Konečně se i na půdě naší Sněmovny hovořilo o covidových zločinech (video)

Konečně se i na půdě naší Sněmovny hovořilo o covidových zločinech (video)

Poté, co debaty o covidových zločinech na půdě Parlamentu prošly většinou zemí Evropy, včetně několika europarlamentních debat, přičemž  v USA se pak tématu dosud velmi podrobně věnuje Kongres již asi rok, se konečně dostalo na toto téma i u nás.

Zločiny z doby „covidové“ musí být potrestány – a to na všech úrovních. Tedy od těch, kteří celý podvod řídili, až po ty, kdo poslušně aplikovali politiku, která byla ve všech loutkových zemích téměř jako přes kopírák.

Politici a rádoby odborníci ve všech zemích měli dokonce předem naučené tytéž fráze, což jen potvrzovalo neuvěřitelně propracovanou koordinaci s jednotným vedením.

V naší zemi vláda většinou velmi oddaně napodobovala vše, s čím přišlo Německo. Stačilo sledovat, co se děje tam a bylo téměř jisté, že brzy se totéž zavede i u nás.

Většina politiků a rádoby odborníků byla přesvědčena o tom, že zůstanou beztrestní, neboť tak byli ubezpečováni svými páníčky. Legálně mohli krást přes vyhlášené nouzové stavy – a to ať už na testech či prachových respirátorech. I to byla jistá forma korupce.

Vše samozřejmě vygradovalo po zavedení experimentálních genových injekcí, které byly lidem vnucovány pod pohrůžkami, neočkovaní byli dehonestováni a trestáni za to, že se odmítali stát pokusným králíkem.

Ústavy většiny zemí byly porušovány dosud bezprecedentním způsobem a dnes se většina covidových zločinců odmítá ke svému zločinnému jednání jakkoli hlásit.

Ti, kdo si dávali před kamerami placebo nebo „speciální šarži,“ nutili občany, aby podstoupili „ruskou ruletu.“ Dnes je již potvrzeno, že část šarží byla doslova smrtící – většina dávek způsobila těžké poškození zdraví či dokonce smrt.

To bylo již mnohokrát potvrzeno a dnes se například v Německu chystá soud, kde budou mezi žalobci právě postižení příjemci těchto šarží – a v případě zesnulých pak jejich příbuzní.

Soudy proti covidovým zločincům se již naplno rozjíždí, například v Holandsku proběhne první velký soudní proces již zítra, další soudy se chystají v Německu, USA, Indii či Kostarice, kde se po prvotním neúspěchu založeném na procedurálních chybách nevzdávají.

Dnes je již celkem jasné, že celý podvod byl plánován nejpozději od roku 2009, kdy si globalisté vše vyzkoušeli na falešné pandemii prasečí chřipky.

Rozdíl byl však ten, že tehdy nebyly koordinovány, korumpovány a předem detailně připraveny loutky ve vládách a takzvaní „odborníci,“ kteří celý podvod v rámci jednotlivých zemí řídili.

U nás jsme měli jedny z nejdelších lockdownů v Evropě, bezkonkurenčně nejdéle uzavřené zejména střední a vysoké školy, patřili jsme také k hrstce zemí, kde bylo na – naštěstí jen krátký – čas nařízeno povinné očkování pro vybrané skupiny obyvatel.

Vyloučení zcela zdravých lidí ze společnosti pomocí protiústavních covid pasů, falešně vydávaných za „potvrzení o bezinfekčnosti,“ bylo zločinem, který podporovaly nejen vlády, ale i Brusel.

Covidoví zločinci zcela vědomě porušovali ústavy svých zemí, vědecká debata byla zakázána – akceptovaly se pouze dezinformace šířené Faucim (pohádka o netopýrovi), Pfizerem (pohádka o údajně účinných a bezpečných vakcínách) či WHO.

V USA se dnes rozbíhají také žaloby na tzv. „nemocniční protokoly,“ díky nimž lidé umírali, namísto toho aby byli léčeni. Mnoho dalších zemí procesy teprve chystá, v některých případech se rozhodly pustit do vyšetřování svých předchůdců vlády, které převzaly moc po covidových zločincích.

To je třeba aktuálně případ Slovenska, kde by se mělo v tomto směru rozjet vyšetřování, ale například i Austrálie nebo Argentiny a dalších.

Velmi mne tedy potěšilo, že i u nás se konečně dostalo toto téma na parlamentní půdu, jen je škoda, že o tom mainstreamová média zarytě mlčí.

Ale to bylo očekávané, ani v dalších zemích se podobnými akcemi opozice korporátní média, která se sama aktivně na covidových zločinech podílela, nezabývají.

A například v Holandsku jsou mainstreamoví propagandisté dokonce součástí hromadné žaloby, jejíž první stání proběhne zítra.

Podle vyjádření některých účastníků parlamentní debaty by se i u nás mohly dostat covidové zločiny i před soud. Nedělám si příliš iluzi o naší justici, nicméně alespoň za pokus to samozřejmě stojí.

Cokoli je lepší než nedělat nic a podobná debata je velmi slibným začátkem.

Pokud by se nakonec podařilo v kterékoli zemi covidové zločince odsoudit, byl by to precedent i pro soudy v dalších zemích. O verdiktech by se dozvěděly i spící masy, kterým by konečně došlo, že se staly obětí velkého podvodu.

Většina lidí si to totiž stále ještě neuvědomuje a myslí si, že vlády „páchaly dobro.“

A úspěšný soudní proces by také vzal vítr z plachet těm, kdo plánují zavádět světovou diktaturu pod kuratelou WHO. Také oni by totiž mohli jednou narazit…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Konečně se i na půdě naší Sněmovny hovořilo o covidových zločinech (video)

 1. na Slovensku je situace daleko lepši Robert Fico řekl že pandemickou smlouvu WHO nepodepíše to je aspon politik ne jak ti naši Zmrdi Fiala s Babišem

 2. Expert Konvalinka z věštecké koule vědecky dokázal 100 tisíc mršin, debilní je na 87,43678 %, tohle se ví určitě, žádný odhad a dezinformace.
  Velmi dobře promluvil MUDr. Čížek, který nutí lidi (presstituti nejsou lidi) k přemýšlení a zvídavým otázkám.
  Taktéž si dovolím otázku: je normální, že Smrtmini je přehlceno láskou a nezjišnou péči o obyvatele těch nejsprostších vrstev, na které nejsou obvykle žádné halíře a nebohý rozpočet to táhne na dluh… JE TO CTNOST CTNOSTI.
  Trochu se obávám, že pokud to nevezmou do rukou právníci, tak si z lidí budou nadále dělat šoufky svině u koryt.

  1. JE TO CTNOST CTNOSTI?!? za otázku patří otazník, su chytré jak recyklované ministr ve finské trafice, jo a znáte jak si šáhnete do záděle a vytáhnete konvalinu, tož to néni kapří dezinformace, to je teďka jediná pravda na 100 tisíc procent.

  2. Slovanko, děkuji za osvětu. Presstituti mlčí nebo uvádí jen ty správné zdroje, není se čemu divit. Užitečných idiotů je ve skladových zásobách dostatek, už se jich projevil pár, další kvítky z pekla snad zůstanou pozadu a nebudou vylézat.
   Děkuji všem, kterým není lhostejný podvod nebývalých rozměrů a přeju hodně síly na boj s větrnými mlýny politické korupce.

 3. Pořád nevěřím, že by bylo záměrem depopulo, šlo jistě o výhodný kšeft s obří korupcí, jehož následovníků je příliš ve vládách po celém světě. Kdyby nebylo korupce musel by zasáhnout zdravý rozum, což se v atmosféře strachu nedařilo s vládní podporou i terorem na spoluobčanech.
  Filantropie je zdrojem dobra pouze v kultuře veřejného prostoru, jinde lze spatřit i zlé úmysly, které se projevují v kovidfašizmu např. zřeknutím odpovědnosti a černí smluv. Přece, kdyby nebylo zlých úmyslů, není co skrývat! Nakonec, kde jsou hromady neočkovaných mrtvol, tak teď nějaké svině budou blahořečit promoření, k…y a zároveň užiteční idioti, konvalinky čistě bílé to nebudou!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout