Německo: Další brutální znásilnění stařenky s následkem smrti – pachatelem je tentokrát Pákistánec

Německo: Další brutální znásilnění stařenky s následkem smrti – pachatelem je tentokrát Pákistánec

V poslední době se neuvěřitelně množí případy znásilnění stařenek nad 90 let v obohacovaných zemích. Nedávno jste si zde mohli přečíst o několika případech z Francie, dále o čerstvém případu z Rakouska a nyní se podíváme na případ z Německa.

I když denně dochází k mnoha znásilněním po celé multikulturní Evropě, takže psát o všech ani nelze, tyto případy jsou o to zrůdnější, že si pachatelé záměrně zvolili zcela bezbrannou oběť, přičemž ve všech případech došlo k napadení v místech, kde se žena cítila bezpečně – tedy v nemocnici, domově důchodců či v jejím bytě.

Všechny případy, které se v poslední době odehrály, mají společné i to, že násilníci byli z řad těch, kdo údajně Evropu „obohacují.“ Otázka je, kolik dalších velmi starých žen bylo znásilněno, aniž by o tom dokázaly promluvit.

Pachatelé zřejmě spoléhají i na to, že v tak vysokém věku spoustě starých lidí již neslouží paměť. Odhalené případy tak mohou být jen špičkou ledovce.

Mohammad A. (49) v únoru znásilnil a vážně zranil 93letou sousedku v jejím bytě. Starší žena na následky útoku zemřela o dva měsíce později. Hlavní líčení začalo u zemského soudu ve Zwickau v pátek.

Pákistánec A., který má záznam v trestním rejstříku, je obviněn ze závažných trestných činů: Večer 14. února údajně šel za svojí sousedkou v Reichenbachu, která bydlela ve stejném domě a násilím se dostal k ní do bytu. Starší ženě oznámil, že s ní chce mít sex.

Když to poškozená odmítla, údajně s ní několikrát mrštil o zeď a škrtil ji.

Bil ji až do chvíle, kdy pachatel vrazil své oběti do hrudi! Podle výpovědi starší ženy šel násilník mezitím do obývacího pokoje a kouřil cigaretu na gauči.

Pákistánec byl při znásilnění velmi násilný: „Oběť utrpěla mimo jiné mnohačetnou zlomeninu levého kyčelního kloubu a zlomeninu pánve na levé straně,“ uvádí obžaloba.

Na konci zločinu prý z bytu ukradl 200 eur. Obviněný je nekvalifikovaný a žil z azylových dávek. A. je mimo jiné obviněn ze zvlášť závažného sexuálního napadení s následkem smrti.

Důchodkyně v důsledku zranění onemocněla zápalem plic a 12. dubna zemřela. Během soudního procesu vypovídali strážci zákona jako svědci a uvedli, že pod konferenčním stolkem byl nalezen použitý nedopalek cigarety.

Soud, jemuž předsedá soudce Torsten Sommer, má nyní za úkol rekonstruovat běh událostí. Obžalovaný se k obviněním nechce vyjádřit. Hlavní líčení bude pokračovat 21. listopadu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout