Syřan útočil v německém Duisburgu: „Chtěl jsem zabíjet nepřátele islámu“

Syřan útočil v německém Duisburgu: „Chtěl jsem zabíjet nepřátele islámu“

V současné době dochází k rekordní invazi, která jen urychlí nevyhnutelné:  „džihád mečem.“ K tomu dřív či později dojde na všech územích, která si již muslimové přebírají.

Přesto, že džihádisté zatím na větší úder čekají do doby, než jich bude víc, dochází průběžně k ojedinělým útokům poněkud netrpělivých jedinců.

Před časem jste si zde mohli přečíst o Syřanovi, který provedl útoky mačetou proti náhodným obětem v tělocvičně a na ulici v německém městě Duisburg.

Jde mimochodem o jedno z nejvíce islamizovaných německých měst, patří tak aktuálně k těm městům, kde jsou již původní Němci v menšině. K útoku si tak zřejmě Syřan záměrně vybral místa, kde měl šanci narazit na bezvěrce.

U soudu se sedmadvacetiletý muslim k činům hrdě přiznal. Chtěl splnit požadavek teroristické bojůvky IS a „zabít všechny nepřátele.“

Podle soudních pozorovatelů nejsou v přiznání patrné žádné výčitky svědomí. Při dubnových útocích mačetou byl na ulici zabit muž, čtyři lidé byli zraněni v tělocvičně.

Pro pachatele, Syřana, který přišel do Německa jako „uprchlík“ na pozvání Merkelové v roce 2016, to byla údajně pomsta za všechny zločiny proti muslimům po celém světě. Chtěl zabít co nejvíce lidí.

Syřan, který byl obviněn z vraždy a pokusu o vraždu, také přiznal, že 9. dubna zveřejnil na Facebooku článek o ISIS.

Uvedl, že Islámský stát zůstane, a že jeho vojáci budou rozšiřovat bojové fronty, dokud se celá země nestane jediným džihádem.

K uvedenému už jen dodávám, že drtivá většina muslimů, kteří se v poslední době shromažďují v ulicích evropských měst, s tímto údajným Syřanem názorově plně souzní.

Ostatně, také podle Koránu je území, které zatím ovládají bezvěrci, územím války – a tedy džihádu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Syřan útočil v německém Duisburgu: „Chtěl jsem zabíjet nepřátele islámu“

 1. Jediná cesta,jak dosáhnout klidu a míru ve světě,je vyhlazení všech odporných slimáků.Tyto primitivní poloopice,jejichž mentální vývoj se zasekl někde ve středověku,jsou hrozbou pro celé lidstvo.V Evropě by se pro začátek mělo zavést pravidlo“oko za oko,zub za zub“.Za jednoho zabitého člověka zabít 1000 slimáků.To je jediná řeč,které rozumí.Zároveň se vypořádat se zrádnými bruselskými politikáři a jejich poskoky,kteří jsou štědře upláceni ligou arabských států,aby umožnili rozvrácení Evropy a její kolonizaci primitivními barbary.Pokud Evropané nepochopí,že toto je jediná cesta,evropská civilizace končí se vším všudy.

  1. zavedl bych zpět Norimberské zákony ale tentokrát na cikány, negry a Araby multikulty snatky zrušit zakázat těmhle černým a nahnědlým lidem zakázat vlastnit nemovitosti v Evropě zakázat jim podnikat a zakázat jim vstup i na uřady a nosili by na rameni povinnou našivku s islámskou svastikou neuposlechnuti trestat Kriminalem každy muslim to bude muset nosit povinně a utok na naši civilizaci at už islámskými knihami Propagandou tiskem a podobně bych trestal na uroven zradce naši civilizace a vlasti a trest Smrti bych za tohle zavedl a na školách bych zavedl další povinný předmět vyuka střelby z palných zbraní to aby lide byli kdykoliv připraveni na to branit vlast a národ před odpadem s Afriky a Arabských zemi

  2. a ještě abych nezapomenul na hromadné deportace s nasazením ozbrojených složek policie a armády aby je vyhodili třeba i násilně z našich zemi otevřel bych zpět i Osvětím pro ty co utoči na naši civilizaci a národum ty bych tu nechal na nucene práce stavby dalnic nemovitosti a podobně jen by makali jedine co by měli povolene je jidlo a místo kde spát ale nikdy ne mezi našimi občany a hezky je mít zavřene za ostnatimi dratami žádné vychazky nic takoveho stejne pravidla jako vezen

   1. Ahoj wing čun kriple, ty ses ještě nenaučil česky? To je hrůza číst ty tvý výblitky. Pozdravuj toho debilního židovskýho ksichta, co mu říkáš fotr.

   1. Židáci nevadí z jednoho prostého důvodu:Neohrožují naši bezpečnost ani civilizaci.Primitivní,agresivní opice vadí,protože právě toto dělají.Doporučuji všem debilům,jako jsi ty odstěhovat se do nějaké no-go zóny,abys pochopil,jaká ho…z tebe padají.

 2. Horst Schimanski tiež pôsobil v Duisburgu, ale žiadne zločiny moslimov vyšetrovať nemusel – a dôvodom nebola politická korektnosť, ale ich vtedy nepatrný počet…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *