Macron chce, aby se novým šéfem EK stal Mario Draghi

Macron chce, aby se novým šéfem EK stal Mario Draghi

Pokud sledujete politiku, jistě vám nemusím připomínat, kdo je Mario Draghi, nikým nevolený (tedy dosazený) bývalý premiér Itálie – a předtím i šéf Evropské centrální banky (ECB).

Tento eurofanatik, jehož sen je jeden evropský superstát, by byl vskutku ideálním šéfem instituce, která má za cíl zlikvidovat evropské národy a národní státy.

Jak zmiňují italská média, tak nakonec by měl ve finále konkurovat stávající zkorumpované šéfce EK Ursule von Lejno, kterou opět navrhuje lidovecká frakce…

Mario Draghi předsedou Evropské komise, nominovaný Emmanuelem Macronem. Deník La Repubblica, který se odvolává na diplomatické zdroje v Bruselu a Paříži, alespoň tvrdí, že šéf Elysejského paláce vidí v bývalém italském premiérovi  postavu schopnou zastavit vzestup suverenistů v Evropě.

Z toho jste jistě pochopili, čí zájmy zastupuje Draghi.

Tato hypotéza se samozřejmě zamlouvá služebníkům eurokracie.

Lídr mikrostrany Azione (pozn.: obdoba našich Pirátů) Carlo Calenda prohlásil:

„Draghi u kormidla EU, v Komisi nebo v Radě, by pro Evropu představoval nejlepší šanci, jak se postavit na nohy. Draghi už euro jednou zachránil a přišel Itálii zachránit v dramatické době. Má autoritu a zkušenosti na to, aby EU učinila kvantový skok, který potřebuje. Budeme pracovat všemi způsoby, abychom tohoto cíle dosáhli.“

Ve stejném duchu hovoří i jeho další stoupenci:

„Spojené státy evropské, evropská armáda, přímá volba předsedy Komise, Draghi v čele rady nebo komise: jsme pro,“ píše předseda poslanecké sněmovny Italia Viva (pozn.: obdoba naší TOP09).

Mario Draghi vyjádřil jasněji než kdokoli jiný tragédii a důležitost současné historické fáze pro Evropu: „Evropa je v krizi, ať se stane státem.“

„Evropa a Evropané riskují, že se odsoudí k bezvýznamnosti, pokud v tom nebudou mít jasno. Odsoudí se nejen k neschopnosti čelit velkým geopolitickým a bezpečnostním, klimatickým a ekonomickým výzvám, které před nás staví naše doba, ale také bránit zastupitelskou demokracii.“

„Pouze v dimenzi evropského federálního státu budeme schopni pokračovat v uvádění demokracie a svobody do života. Je na nás všech, abychom odvážně pracovali na tom, aby se tato vize stala konkrétním politickým cílem. Jeho vedení by bylo nejlepší zárukou toho, že se vydáme touto cestou, která je nezbytná pro oživení Evropy.“

Tolik vyjádření stoupenců Draghiho, tvrdého eurofederalisty, který je jak zastáncem jednotné měny v rámci celého bloku, tak jednotné vlády, samozřejmě s centrálou v Bruselu.

Draghi by se tak stal kandidátem Macronovy liberální frakce (Renew Europe, za nás reprezentovaná hnutím ANO), zatímco lidovecká frakce (v té jsou od nás hned 3 strany – STAN, TOP09 a KDU) již potvrdila, že má zájem o pokračování zkorumpovaného Lejna ve vedení EU.

Bude ještě potřeba sledovat, koho navrhne frakce socialistů, protože v čele EU se většinou objevují kandidáti těchto tří frakcí.

Z pohledu EU by byla přijatelná i frakce Zelených nebo Sjednocené levice, ale v obou případech jde o velmi malé frakce, přičemž vítězný kandidát se rekrutuje zásadně z některé z nejsilnějších frakcí.

Šéf EK by měl být podle všeho vybírán z kandidátů lidovecké, socialistické nebo liberální frakce. Ať je to jak chce, půjde o kovaného eurohujera, což je ostatně podmínkou působení v EK –  a to nejen v jejím vedení.

Kandidatura eurofederalisty a bankéře – bývalého šéfa ECB – je samozřejmě v této fázi přebírání moci ze strany EU celkem logická.

Byl by ideálním kandidátem globalistických sil v době, kdy se mají Bruselu předávat poslední zbytky suverenity a zároveň se má zavádět digitální euro.

Každopádně bude dobré sledovat příští sraz Bilderbergu (v květnu 2024) – pokud se na něm objeví, zřejmě má tento post dávno „v kapse.“

Výběr kandidátů do čela EK jen potvrzuje, že nadnárodní struktura EU se zrodila, aby zničila Evropu a její národy, vytvořením „nového“ obyvatelstva, žijícího v Evropě bez identity a kořenů.

To je důvod proč je nutné EU zničit – ne reformovat. Tato instituce je totiž zcela nereformovatelná…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Macron chce, aby se novým šéfem EK stal Mario Draghi

  1. Ešte väčšia sviňa než Mussolini ,jeho zať a všetci bossovia talianskej mafie od jej vzniku dokopy. Tiež by ho mali vlastenci /Salvini ani Meloniová nimi ani náhodou nie sú!/ po vojne, ktorá jednoducho musí prísť /mierovou cestou nemožno EÚ zničiť/ , obesiť dole hlavou…

  2. Vojna na východe Európy sa jednoducho musí rozšíriť na celý kontinent a musí ju nad USA , EÚ, Kanadou , skrátka globalistickými zločincami vyhrať Rusko /už bez Putina/ , Čína, Irán a ďalšie nepodrobené krajiny – a zachrániť aspoň východnú Európu, západná sa už naozaj nedá. Mierovou cestou nie je možné zbaviť sa ani bruselského fašizmu, ani sorosoidného
    teroru, ani amerických okupantov, ani ničoho iného, čo s tým súvisí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout