Dva Iráčané velmi brutálně znásilnili ženu na finském trajektu, při znásilnění použili i plechovku od piva

Dva Iráčané velmi brutálně znásilnili ženu na finském trajektu, při znásilnění použili i plechovku od piva

Nemuslimské ženy jsou muslimy považovány za velmi podřadné, přičemž samotný Korán je nabádá k jejich znásilňování. A ti, kteří přijdou do Evropy, pak využívají každé příležitosti k tomu, aby konali to, co kdysi prováděl i jejich lžiprorok Mohamed.

Mezi bezpočtem „běžných“ znásilnění, která se již stala v obohacovaných zemích novým místním folklórem, se občas objeví případy, kdy je znásilnění obzvlášť brutální, takže žena pak stráví nějakou dobu v nemocnici – pokud tedy útok přežije.

K dalšímu takovému otřesnému případu došlo na finském trajektu. Do kajuty ke Švédce, která cestovala sama, vtrhli dva muslimští vetřelci a hromadně ji znásilnili. To jim ovšem nestačilo, ženu nakonec znásilňovali i s pomocí různých předmětů, které v kajutě našli.

Dva Iráčané jsou obviněni ze znásilnění ženy na palubě finského trajektu s přitěžujícími okolnostmi. Čin byl prý obzvláště brutální – dvojice podle obžaloby mimo jiné vložila ženě do vagíny plechovku od piva.

Podle obžaloby muži napadli ženu v kajutě trajektu společnosti Viking Line v září a brutálně ji hromadně znásilnili.

V souvislosti se znásilněním měli ženě mimo jiné vložit do vagíny  plechovku od piva a vaginálně i análně ji znásilňovali i dalšími předměty.

Kromě toho byla žena během incidentu bita a vystavena opakovaným násilným činům.

„Trestný čin by měl být posouzen jako přitěžující, protože žalobkyni napadla více než jedna osoba, a protože pachatelé tímto přístupem prokázali obzvláštní bezohlednost a brutalitu,“ uvádí státní zástupkyně.

Prokurátorka Emma Svedbergová se domnívá, že pachatelé využili skutečnosti, že žena byla ve zvláště zranitelném postavení, ve stísněném prostoru, ze kterého mohla jen stěží uniknout.

Muži, kteří jsou občany Iráku a je jim 36 a 32 let, jsou také obviněni z méně závažných drogových deliktů, protože na palubě trajektu užívali kokain.

Prokurátor požaduje, aby byl jeden z mužů vyhoštěn ze Švédska a doživotně mu byl zakázán návrat. Vzhledem k tomu, že v případě druhého nebyl tento požadavek vznesen, lze předpokládat, že již stihl získat švédské občanství.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Dva Iráčané velmi brutálně znásilnili ženu na finském trajektu, při znásilnění použili i plechovku od piva

 1. multikulturní obohacení Evropy nezná hranice…
  muslimy okamžitě zabít, ženy jsou naivní a hloupý tvorové … samotná, na trajektu, takových příběhu slyšíme i o vlaku, nočních hodinách atd atd
  sakra ženské nikam samotné necestujte, nechoďte a máte klid
  chodit na sebeobranu, koupit zbraně a najít si chlapa, co se nebojí černého zapíchnout v sebeobraně!!!

  1. Ty vogo co to meleš? Je tady někde snad vyhlášenej stav ohrožení? Na tohle si platím zasraný policajty. Ne na to, aby mě flastrovali za parkování v modrý zóně. 45 000 zasranejch darmožroutů by mělo švihat do ulic a hlídat bezpečí daňových poplatníků. Souseda třikrát vykradli a švestku tady nevidíš jak je rok dlouhej. V tomhle Zkurvistánu sejmeš kripla a ještě tě za to zavřou.

   1. Јаk јe ԁоnutíte ?! Рřeѕně, nіјаk

    Vzроmeňte ѕі během Соvіԁоterоru. Јѕоu ѕсhорnі všehо !

    Јen, kԁуž tо režіm сhсe !

    Рrоtо ѕԁílíme všiсhnі ѕteјný роhleԁ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout