Další facka klimatickým propagandistům, která nabourává jejich uhlíkovou agendu (video)

Další facka klimatickým propagandistům, která nabourává jejich uhlíkovou agendu (video)

V současné době již existuje spousta důkazů o tom, že celá klimatická agenda je jeden velký podvod, přesto se zejména na území EU nadále tvrdě prosazuje.

Myslící člověk již dávno tyto lži odhalil, věřit jim mohou jen jedinci, kteří nejsou schopni samostatného myšlení. Co si mají myslet jim sdělí mainstreamová média a další dobře placení propagandisté.

Je mi záhadou, jak je možné,  že se mohou lži o ničivém CO2 produkovaném člověkem tak dlouho udržovat na výsluní této propagandy, když vlastně ani není zapotřebí být zkušený akademik, aby člověk zjistil, kde je pravda.

Také jistý australský komentátor pochopil, že propagandou zmanipulovaným jedincům je nutné některé informace podat hezky „polopatisticky“ – tedy tak, aby problém pochopil každý idiot.

Australský hlasatel Alan Jones odhalil panel klimatických fanatiků, když je poučil o realitě. Především zjistil, že tito klimatičtí idioti vůbec netuší, kolik je vlastně CO2 v atmosféře. A stejně tak netušili, kolik z toho je důsledek lidské činnosti.

„CO2 tvoří 0,04 % atmosféry a lidské bytosti jsou zodpovědné za 3 % z těchto 0,04 %… Je to jako říct: „Na mostě Harbour Bridge je zrnko cukru. Ukliďte most, je špinavý.“

Dále vysvětlil, že z těchto 3% produkuje Austrálie pouhých 1,5%. Pokud bychom to přepočítali, tak Austrálie je zodpovědná za  0,0000156 % CO2 v atmosféře (v případě zemí EU to vychází na 0,0000270%).

 

Důkazů o tom, že CO2 produkovaný člověkem má v praxi mizivý vliv na klima, je bezpočet. Jenže vědci, kteří tyto informace přináší a přichází i s cennými studiemi, jsou perzekuováni.

Na podobné výzkumy se totiž v dnešní době nesmí dávat žádné granty ani dotace a ti, kdo se snaží na lži klimaalarmistů poukázat, jsou z většinové vědecké obce vyloučeni, včetně dříve uznávaných klimatologů či nositelů Nobelovy ceny.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Další facka klimatickým propagandistům, která nabourává jejich uhlíkovou agendu (video)

  1. Oxid uhličitý jako ekvivalent devastace přírody je kokotina nejhrubšího zrna, které je pěstováno s dojemnou péčí petrochemického gigantu v podobě správného poměru směsi ryze neškodných pesticídků bez rezistentních rezudií mutujících za příspění CO2 k perzistenci lidské hlouposti. Volte koblihe z UA00.

  2. Vypočítali už zanietení enviromentalisti, akú uhlikovú stopu produkujú náboje z pištoli, pušiek, guľometov, diel, tankov, rakiet, bojových lietadiel a podobných ľudstvu „potrebných“ zariadení? A, akú uhlikovú stopu produkujú vojny na Ukrajine, Palestine, Sirii a inde vo svet? To si už títo vedátori myslia, že my obyčajný ľudia sme padli na hlavu, že nevieme, že všetky klimatické procesy na našej planete riadi všemohúci Boh, prostredníctvom slnečného žiarenia..
    Vedci, asi pre 5 rokmi predpovedali, že asi v rokoch 2020 budú veľmi silné elektromagnetické výboje slnka, čo malo mať za následok celosvetové výpadky elektronických systémov. Ako pozorujeme, tak sa tato kataklizma nekoná, ale že to otepľovanie evidentne je, tak to je práve asi z dôvodu anomálii slnečného žiarenia. Starí ľudia hovorili, že boli aj také leta, že ľudia spali vonku v kolibách, ale boli aj také leta, že žali v kožúškoch. Takže nič nového pod slnkom.

  3. Vypočítali už zanietení enviromentalisti, akú uhlikovú stopu produkujú náboje z pištoli, pušiek, guľometov, diel, tankov, rakiet, bojových lietadiel a podobných ľudstvu „potrebných“ zariadení? A, akú uhlikovú stopu produkujú vojny na Ukrajine, Palestine, Sirii a inde vo svet? To si už títo vedátori myslia, že my obyčajný ľudia sme padli na hlavu, že nevieme, že všetky klimatické procesy na našej planete riadi všemohúci Boh, prostredníctvom slnečného žiarenia..
    Vedci, asi pred 5 rokmi predpovedali, že asi v rokoch 2020 budú veľmi silné elektromagnetické výboje slnka, čo malo mať za následok celosvetové výpadky elektronických systémov. Ako pozorujeme, tak sa tato kataklizma nekoná, ale že to otepľovanie evidentne je, tak to je práve asi z dôvodu anomálii slnečného žiarenia. Starí ľudia hovorili, že boli aj také leta, že ľudia spali vonku v kolibách, ale boli aj také leta, že žali v kožúškoch. Takže nič nového pod slnkom.

  4. Je to prostředek jak dosáhnout globalisty prosazovaného Great Reset – návrat otrokářského systému a depopulace. Připomíná to Mao Ce tungův Velký skok – ten stál život až 40 mil. lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout