Barbra Streisandová slibuje, že opustí USA, pokud Donald Trump vyhraje prezidentské volby v roce 2024

Barbra Streisandová slibuje, že opustí USA, pokud Donald Trump vyhraje prezidentské volby v roce 2024

Podobné „výhružky“ se v USA objevily ze strany mnoha celebrit už v roce 2016, ale po zvolení Trumpa žádná celebrita zemi neopustila. Ostatně, podobné „výhružky“ místních rádoby celebrit známe i u nás, kde mnozí vyhrožovali odchodem, pokud vyhraje Zeman.

Poté, co volby vyhrál, se žádná hromadná migrace v řadách angažované umělecké fronty nekonala.

V USA se s tím, jak se blíží prezidentské volby, objevují podobná prohlášení ve směru k Trumpovi. Zajímavé je, že většina těchto umělců tvrdila totéž v roce 2016, aniž by zemi nakonec opustili.

Barbra Streisandová, dlouholetá podporovatelka Demokratické strany a velká přítelkyně Clintonových (hovoří se i o jejím poměru s Billem Clintonem), nyní opět vyhrožuje, že USA opustí, pokud volby v roce 2024 vyhraje Donald Trump.

Ovšem totéž prohlášení vyšlo z jejích úst již před 8 lety. Když byl poté skutečně Trump zvolen, tak  zůstala v USA.

Skutečně jí v kontextu předchozího jednání někdo toto prohlášení věří??

V roce 2016 desítky liberálních celebrit tvrdily, že opustí zemi, pokud Trump vyhraje, ale žádná z nich to samozřejmě neudělala.

Americká zpěvačka a herečka Barbra Streisandová v nedávném vystoupení v pořadu The Late Show with Stephen Colbert odvážně prohlásila, že plánuje opustit Spojené státy, pokud si Donald Trump zajistí prezidentský úřad ve volbách v roce 2024.

Jednaosmdesátiletá Streisandová, která je dlouhodobou kritičkou Trumpa, vyjádřila své zděšení při pomyšlení na jeho potenciální návrat do Bílého domu.

Během rozhovoru se Colbert zeptal Streisandové, co si myslí o druhé Trumpově administrativě.

„Budu se stěhovat. Nemůžu žít v této zemi, pokud se stane prezidentem,“ řekla Streisandová.

Na otázku, kam by odjela, zpěvačka „The Woman in Love“ odpověděla: „Pravděpodobně do Anglie. Mám ráda Anglii.“

To, že Streisandová dává přednost současnému režimu před potenciálním návratem Trumpa, je jasné. Vyjádřila podporu Joe Bidenovi a ocenila jeho výkon navzdory významným problémům, včetně válek a inflace.

„Mám ráda Bidena. Myslím, že odvedl dobrou práci. Je soucitný. Je chytrý. Podporuje správné věci,“ prohlásila Streisandová.

Streisandová je hlasitou kritičkou Trumpa, zejména pokud jde o jeho obhajobu osob obviněných z nevhodného chování, včetně bývalého poradce Bílého domu Roba Portera, který rezignoval na svou funkci tajemníka Bílého domu kvůli obvinění ze zneužívání svých dvou bývalých manželek.

„Donald Trump – hlavní misogyn – hájí obviněné, ne žalobce. Podle Trumpa všechny ženy, které je obviňují, lžou. Trump bránil Billa O’Reillyho, Rogera Ailese a Roye Moora a říkal věci jako: „Oni to popřeli, to si musíte poslechnout,“ napsala Streisandová v roce 2018 na Twitteru.

Juanita Broaddricková, bývalá správkyně pečovatelského domu v Arkansasu, která byla údajně znásilněna Billem Clintonem v roce 1978, vyčinila v sobotu večer zpěvačce Barbaře Streisandové za to, že se líbala s Billem Clintonem.

„Jste toho tak plná, Barbro Streisandová, poté, co jste se po desetiletí líbala s Billem Clintonem a dokonce se říkalo, že jste s ním měla poměr, což se píše i v knize Daniela Halpera z roku 2014. VY nemáte právo mluvit za oběti.“

Politický postoj Streisandové není žádným překvapením, vzhledem k její minulosti zahrnující blízké vztahy s politickými osobnostmi, včetně jejího úzkého spojení s Clintonovými.

Podobně Cher již dříve naznačila, že i ona by zvážila odchod ze země, pokud by byl Trump znovu zvolen.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

16 thoughts on “Barbra Streisandová slibuje, že opustí USA, pokud Donald Trump vyhraje prezidentské volby v roce 2024

    1. 🤣🤣 tet si mě dostal no jako když se na ni koukneš vypadá jako ježibaba s perníkové chaloupky muže Palestinské děti u sebe vykrmovat než je sní

  1. A prečo sa radšej nepresťahuje do niektorej z krajín až fanaticky oddaných svetovému židovstvu a Izraelu – do Prahy alebo do Budapešti, prípadne rovno do Tel Avivu? V Československu ešte za minulého režimu natočila film Jentl a páčilo sa jej tam.

  2. U nás také někteří z pražské kavárenské stoky slibovali, že budou emigrovat, když volby vyhraje Zeman. Ale nevím o žádném takové emigrantovi. Zkazili mi radost. Za hranice by jich mělo vysmahnout alespoň několik desítek tisíc. Svěrák například – bývalý agent StB, katecheta Halík, všichni, kteří absolvovali Aspen institut, omezená rusofobka Kubišová, Bartoška, ředitel divadla Hrušínský… dlouhý seznam, dlouhý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout