Byli vojáci „očkováni“ proti covidu-19 již v roce 2014? Z jistého dokumentu vyplývá, že ano (video)

Byli vojáci „očkováni“ proti covidu-19 již v roce 2014? Z jistého dokumentu vyplývá, že ano (video)

V americkém Kongresu nadále probíhá za nezájmu médií velmi zajímavá debata o následcích experimentálních genových injekcí.

V minulých dnech jste si zde mohli přečíst několik zajímavých výstupů z této debaty, jejímž skutečným cílem je zastavení podávání těchto nebezpečných látek.

Nicméně mimo mnoha informací, které již mnozí z nás znají, takže nijak nepřekvapí, se objevují i novinky, které ukazují, že plánování celého podvodu muselo být poměrně dlouhé.

To ostatně nahrává i tomu, co si mnozí z nás již dlouho myslí, tedy že se vše připravovalo nejméně od roku 2009, kdy byla vyhlášena falešná pandemie prasečí chřipky.

Nyní se tedy podívejme na další zajímavou část debaty v americkém Kongresu.

„Lidé, kteří byli očkováni proti Covidu-19, nedostali injekci od společností Pfizer nebo Moderna, ale od amerického ministerstva obrany. Toto ministerstvo zavedlo vakcíny,“ řekl právník Thomas Renz během slyšení v americkém Kongresu o škodách, které očkování způsobilo.

„Pokud chcete někoho obvinit, musíte jít na ministerstvo obrany,“ řekl Renz. „Hodně štěstí. To samé ministerstvo má také všechna data a skrývá je,“ dodal.

Podle právníka ministerstvo obrany a CIA také přesně věděly, co se děje v laboratoři ve Wu-chanu. „Máme horu důkazů.“

Na základě údajů, které shromáždil, odhaduje, že se toto onemocnění rozvinulo v roce 2010.

Kromě toho mu tyto údaje předal informátor z americké armády. Prostřednictvím soudního sporu se Renzovi podařilo získat zdravotní údaje této osoby. Vyplývá z ní, že voják byl očkován proti covidu-19 (Moderna) již v roce 2014 v nemocnici Irwin Army Community Hospital ve Fort Riley v Kansasu. Ne méně než pětkrát.

„Musíme to vyšetřit,“ trval na svém Renz, který řekl, že má obrovskou horu důkazů. „Musíme klást otázky. Ministerstvo obrany a CIA se na tom podílely. Do jaké míry a jak dlouho to trvá?“

Důležitý detail: Problém je, že právník si nemůže vyžádat dokumenty od ministerstva obrany nebo CIA prostřednictvím žádosti FOIA (Open Government Act) jako tomu bylo například v případě utajovaných dokumentů ze studií Pfizeru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Byli vojáci „očkováni“ proti covidu-19 již v roce 2014? Z jistého dokumentu vyplývá, že ano (video)

  1. Je jasné, že si ty „vakcíny“, před tím, než je napíchali do miliard lidí, museli nejdřív někde otestovat, jestli dělají to, co se od nich očekává. Armáda je pro to ideální, protože tam mají ty pokusné králíky trvale pod dohledem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout