Německý profesor: Hned 11. září jsme věděli, že jde o řízenou demolici (video)

Německý profesor: Hned 11. září jsme věděli, že jde o řízenou demolici (video)

Oficiální verzi útoků 11. září dnes považuje za pravdivou málokdo, dokonce ani v USA jí většina lidí nevěří. Mnoho příbuzných obětí dokonce stále požaduje nová vyšetřování.

Hlavním důvodem této nedůvěry jsou právě poznatky nezávislých odborníků, kteří již opakovaně potvrdili, že šlo o řízenou demolici.

Nyní se objevil další takový hlas, tentokrát z Německa.

Německý profesor Maximilian Ruppert z Technické univerzity v Ingolstadtu je odborníkem v oblasti řízených demolic. Ve svém životě toho hodně vyhodil do povětří: komíny, stromy a tak dále. „Vím přesně, jak to udělat,“ řekl v rozhovoru pro nezávislý mediální klub der klaren Worte.

Na univerzitě Bundeswehru v Mnichově napsal disertační práci o účincích výbušnin na budovy. Obhajoval ji v roce 2000, rok před 11. zářím.

Na „útoky“ vzpomíná, jako by to bylo včera. 11. září se konala oslava, protože jeden z jeho kolegů byl povýšen. Párty náhle skončila a do místnosti se přesunula velká televize.

Na večírku byli přítomni i vojáci. Vysoce postavený důstojník při prohlížení záběrů řekl: „Podívejte se, co se tam stalo! Američané bourají ty věže a ani nás o tom neinformovali!“

„To je kuráž,“ citoval Ruppert důstojníkova slova.

Profesor vysvětlil, že všichni přítomní provedli výzkum na toto téma. „Téměř okamžitě jsme věděli, že budovy se takto zřítí pouze tehdy, když jsou řízeně zbourány.“

Jejich první reakce byla: „Páni, respekt. To je řemeslo. To je docela úspěch.“

Ruppert vysvětlil, že není snadné takové věže zničit. Vyžaduje to roky příprav. Jako příklad uvedl, že komín se může při sebemenším narušení převrhnout, místo aby šel přímo dolů.

Podle profesora je velmi obtížné zbourat budovy s velkou přesností. „Je to velké umění.“

Na otázku, zda existují nějací odborníci, kteří mají pochybnosti, Ruppert odpověděl: „Ne, o tom nebylo pochyb. Hned to bylo jasné.“

„Musela to být řízená exploze. Okamžitě jsme věděli, že budovy byly řízeně zbourány.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Německý profesor: Hned 11. září jsme věděli, že jde o řízenou demolici (video)

  1. Ak si niekto myslí, že to samo takto pekne spadlo tak to je stratený prípad. Ja osobne som hneď od začiatku vedel, že si to zhodili samy. Ba dokonca som nechcel veriť, že padla aj WTC7. To mi už prišlo až príliš moc očividné, ale jej pád len potvrdil čomu všetkému ovčania uveria. Dokonca aj dosť inteligentný na vysokých pozíciach.

  2. Řízená demolice s pádem úhledně do základů. Komické bylo, že křehká letadla prý prorazila vnější robustní ocelové armování 2 budov, které po chvilce spadly. A 3. budova, co s tím vůbec stavebně nesouvisela, se jen tak zřítila půl hodiny poté, co její pád ohlásili v tv. No srandy kopec…

    1. Tak to bylo jasné už od začátku každému,kdo někdy viděl řízený odstřel.Pravděpodobnost,aby se 3 budovy na stejném místě ve stejný čas zhroutily stejným způsobem do základů je téměř nulová.A už vůbec k tomu nemůže dojít při nárazu letadla.Celý ten plán byl diletantsky vymyšlený a je v něm plno do očí bijících nesrovnalostí,někdy až směšných.

  3. To nevyzerá ani na štandardnú riadenú demolíciu, pretože chýba väčšina trosiek. Z tých dvojičiek po kolapse zostala 1/10 trosiek. Kam zmizlo 9/10?

  4. otazka je, kam zmizeli ty letadla pry ze z letadel zbyl jen pas unosce.

    pokud chcete videt aktualni dokument a diskuzi o baraku na odstrel tak to najdete na http://www.protiproud.info v sekci Protiproud TV. take je tam zminen ten trapas s WTC7 a take vysvetleno jedno vyplacene pojisteni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout