 milionů obětí těchto přípravků. Zatím mimo Švédska jsou hlášeny akce z Norska, Finska,  Německa či Itálie.

Je možné, že se ještě dnes další země přidají, nicméně na uspořádání větších akcí již zřejmě nebude čas.

Akce mají být ovšem nejen jakousi pietou za zbytečná úmrtí často mladých lidí, ale také vyjádřením odporu proti udělení Nobelovy ceny těm, kdo za těmito přípravky stojí.

Před týdnem byla vytvořena mezinárodní petice, jejíž autoři prosí o její podepsání a sdílení všem.

Odkaz na petici jsem sice zveřejnila i v článku o chystaných demonstracích, nicméně nyní jsem se rozhodla na ni upozornit ve speciálním článku, protože v předchozím byla zmíněna jen velmi okrajově.

Dále cituji z výzvy autorů petice:

Vyzýváme k podpisům k uctění památky 17 milionů lidí po celém světě, kteří tragicky zahynuli v důsledku těchto nesprávně testovaných výrobků.

Věříme, že je nanejvýš důležité uznávat, dodržovat a respektovat etické pokyny, kterými se řídí lékařský výzkum a praxe.

Udělování Nobelovy ceny výzkumu, který nepřímo vedl k mnoha úmrtím, je v rozporu s těmito zásadami. Podpisem této petice vyjadřujeme svou podporu etické odpovědnosti a památce zesnulých.

Petici můžete podepsat zde.

Petici najdete níže na stránce. Pod peticí můžete zanechat i svůj názor (ideálně anglicky, aby mu rozumělo co nejvíc lidí).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout