Alex Jones varuje v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem před tím, co na nás globalisté chystají

Alex Jones varuje v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem před tím, co na nás globalisté chystají

Alex Jones je zřejmě nejpronásledovanějším disidentem v západním světě. Proč? Protože v minulosti již opakovaně předpověděl události, ke kterým nakonec došlo.

Již před mnoha lety, tedy v dobách, kdy většina z nás ještě netušila, kam svět směřuje, zjistil, že to, co je nám představováno médii a politiky je jen jedno velké divadlo.

Začal si všímat výroků, které všichni ignorovali, ale nakonec měly mnohem větší význam, než kdo tušil. Protože už před mnoha lety pochopil, že globalisté se se svými plány zásadně netají, ale vše prozradí předem, všímal si různých prohlášení, která by mohla mít nějaký význam.

Jde zpravidla o prohlášení, kterých si drtivá většina lidí nevšímá a mainstreamová média je míjí jako nezajímavá, aby nás mezitím „krmila“ nepodstatným balastem.

Alex Jones tak předpověděl útoky z 11. září velmi podrobně a na kameru měsíce předtím, než k nim skutečně došlo. Video je z července 2001:

Průběžně se většina toho, co předpověděl, splnilo – a to včetně falešné pandemie.

Následně se americká vláda rozhodla ho rozdrtit.

Tucker Carlson ho vyhledal a mluvil s ním hodinu a půl. V rozhovoru Jones opět učinil alarmující předpovědi. V jednu chvíli upozornil na vznikající Nový světový řád, načež začal mluvit o kontroverzním tématu: o masovém snižování světové populace.

„Projekt globalistů na zmenšení populace byl v testovací fázi, ale nyní je plně funkční,“ varoval Jones. „Říkají, že do roku 2030 budeme mít postindustriální svět a do roku 2045 budeme vybíjet 90 procent lidí.“

Podle Jonese je to oficiální plán Světového ekonomického fóra, OSN a Římského klubu.

„Co tím myslíte?“ zeptal se Carlson zmateně.

Na to Jones odpověděl: „Chtějí snížit světovou populaci na 500 milionů.“

Neustále nám říkají, že bychom neměli mít děti, protože by to bylo špatné pro Zemi. Jones odkázal na výroky Elona Muska, který říká, že děti jsou potřebné k záchraně světa.

Oba pak pokračovali v rozhovoru o amerických prezidentských volbách a hrozbě třetí světové války…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Alex Jones varuje v rozhovoru s Tuckerem Carlsonem před tím, co na nás globalisté chystají

  1. Pri snahách o zniženie populácie na 500 miliónov alebo na „zlatú miliardu“ by sa poľahky mohlo stať, že by došlo k vymretiu celého ľudstva. Neexistuje záruka toho, že v rámci uvedeného počtu ľudí by postupne dramaticky neklesla plodnosť, a teda aj pôrodnosť až na úplnú na nulu. Takisto by mohlo dôjsť k prírodnej katastrofe (napr. paralelný výbuch nikoľkých supersopiek alebo náraz asteroidu…), ktorý by preriedil, resp. vykynožil tzv. „vyvolené elity“ a ich sluhov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout