Bizarní obrázky z bruselského metra (video)

Bizarní obrázky z bruselského metra (video)

Brusel jakožto hlavní město EU se stává semeništěm drog – a to jak dodávaných bruselským úředníkům a politikům, tak určených pro tamní narkomany.

Obohacované město se „chlubí“ i jedním zajímavým prvenstvím: pochází z něj nejvíc evropských džihádistů, kteří se účastnili útoků na různých místech Evropy.

Muslimové z bruselského Molenbeeku dominovali také mezi evropskými džihádisty, kteří bojovali v řadách ISIS.

Drogová výspa plná muslimských radikálů nabízí i zajímavé obrázky, které může vidět návštěvník belgické metropole, pokud zavítá do metra, které se  v roce 2016 stalo terčem teroristických útoků.

Nyní můžete v jeho prostorách spatřit vskutku bizarní výjevy…

Ve stanicích metra, pod našima nohama, je to samá bída. Od letošního léta došlo k přesunu obyvatelstva, které se potuluje kolem stanic STIB v okolí Gare du Midi.

Užívání cracku, úplně nazí lidé, ohně na ohřátí jídla…: bruselské metro na stanici Porte de Hal je zahlceno drogovou závislostí.

A podobné výjevy můžete vidět nejen na Porte de Hal, ale také v Clemenceau, například na straně Anderlechtu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Bizarní obrázky z bruselského metra (video)

  1. A Ficova zradná vláda sa nechala inšpirovať „skúsenosťami“ z „vyspelých“ krajín a chce do krajnosti znížiť tresty za užívanie a obchodovanie s drogami… Vidím jediné riešenie tohto problému: tvrdá šaría, ako ju poznáme zo Saudskej Arábie, no hlavne z Iránu. Práve v Iráne padá drvivá väčšina rozsudkov smrti za drogovú kriminalitu, na rozdiel od KSA, kde možno dostať hrdelný trest prakticky za čokoľvek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout