Vítěz(ka) Olympiády: „Moje varlata ze mě nedělají méně ženu“

Vítěz(ka) Olympiády: „Moje varlata ze mě nedělají méně ženu“

Pokud se ve Francii do té doby příliš nevymknou muslimové z pod kontroly, pak by měla již příští rok v létě proběhnout Olympiáda v Paříži. Ta bude v mnoha směrech unikátní.

Bude nejstřeženější Olympiádou v historii této soutěže, olympijský oheň projde i několika tamními wahhábistickými mešitami a v některých sportovních disciplínách uvidíme v ženských kategoriích biologické muže.

Bude samozřejmě záležet na dané sportovní federaci, které budou rozhodovat, zda se v tom či onom sportu povolí tzv. „trans sportovkyně.“

LGBTQ lobby už samozřejmě tlačí na to, aby byla pravidla v tomto směru maximálně uvolněna, takže dočkat se ještě můžeme čehokoli.

Třeba takového případu, kdy některé „pokrokové“ země vyšlou v konkrétních sportech do ženských kategorií nejméně polovinu biologických mužů.

Ať to nakonec dopadne jakkoli, jedno je jisté: Běžkyně budou mít opět zdatnou mužskou konkurenci, která je již opakovaně na Olympiádách porážela.

Touto běžkyní je Caster Semenyaová, kterou (prozatím) označuji jako ženu jen proto, že toto pohlaví má uvedeno i v rodném listě. Nicméně již před časem se podařilo zjistit, že ve skutečnosti nejde o ženu, ale o muže s velmi vzácnou vadou.

Semenayová, která má i manželku a děti (!!) samozřejmě s účastí na pařížské Olympiádě počítá.

Semenyaová v úterý řekla sytým barytonovým hlasem se silným přízvukem: „Víte, lékařské termíny, nebo to, co mi říkají, nebo můj testosteron, víte, narodit se bez dělohy, narodit se s vnitřními varlaty – to ze mě nedělá méně ženu. Jsou to jen rozdíly, se kterými jsem se narodila, a přijímám je.“

Jistě, Caster Semenyaová není obyčejný muž, ale v podstatě to muž je, což ukazuje už jen jeho hlas. Dále již tedy o něm hovořme jako o muži.

Přestože je často označován za „trans sportovce,“ není jím tak docela. Caster Semenya je očividně jednou z těch vzácně se vyskytujících lidských bytostí, které jsou skutečně sexuálně nejednoznačné.

Jde o  situaci, kdy biologičtí muži mají normální mužské vnitřní orgány včetně varlat, ale při narození vykazují nejednoznačné nebo ženské vnější genitálie.

V pubertě se však vyvíjí jako muži, i když jsou vychováváni jako ženy.

V rodném listě Semenya je uvedeno, že je žena, ale testy v roce 2019 zjistily, že má „cirkulující testosteron na úrovni mužské populace 46 XY a ne na úrovni ženské populace 46 XX.“

To mu dává významnou sportovní výhodu oproti  sportovkyním 46 XX. Získal dvě zlaté olympijské medaile a je jasné, že má oproti těm, proti kterým soutěží, výraznou výhodu.

Manželka Caster Semenyaové Violet Raseboya

Caster Semenya je také otcem dvou dětí, které má se ženou, která byla identifikována jako jeho lesbická milenka, Violet Raseboya (viz obrázek). Podle článku z roku 2020 se pár poprvé setkal na toaletě v roce 2007.

Dopingoví úředníci doprovázeli Semenya a Violet si myslela, že je to chlapec.

Reagovala a zeptala se dopingových úředníků, co dělá chlapec na toaletě. Caster se bránil a odpověděl, že není chlapec, a že se neztratil.

Nějakou dobu trvalo, než spolu začali chodit.

V červenci 2022 Violet prozradila, že před početím dcery podstoupila čtyři neúspěšné procesy oplodnění. Další podrobnosti o tom, kdo přesně je otcem těchto dětí, nebyly zveřejněny.

Pokud je ovšem biologickým otcem skutečně Semenya, pak je tím bezpochyby znovu potvrzeno, že jde o muže. Ať už je v rodném listě cokoli.

Nicméně jisté je, že příští rok bude opět porážet ženy – tentokrát na Olympiádě v Paříži, pokud se samozřejmě bude tato akce konat.

Ale to už by bylo na jiné téma…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Vítěz(ka) Olympiády: „Moje varlata ze mě nedělají méně ženu“

  1. Nesmieme zabúdať ani na tzv. tím utečencov, rozumej potencionálnych teroristov, ktorý na olympiáde „súťažil“ už niekoľkokrát a – ak sa OH vôbec budú konať – bude „súťažiť“ znova. Budúci rok zrejme aj s „utečencami“ pred Putinom a parazitmi či zločincami z Ukrajiny roztrúsenými po celej Európe, Kanade a USA. Dá sa predpokladať,že Saudská Arábia tiež vyšle na olympiádu svojich športovcov, vrátane pár žien – ktoré dostanú dočasné a výnimočné povolenie nenosiť burku. Aj Kosovo sa môže tešiť na účasť svojho „štátu“. A sankcie od MOV im určite nehrozia, na rozdiel od Ruska a Bieloruska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout